Adventure Menu 100%MASO: Vepřové na kmínu
179 Kč

165 Kč
+ doprava zdarma

Adventure Menu 100%MASO: Vepřové na kmínu – české poctivé jídlo na cesty bez chemie, z nejkvalitnějších surovin a s trvanlivostí až 3 roky.


Adventure Menu Hovězí JERKY - 100g
269 Kč
+ doprava zdarma

Přinášíme poctivé sušené maso Adventure Menu Hovězí JERKY – 100g, vyrobené z toho nejkvalitnějšího hovězího masa. Pravá chuť bez jakýchkoli dochucovadel, pouze se špetkou soli.


Adventure Menu 100%MASO: Krůtí na cibulce
189 Kč

165 Kč
+ doprava zdarma

Adventure Menu 100%MASO: Krůtí na cibulce – české poctivé jídlo na cesty bez chemie, z nejkvalitnějších surovin a s trvanlivostí až 3 roky.


Adventure Menu Kuře na divoko set
209 Kč
+ doprava zdarma

Chutné a výživné Adventure Menu Kuře na divoko z nejlepších surovin v praktickém balení na cesty. Neobsahuje glutamát, hormony ani umělá sladidla.


Adventure Menu Sada Samoohřevů 20g (5ks 20g + zipper-ba
239 Kč

211 Kč
+ doprava zdarma

Adventure Menu Sada Samoohřevů 20g (5ks 20g + zipper-bag) – chcete si dopřát ten největší komfort na cestách? Pro tyto případy je tu bezplamenný SAMOOHŘEV, který Vám sám ohřeje jídlo.


Adventure Menu Sada Samoohřevů 50g (5ks 50g + zipper-ba
289 Kč
285 Kč
+ doprava zdarma

Adventure Menu Sada Samoohřevů 50g (5ks 50g + zipper-bag) – chcete si dopřát ten největší komfort na cestách? Nemáte čas ohřívat jídlo na vařiči? Pro tyto případy je tu SAMOOHŘEV na jídlo.


Adventure Menu Zeleninové rizoto s tofu
169 Kč
+ doprava zdarma

Chutné a výživné Adventure Menu Zeleninové rizoto s tofu z nejlepších surovin v praktickém balení na cesty. Neobsahuje glutamát, hormony ani umělá sladidla a je vhodný i pro vegany.


Adventure Menu Kuřecí křídla na medu a chilli
189 Kč

174 Kč
+ doprava zdarma

Chutná a výživná Adventure Menu Kuřecí křídla na medu a chilli v praktickém balení na cesty z nejlepších surovin. Neobsahuje glutamát, hormony, umělá sladidla ani žádné alergeny.


Adventure Menu Jelení ragů set
199 Kč
+ doprava zdarma

Chutny a výživny Adventure Menu Jelení guláš z nejlepších surovin v praktickém balení na cesty. Neobsahuje glutamát, hormony ani umělá sladidla.


Adventure Menu Tandoori Quinoa (VEGAN)
189 Kč

155 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Adventure Menu Tandoori Quinoa (VEGAN) – české poctivé jídlo na cesty bez chemie, z nejkvalitnějších surovin a s trvanlivostí až 3 roky.


Adventure Menu Krůtí JERKY - 100g
269 Kč
+ doprava zdarma

Přinášíme poctivé sušené maso AdventureMenu – Krůtí JERKY – 100g, vyrobené z toho nejkvalitnějšího krůtího masa. Pravá chuť bez jakýchkoli dochucovadel, pouze se špetkou soli.


Adventure Menu Masovo-rýžové koule s rajskou omáčkou
189 Kč

174 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chutné a výživné Adventure Menu Masovo-rýžové koule s rajskou omáčkou z nejlepších surovin v praktickém balení na cesty. Neobsahuje glutamát, hormony ani umělá sladidla.


Adventure Menu Adventure Menu Hovězí guláš s bramborem
189 Kč

165 Kč
+ doprava zdarma

Poctivý guláš z hovězího předního z býků z volných chovů. Adventure Menu Hovězí guláš s bramborem je omáčka přesně podle zlatého poměru 2 díly cibule jeden díl masa, zalitá vývarem z kostí zahuštěna bezlepkovou moukou a dokořeněno červenou sušenou paprikou. Příloha jsou vařené bramborové čtvrtky.


Adventure Menu Hovězí guláš set
199 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Set Adventure Menu hovězí guláš s bramborem + samoohřev 20g + zipper-bag. Jídlo bez konzervantů, vyráběné ručně z nejlepších českých surovin v setu se speciálním sáčkem, ve kterém ohřejete jídlo pomocí samoohřevných kapslí.


Adventure Menu ALLinONE
239 Kč

209 Kč
+ doprava zdarma

Chcete mít vše hezky v jednom balení? Pak je tu Samoohřev Adventure Menu ALLinONE, kde je vše potřebné k ohřátí až sedmi jídel.