Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 19542612

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy. Celý popis
289 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
289 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
Zítra na vaší adrese

Popis

Duplexní kabel Digitus Fiber Optic Patch vám nabízí nejlepší výkon a kvalitu spojení pro vaši optickou síť.

V tomto případě se jedná o optický síťový duplexní kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC s průměrem vlákna 9/125µm o délce 3 m. Průměr kabelu je 3 mm a má žlutou barvu. Typ kabelu I-VH 2E9/125µ. Baleno po 1 ks v pytlíku s testovacím reportem u každého kabelu.