Judo kimona pro děti

MASUTAZU Kimono Basic 350 g, bílá, 150 cm

MASUTAZU Kimono Basic 350 g, bílá

650 Kč
580 Kč

Čistě bílé kimono ve struktuře rýžového zrna. Elegantní design a střih kabátu, příjemné na tělo, pohodlné. Novinka od naší značky Vás okouzlí vynikajícím poměrem kvality a ceny, vyrobeno z kvalitní 100 % bavlny, Kabát s tuhým límcem. Lehké a pevné kimono na judo tréninky i závody.

Blitz Dětské Kimono BLITZ judo Lightweight 10oz - bílé

Blitz Dětské Kimono BLITZ judo Lightweight 10oz - bílé

790 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské Kimono BLITZ judo LIGHTWEIGHT 10oz v bílé barvě. Kimono LIGHTWEIGHT je vyrobeno z 60 % bavlny a 40 % polybavlna , zajišťující minimální smršťování a maximální životnost . Kimono na JUDO je pečlivě ručně vyráběné s vyztuženými švy a dvojitým stehováním.

Partner: Fightstore
MASUTAZU Kimono VASHI PASSION, bílá, 210

MASUTAZU Kimono VASHI PASSION, bílá

1 340 Kč
1 190 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Nejoblíbenější model u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona vyráběna v gramáži 450 v bílém a modrém provedení. Kimono je vhodné pro začátečníky i pokročilé judisty všech věkových kategorií. Kimono se zesílenými výztužemi v ramenou je pevné ale přesto lehké. Dodáváme včetně bílého pásku.

MASUTAZU Kimono VASHI PASSION, modrá, 170

MASUTAZU Kimono VASHI PASSION, modrá

1 250 Kč
1 100 Kč

Nejoblíbenější model u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona vyráběna v gramáži 450 v bílé a modré barvě. Kimono je vhodné pro začátečníky i pokročilé judisty všech věkových kategorií. Kimono se zesílenými vyztužemi v ramenou je pevné ale přesto lehké. Dodáváme včetně bílého pásku.

-22%
MASUTAZU Kimono KIDS PASSION, bílá, 140 cm

MASUTAZU Kimono KIDS PASSION, bílá

898 Kč
699 Kč

Kimono KIDS PASSION – Oblíbený model u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona jsou vyráběna v gramáži 350 v bílé barvě. Kimono je vhodné pro začátečníky i judisty závodníky všech kategorií. Vyrobeno ze 100% bavlny ve struktuře rýžového zrna. Kimono s vyváženou gramáží ocení každý judista

MASUTAZU Kimono VASHI 2, bílá, 190

MASUTAZU Kimono VASHI 2, bílá

1 065 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejoblíbenější model kimona u mladších a starších žákovských kategorií. Kimona vyrábíme v bílé a modré barvě.Gramáž kimona je 450 g. Kimono se zesílenými výztužemi v ramenou je pevné ale přesto lehké, vhodné pro trénink i závody. Kimono je dodáváno včetně bílého pásku.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Judo kimona pro děti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Judo kimona pro děti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Judo kimona pro děti akce.