Puky Dětské kolo S PRO 24-8 Alu - stříbrná/modrá

Puky Dětské kolo S PRO 24-8 Alu - stříbrná/modrá


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerNovinka

PUKY – Dětské kolo S PRO 24–8 Alu – stříbrná/modrá Celý popis

11258
11 850 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
11 258 Kč
Na objednání u partnera

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100026420036

Popis

Popis produktu

PUKY – Kolo S- Pro 24–8 Alu

 

Hluboce otevřený rám pro bezpečný nástup a sestup z kola. Hliníkové ráfky. Kvalitní a bezpečné brzdy. Určeno pro děti od 8 let (min. Výška 128 cm).

Pokud se Vaše dítě již naučilo udržovat rovnováhu, šlapat do pedálů a zatáčet, je skvělý čas pro kolo PUKY, který pomůže Vašemu dítěti zlepšovat už získané dovednosti.

 

Vlastnosti produktu:

hliníkový rám

Nastavitelná brzdová páčka

stojan

Bezpečnostní set: Zvonek, polstrování řídítek, bezpečnostní koncovky na řídítkách, přední a zadní reflektor, plastová ochrana hrany předního nárazníku,

Nárazu odolný nátěr

 

Výška rámu: od 128 do 155 cm

Výška rozkroku: od 61 do 75 cm

 

Nový PUKY S-PRO 24 z naší nové řady „S-PRO“ nabízí dětem kvalitu s velmi nízkou hmotností.

Ergonomicky navržený rám PUKY S-Pro 24 , je jedním z mnoha lehkých hliníkových komponent. Hliníková vidlice, hliníková klika a hliníkový sloupek sedadla tak zajišťují další úspory hmotnosti. Řetězový box byl také nahrazen inovativní řetězem Hebi. S-Pro 20 váží pouhých 9,2 kg. Samozřejmostí jsou bezpečnostní rukojeti, sada reflektorů a protiskluzové pedály. PUKY S-PRO 24 se může pochlubit také brzdou typu V pro děti, která vyhovuje dosavadním normám. To zajišťuje, že brzdná síla se přenáší kontrolovaným způsobem. PUKY S-Pro 24je vhodný pro děti od 8 let a výšky těla 128 cm. Obsahuje také speciálně vyvinuté dětské sedlo. Bezešvý sedadlová potah vytváří pohodlí na krátké a dlouhé vzdálenosti. Práškový nátěr odolný vůči nárazům se nanáší v našem závodě ve Wülfrath a zajišťuje, že PUKY S-Pro 24 je obzvláště odolný. PUKY S-Pro 24 je k dispozici v barvách stříbrno-oranžová, stříbrno-modrá a stříbrno-fialová.

 

Kola PUKY® jsou navrženy tak bezpečně a promyšleně, že všechno funguje téměř samo o sobě a také poskytuje spoustu zábavy. Nízký přechod přes rám, který usnadňuje nastupování a vystupování z kola. Geometrie rámu vhodná pro děti zaručuje bezpečné, pohodlné místo k sezení a bezpečnostní úprava řetězy PUKY®, která je chrání před možným zraněním. Robustní práškový povlak, jakož i vysoce kvalitní komponenty zaručují dlouhou životnost.

Upozornění: Vhodné pro děti od 8 let.

 

 

HLINÍKOVÝ RÁM

Hliník se už dlouho osvědčuje jako rámový materiál pro kola. Lehký, robustní a nerezavějící – tři základní výhody, které odlišují hliník od oceli. Všechny naše modely S-PRO mají ušlechtilý hliníkový rám.

 

 

HLINÍKOVÁ VYDLICA

Velmi lehká hliníková vidlice podporuje design a funkci sportovního charakteru našich modelů S-PRO.

 

 

PŘEDNÍ A ZADNÍ BRZDY

V našich modelech S-PRO jsme na přední a zadní kola nainstalovali pouze jedinou V-brzdu vhodnou speciálně pro děti. To poskytuje dobrý brzdný účinek a zaručuje optimální dávkování brzdné síly, takže dítě bezpečně zastaví. Na rozdíl od konvenčních V-brzd se zabrání pádům v důsledku nadměrné, prudké brzdné síly.

 

 

STŘEDOVÝ NÁBOJ KOLA

Středový náboj kola který používáme, zajišťuje optimální chování při převrácení a je také vybaven průmyslovými kuličkovými ložisky odolnými vůči nárazům. To zaručuje dlouhou životnost a hladké jízdní vlastnosti.

 

 

SPECIÁLNÍ SEDADLO

Naše speciálně vyvinuté dětské sedadlo se vyznačuje tím, že je pohodlné a vyvinuté na bezproblémovou jízdu. Jedním z důvodů je měkký sedadlový potah, která zabraňuje tlaku a odírání na dlouhé a krátké vzdálenosti.

 

 

NASTAVITELNÁ HLAVA ŘÍDÍTEK

Přední náprava jsou již dlouho standardem pro sportovní kola. Kombinuje vysoké upínací síly s nízkou hmotností. Kromě toho se dá individuálně přizpůsobit dle požadavků uživatele.

 

 

 

vybavení:

Boční stojan

zvonek

hliníkový rám

hliníková vidlice

hliníková klika

Hliníkový sloupek sedadla

V-brzda vpředu a vzadu

Náboje na rychlé uvolnění

Délka kliky 140 mm

 

Video: PUKY

 

Náš tip: Poradíme vám jak vybrat odrážedlo, tříkolku nebo kolo pro dítě


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Velikost kol 24 "
Doporučený věk od 8 let
Barva

Barva

stříbrná/modrá
Hmotnost (kg) 24 kg
Pomocná kolečka ne
Typ brzd nožní