Brevi Židlička B-Fun 645 Cherry červená 2018

Brevi Židlička B-Fun 645 Cherry červená 2018


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Židlička Brevi, červená, do 12 měsíců. Celý popis

4149
4 149 Kč
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100005701412

Popis

Popis produktu

Brevi B-Fun 279 Židle na krmení, je multifunkční židle, která umožňuje rodičům pohodlné krmení dítěte od narození až po stolování u společného stolu.

Miminko lze pohodlně krmit od narození do 6 měsíců díky speciální měkké vložce a 5-bodovému bezpečnostnímu pásu. V poloze židle – lehátko (sklopena opěrka na záda a zvednutá opěrka na nohy) navíc umožňuje děťátku ležet ve správné pozici a bezpečně spát nebo hrát si s barevnými hračkami vydávajícími zvuky, které ho zaujmou a podporují rozvoj.

Hračky jsou upevněny na odnímatelné hrazdičce a lze je odepnout. Od 6 do 12 měsíců se stolička dá použít jako multifunkční vysoká stolička na krmení a hraní. Děťátko se na odnímatelném podnose krmí, nebo si na něm může hrát. Podnos se vysouvá do 3 poloh. Lze jej zcela odejmout a připevnit na zadní část židle.

Opěrka na záda a opěrka na nohy má 3 polohy sklápění podle potřeb dítěte. Od 12 měsíců lze židli snížit a používat ji jako židli ke stolu pro společné stolování nebo na hraní a odpočinek. Opěrky na ruce, které jsou zároveň úchytem na tác k jídlu, se mohou vyklopit aby děťátku nepřekážely. Mezi nohy židle se navíc může uchytit síťka sloužící k uložení hraček.

Sklopená zabírá méně než polovinu prostoru, který zaberou tradiční židličky.

Parametry:

  • Hmotnost: 11 kg
  • Velikost: 85 × 64 × 93 cm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Maximální nosnost 12 kg
Vhodné od Měsíce
Barva

Barva

bílá