Sevylor Alameda
15 499 Kč

13 949 Kč
+ doprava zdarma

Komfortní kajak vhodný pro rodinu o 3 členech. Sevylor Alameda je vybavena pohodlnými sedačkami SupporTall, které zajišťují vyšší posez. Loď je vyrobena z odolného materiálu a má zesílené dno Sevy-Strong Tarpaulin. V balení také naleznete vodotěsný vak o objemu 200 l pro bezpečný transport vyfouknuté lodi.


Sevylor Colorado Kit
12 499 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivně

Vysoce kvalitní kajak pro 2 osoby. Sevylor Colorado Kit extra odolné konstrukce je vybaven odtokovými kanálky, které usnadňují zbavování se vody po sjezdu peřejí. Kajak je vybaven pohodlnými polohovatelnými sedačkami a praktickými D-kroužky pro připevnění přepravovaného materiálu.


Sevylor Riviera
4 999 Kč

4 499 Kč
+ doprava zdarma

Kajak moderní konstrukce vhodný pro 2 osoby. Sevylor Riviera disponuje odolným dnem s konstrukcí I-Beam potaženým PVC a posuvnými sedačkami. Loď má zabudované měřidlo tlaku Sevytest umožňující pravidelnou kontrolu nahuštění. Snadný transport zajišťuje na místo určení zajišťuje Backpack system.


Sevylor Tahiti Plus
5 999 Kč

5 399 Kč
+ doprava zdarma

Robustní 3 komorová loď vhodná pro 2 dospělé a 1 dítě. Sevylor Tahiti plus disponuje odolným dnem s konstrukcí I-Beam potaženým PVC. Loď má zabudované měřidlo tlaku Sevytest umožňující pravidelnou kontrolu nahuštění. Plavidlo je ideální volbou pro plavbu na jezeře či poblíž mořských pláží. Snadný transport zajišťuje na místo určení zajišťuje Backpack system.