Bestway Paddle Board Aqua Journey
10 801 Kč 7 639 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací pádlovací prkno pro jednu osobu s vysokou manévrovatelností lze snadno sbalit a vyrazit s ním na vodu pádlovat nebo surfovat. Vhodné pro jízdu na klidné voděmenších vlnkách. Udržení stability zaručuje protiskluzová podložka, prkno má rukojeť pro pohodlené zvedání a přenášení. Součástí balení je nastavitelné hliníkové pádlo (217 cm), cestovní taška, pumpa a sada pro drobné opravy. Maximální nosnost 95 kg.

Sevylor Tahiti Plus

Sevylor Tahiti Plus

Hodnocení: 5
5 999 Kč 4 829 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Robustní 3 komorová loď vhodná pro 2 dospělé a 1 dítě. Sevylor Tahiti plus disponuje odolným dnem s konstrukcí I-Beam potaženým PVC. Loď má zabudované měřidlo tlaku Sevytest umožňující pravidelnou kontrolu nahuštění. Plavidlo je ideální volbou pro plavbu na jezeře či poblíž mořských pláží. Snadný transport zajišťuje na místo určení zajišťuje Backpack system.

Sevylor Riviera

Sevylor Riviera

Hodnocení: 3,5
4 999 Kč 4 249 Kč
+ doprava zdarma

Kajak moderní konstrukce vhodný pro 2 osoby. Sevylor Riviera disponuje odolným dnem s konstrukcí I-Beam potaženým PVC a posuvnými sedačkami. Loď má zabudované měřidlo tlaku Sevytest umožňující pravidelnou kontrolu nahuštění. Snadný transport zajišťuje na místo určení zajišťuje Backpack system.

Bestway Nafukovací kajak Ventura s pádly a pumpou 330 x 94c m
12 107 Kč 7 989 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací kajak disponuje polohovatelnými sedačkami pro 2 osoby. Nylonový potah umožňuje použití člunu i v náročném prostředí. Nafukuje se pomocí ventilů na závit. Bestway Nafukovací kajak Ventura s pádly a pumpou 330 × 94 cm má úložný prostor pro ukládání věcí.

Gumotex Seawave
24 990 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací kajak SEAWAVE je díky svému úzkému a dlouhému tvaru snadno ovladatelný a vhodný pro rychlou jízdu…

Sevylor Alameda

Sevylor Alameda

Hodnocení: 5
15 499 Kč 13 949 Kč
+ doprava zdarma

Komfortní kajak vhodný pro rodinu o 3 členech. Sevylor Alameda je vybavena pohodlnými sedačkami SupporTall, které zajišťují vyšší posez. Loď je vyrobena z odolného materiálu a má zesílené dno Sevy-Strong Tarpaulin. V balení také naleznete vodotěsný vak o objemu 200 l pro bezpečný transport vyfouknuté lodi.

Sevylor Colorado Kit

Sevylor Colorado Kit

Hodnocení: 4,5
12 499 Kč 7 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní kajak pro 2 osoby. Sevylor Colorado Kit extra odolné konstrukce je vybaven odtokovými kanálky, které usnadňují zbavování se vody po sjezdu peřejí. Kajak je vybaven pohodlnými polohovatelnými sedačkami a praktickými D-kroužky pro připevnění přepravovaného materiálu.

Gumotex Safari 330
13 990 Kč
+ doprava zdarma

SAFARI 330 je sportovní kajak se samovylévacím dnem určený pro sjezd divoké vody nižších stupňů obtížnosti nebo kajak pro…

Gumotex Framura
21 999 Kč
+ doprava zdarma

Kajak Framura je nejrychlejší kajak z produkce Gumotexu určený na rekreační výlety a turistiku s možností umístění velkého množství bagáže.

Sevylor Riviera, modrá - zánovní
3 697 Kč 3 519 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Nadčasový klasický nafukovací kajak Sevylor Riviera pro dva dospělé přichází s novinkou v podobě Backpack systému, který umožňuje kajak v pár minutách složit do praktického batohu a přenášet na zádech. Kajak je určený na plavbu po jezerech a klidných řekách.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: