Toro Sada jídelních talířů Titan opálové sklo, 18 ks
779 Kč

585 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická jídelní sada obsahuje základní tři druhy talířů po šesti kusech. Jemný vlnitý okraj a jednoduchá bílá barva. Sada Titan značky Toro je vyrobena z opálového skla.


Toro Sada jídelních talířů Elba, 18 ks
779 Kč

689 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Klasická jídelní sada Toro Elba obsahuje základní tři druhy talířů po šesti kusech. Talíře jsou vyrobeny z opálového skla ,které je těžko rozbitné a nahrazuje porcelán. Hladký okraj a jednoduchá bílá barva jsou klasikou, která si najde své místo i u vás doma.


Toro Jídelní set 20 ks, modrá
1 899 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Set nádobí vyrobený kvalitního barevného porcelánu v modré a bílé barvě. Sada obsahuje hrnek, misku a tři druhy talířů pro čtyři lidi. Jednoduché elegantní nádobí pro mladé lidi jenž skvěle dobarví prostředí jídelny.


Toro Jídelní set 20 ks, oranžová
1 899 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Jednoduché elegantní nádobí pro mladé lidi jenž skvěle dobarví prostředí jídelny. Set nádobí vyrobený kvalitního barevného porcelánu v oranžové a bílé barvě. Sada obsahuje hrnek, misku a tři druhy talířů pro čtyři lidi.


Toro Jídelní set 20 ks, zelená
1 899 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Sada obsahuje hrnek, misku a tři druhy talířů pro čtyři lidi. Jednoduché elegantní nádobí pro mladé lidi jenž skvěle dobarví prostředí jídelny. Set nádobí vyrobený kvalitního barevného porcelánu v zelené a bílé barvě.


Toro Jídelní set Levandule 20 ks
1 719 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Sada nádobí jenž je vyrobené z keramiky s jemným vzorem oblíbené levandule. Fialová a bílá vytvoří u vás doma atmosféru stylu Provance. V sadě najdete misky, hrnečky i tři druhy talířů pro šest lidí.