Thrustmaster USB Joystick / Pc
699 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jednoduchý joystick s perfektní stabilitou danou zatíženou základnou s protiskluzovými gumovými chrániči. Ergonomicky tvarovaná rukojeť pak zajistí perfektní ovládání.

HORI Fighting Edge
5 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Špičkový arkádový ovladač pro PS4 a PC. Hori Fighting Edge má originální tlačítka HAYABUSA a ovládací páku HAYABUSA. Bezkonkurenční přesnost a rychlost ovládání na úrovni profesionálních hráčů. Vrchní panel z broušeného hliníku pro vysokou odolnost a stylový design. Programovatelná tlačítka a turnajový mód. Licencováno společností Sony.

HORI Hotas Flight Stick
5 499 Kč 4 499 Kč

Flightstick pro pocit jako v opravdovém kokpitu. Hori Hotas Flight Stick pro PS4, PS3 a PC je licencován společností SIEA. Nastavitelná citlivost, touchpad, celkem 10 herních tlačítek a vibrační zpětná odezva. K dispozici je 3,5mm port pro připojení sluchátek.

HORI Real Arcade Pro N Hayabusa
4 699 Kč

Arkádový ovladač pro PS3, PS4 a PC. Hori Real Arcade Pro N Hayabusa má originální tlačítka HAYABUSA s novým tenkým designem a nejmodernější ovládací páku HAYABUSA. Bezkonkurenční přesnost a rychlost ovládání na úrovni profesionálních hráčů. Protiskluzová spodní strana, 3,5mm jack konektor pro připojení sluchátek, turbo funkce, zadní prostor pro uložení 3m kabelu. Licencováno společností Sony.

Logitech X-56 H.O.T.A.S. (945-000059)
6 490 Kč 5 490 Kč

Moderní ovladač vhodný pro hry ve virtuální realitě a vesmírné simulace. 6 stupňů volnosti – stoupání, klonění, zatáčení, zpět, vpřed, nahoru, dolů, vlevo a vpravo. 4 varianty pružin pro upravení předpětí páky. 198 programovatelných ovládacích prvků. Inovativní dvojitý ovladač plynu. Ideální pro projekční helmy a hry virtuální reality. 16bitové podsvícení RGB. Analogové páčky ovládané palcem.

Thrustmaster Joystick TCA Sidestick Airbus edice (2960844)
2 190 Kč

Flightstick v edici Airbus, který promění váš pokoj v kokpit letadla. Thrustmaster Joystick TCA Sidestick (2960844) má modulární konstrukci, stylový design, technologie H.E.A.R.T.. Lineární chod páky, uzamykací mechanizmus, celkem 17 tlačítek, 8směrový kloboučkový přepínač výhledu. Flightstick je určen pro PC.

Speed-Link Dark Tornado (SL-6632-BK)
679 Kč 528 Kč

Flightstick, který promění váš pokoj v kokpit letadla. Speedlink Dark Tornado má ergonomický design a 4 pevné přísavky, díky kterým drží jako přibitý. O maximální herní zážitek se stará vibracemi, 8 digitálními tlačítky pro střelbu i progresivní regulací plynu. Flightstick je určen pro PC.

Speed-Link Phantom Hawk (SL-6638-BK)
949 Kč 732 Kč

Flightstick, který promění váš pokoj v kokpit letadla. Speedlink Phantom Hawk má ergonomický design, otočnou osu a 4 pevné přísavky, díky kterým drží jako přibitý. O maximální herní zážitek se stará vibracemi, 12 digitálními tlačítky pro střelbu i progresivní regulací plynu. Flightstick je určen pro PC.

HORI Real Arcade Pro 4 "Kai" Fighting Stick
4 099 Kč 3 476 Kč

Arkádový ovladač pro konzole PS3 a PS4. Hori Real Arcade Pro 4 „Kai“ Fighting Stick má programovatelná tlačítka KURO a vylepšenou ovládací páku HAYABUSA. Bezkonkurenční přesnost a rychlost ovládání na úrovni profesionálních hráčů. Licencováno společností Sony.

Logitech Joystick Extreme 3D Pro (942-000031)
1 499 Kč 1 299 Kč

Herní ovladač Logitech Joystick Extreme 3D Pro se 12 programovatelnými tlačítky, velmi přesným směrovým kormidlem, osmisměrným kloboučkovým přepínačem, spouští a pevnou základnou v ergonomickém provedení, pro pohodlný úchop ruchy.