10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Rozbalené, zánovní a použité zboží

100% funkční zboží • Na zboží se vztahuje záruka • Vrácení do 14 dní • 250+ výdejních míst

Upřesnit parametry
Rozbaleno
Hornit Mini - NANO Zábavná houkačka se světlem - zelená mint - rozbaleno Hornit Mini - NANO Zábavná houkačka se světlem - zelená mint - rozbaleno
Hornit Mini - NANO Zábavná houkačka se světlem - zelená mint - rozbaleno

Houkačka pro děti disponuje světlem, které nabízí režim svícení či blikání. Klakson vydává 15 zvuků, mezi nimi zvuk policie, bomby, vlka nebo magického kouzla. Upíná se pomocí gumového pásku na všechny typy řidítek. Hornit Mini – NANO Zábavná houkačka se světlem je vhodná pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Rozbaleno
Mini Hornit Zábavná houkačka se světlem - modrá - rozbaleno Hornit Mini - NANO Zábavná houkačka se světlem - zelená mint - rozbaleno
Mini Hornit Zábavná houkačka se světlem - modrá - rozbaleno

Houkačka disponuje 25 zábavnými zvuky a bezpečnostním světlem o 12 lumenech. Možnost nastavení bílé či zelené barvy a režimu stálého svícení či blikání. Mini Hornit Zábavná houkačka se světlem má nastavení hlasitosti přehrávání.

můžete mít DNES

Od MALL
Rozbaleno
AXA RLC in Bag 100 cm/5,5 mm, černá - rozbaleno Hornit Mini - NANO Zábavná houkačka se světlem - zelená mint - rozbaleno
AXA RLC in Bag 100 cm/5,5 mm, černá - rozbaleno

Odolný plugin řetěz pro zámky AXA (Fusion, Defender, Solid Plus, Victory) disponuje podsedlovou brašnou, která zajišťuje snadný transport. Součástí je odolný polyesterový obal. RLC in Bag 100/5,5 má úroveň zabezpečení 15/15 a je vyroben z kvalitní tvrzené oceli.

můžete mít DNES

Od MALL
Zánovní
PROX Stojan CL-KA107 ALU zadní nastavitelný černý - zánovní PROX Stojan CL-KA107 ALU zadní nastavitelný černý - zánovní
PROX Stojan CL-KA107 ALU zadní nastavitelný černý - zánovní

Stojánek na kolo PROX je stylovým základním doplňkem jízdního kola. Usnadní stabilitu a používání vašeho kola. Určeno pro amortizované rámy a rámy s kotoučovými brzdami. Vhodné pro kola s velikostí pneu od 24" do 28".

můžete mít DNES

Od MALL
Rozbaleno
PROX Zámek Prox Armor 6X1000 mm. 2 x klíč - rozbaleno PROX Stojan CL-KA107 ALU zadní nastavitelný černý - zánovní
PROX Zámek Prox Armor 6X1000 mm. 2 x klíč - rozbaleno

Řetězový zámek na kolo je velmi praktickým doplňkem všech cyklistů. Díky kvalitní kalené oceli a automatickému zámku je spona extrémně odolná. Zámek je navíc zajištěn závorou a má zesílené pouzdro. Součástí balení jsou dva klíče.

můžete mít DNES

Od MALL