Allnature Kakaový prášek BIO 200 g
156 Kč 153 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kakaový prášek v RAW kvalitě se sníženým obsahem tuku a bez přidaného cukru od značky Allnature. Obsahuje velké množství minerálů stopových prvků a enzymů a díky šetrnému zpracování i maximální množství nutričních látek.

Van Houten Kakao 230 g v plechovce
249 Kč 203 Kč

Prémiový kakaový prášek Van Houten se vyznačuje jemnou vůní a krásnou tmavě hnědou barvou. Tučnost je 20/22%. Kakao je uloženo v praktické plechové dóze o objemu 230g a kromě přípravy kakaového nápoje je také výborné pro pečení, přípravu polev či náplní.

La Boheme Cafe Mléčná čokoláda - Venezuela
245 Kč

Mléčná verze naší skvělé horké čokolády z kakaových bobů z Venezuely. Bohatá a intenzivní mléčná čokoláda s vůní vanilky a silnou chutí karamelu, lískových oříšků a přepuštěného másla.

Becks Cocoa Rozpustná čokoláda BIO "SINNERMAN" se skořicí, 250g
198 Kč

Klasická, tradiční chuť. Jemné kakao a celo-přírodní skořice (více známá jako Java skořice). Kardamom je přidán kvůli své intenzivní chuti, která vynikne při každém doušku. Bronzová medaile na International Chocolate Awards 2015.

La Boheme Cafe Bílá čokoláda - Dominikánská republika
245 Kč

Bílá verze naší skvělé horké čokolády z kakaových bobů z Dominikánské republiky. Delikátní, lahodná bílá čokoláda s opojnou vůní vanilky a květin, máslovým tělem a chutí kondenzovaného mléka a sušeného tropického ovoce.

La Boheme Cafe Hořká čokoláda - Papua Nová Guinea
245 Kč

Hořká verze naší skvělé horké čokolády z kakaových bobů z Papuy-Nové Guiney. Krémová hladká čokoláda doslova přetékající chutí pražených lískových oříšků, a sušeného ovoce s medovou sladkostí a lehkou kořeněností černého pepře.

Bensdorp pravé holandské kakao 1 kg
259 Kč 246 Kč

Velké kilové balení poctivého kakaa využijete na přípravu teplého nápoje i na pečení. Jedná se o čistý kakaový prášek bez ostatních přísad, který je kvalitnější variantou běžného kakaa z obchodu.

Cacao Poudre - 100% kakaový prášek 250 g
259 Kč 241 Kč

Kakao Valrhona je prvotřídní díky své velmi intenzivní a výrazné chuti a nádherné mahagonové barvě. Kakaový prášek je ideální na čokoládové polevy, na zdobení dezertů nebo výrobu horkého kakaa.

Divine 100% kakao Ghana 125g
109 Kč

Novinka

Kakao je vyrobeno z nekvalitnějších kakaových bobů a pochází z ghanského družstva Kuapa Kokoo. Je pěstované ve stínu tropického deštného lesa, fermentované a sušené na slunci. Divine 100% kakao Ghana 125g má certifikaci Fairtrade.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kakao.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kakao výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kakao akce.