Goodly Chocolate - 35 jídel

Značka: Náš kód: 100004562649

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Goodly Chocolate - 35 jídel

GOODLY je správné nízkokalorické jídlo ve formě nápoje, které ti dodá vše potřebné nejen pro redukci váhy. Skvělé po a před sportem díky vysokému počtu bílkovin. Výborné na cesty. Vyvinuto s lékařkou. Pravé kousky čokolády. Celý popis

1390

1 390 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004562649

Popis

Popis produktu

Obsažené suroviny byly navrženy tak, aby měly vynikající přírodní chuť a složení. Tím hlavním benefitem je také to, že GOODLY opravdu dokáže potlačit hlad na dlouhou dobu. Goodly je tedy vhodný pro všechny, kdo chtějí shodit přebytečná kila a přemýšlí o svém zdraví. Lze ho zařadit do jídelníčeku jako kompletní dietní svačinku, snídani, či druhou večeři, ale také za kterékoliv jídlo během dne. Goodly se může pochlubit svým unikátním složením, kdy jsou použita i cenná probiotika DEXTRIN. Kompletní dietní jídlo s vyváženým poměrem všech důležitých živin, vitamínů, minerálů a vlákniny máte připravené do pár sekund.

Klíčem k úspěšné redukci váhy je totiž především snížení příjmu sacharidů a tuků. Jakou roli v tom hraje Goodly? Velkou! Díky obsaženým bílkovinám chrání svaly, takže spalujete pouze tuky. Učí vás snídat, svačit a jíst pravidelně. Goodly si dáte, když nestíháte vařit, chcete hubnout, neradi hladovíte a chcete tělo nasytit vším potřebným pro správné fungování. Máme vyzkoušeno, že jedna porce zasytí na 3 – 4 hodiny bez nutnosti dojídání.

Suroviny jsou k sobě poskládány a vyladěny tak, aby byly maximálně účinné pro snížení tělesné váhy. Vše je smíchané v přesně daném poměru, kdy pří vývoji byla přítomna i odborná pomoc lékařky. Všechny suroviny mají prokázané klinické studie o jejich účinku při boji s redukcí váhy.

 

GOODLY TIP:

1) Smícháním GOODLY + VODA + (POPŘÍPADĚ MALÉ MNOŽSTVÍ OVOCE) = Dietní svačinka, snídaně, druhá večeře

2) Smícháním GOODLY + MLÉKO + JOGURT (nebo kterákoliv jiná surovina) = Plnohodnotný oběd, večeře.

 

 

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ dehydrované
Vegetariánské ano
Bezlepkové ano
Příchuť čokoláda
Počet tablet/porcí 35