Leader Fox Dámské krosové kolo STATE černá mat/fialová - velikost 16,5" (42 cm)

Leader Fox Dámské krosové kolo STATE černá mat/fialová - velikost 16,5" (42 cm)


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Dámský Model Leader Fox State na čisté sadě Shimano Alivio s hydraulickými kotoučovými brzdami. Krosové kolo je ideální pro cykloturistiku. Celý popis

14990
15 990 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
14 990 Kč
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020533552

Popis

Popis produktu

Krosové kolo je ideální pro cykloturistiku. Kola průměru 28" a středně široké pláště nabídnou milovníkům svižné jízdy dostatek výkonu na asfaltu, ale zároveň díky přednímu odpružení i komfort na polních cestách nebo lesních pěšinách. Kros není kolem na skákání a překonávání terénních limitů nebo rychlostních rekordů na silnici, je to univerzál pro všechno. Jelikož je kros zaměřený hlavně na rychlejší jízdu, používáme převodníky s větším počtem zubů, aby jezdec nemusel šlapat tak vysokou frekvencí.Všechny modely značky Leader fox se montují v České republice,v nové montážní hale v Českých Budějovicích.

Poznámka:- model může být osazen plášti CST

Upozornění: V případě prodeje jízdních kol přes internet je nutné některé komponenty demontovat, aby se předešlo případnému poškození při manipulaci se zabalenou zásilkou.

Pokud bude kolo kupujícímu zasláno prostřednictvím přepravce, bude zabaleno ve standartním kartonovém obalu smontované z 85%. 

 

Sestavení a konečné seřízení kola doporučujeme nechat provést v odborném servisu jízdních kol. 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ brzd kotoučové hydraulické
Materiál rámu

Materiál rámu

dural