10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Rozbalené, zánovní a použité zboží

100% funkční zboží • Na zboží se vztahuje záruka • Vrácení do 14 dní • 250+ výdejních míst • Nákup na splátky

Upřesnit parametry
Zánovní
Niceboy RAZE 3 Titan - zánovní Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrátová sluchátka - použité
Niceboy RAZE 3 Titan - zánovní

Může se pochlubit extra hudebním výkonem 50 W a palec nahoru si zaslouží i za 15h výdrž na nabití 5000mAh baterie – moderní Bluetooth 5.0 reproduktor Niceboy RAZE 3 budete chválit i za výbornou kvalitu zvuku díky jeho 2× 57mm měničům. Má mikrofon pro handsfree, je odolný vodě a prachu a nechybí mu AUX In, microSD slot, USB i FM tuner.

můžete mít DNES

Od MALL
Použité
Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrátová sluchátka - použité Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrátová sluchátka - použité
Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrátová sluchátka - použité

Bezdrátová Bluetooth sluchátka jsou opatřená nabíjecím pouzdrem, které zvládne až 6 nabití. Apple AirPods Pro MWP22ZM/A vydrží na jedno nabití až 3,5 h telefonování či 4,5 poslechu hudby. Nechybí integrovaný mikrofon. Dobíjecí pouzdro podporuje bezdrátovou nabíjecí technologii Qi.

můžete mít DNES

Od MALL
Rozbaleno
Niceboy HIVE Beans, černá - rozbaleno Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrátová sluchátka - použité
Niceboy HIVE Beans, černá - rozbaleno

Inspirována drobnými fazolkami – moderní Bluetooth 5.0 sluchátka Niceboy HIVE Beans mají po fazolkách název a připomínají je i svým tvarem a mini velikostí. Hrají křišťálově čistým zvukem díky 10mm měničům s MaxxBass technologií. Na nabití vydrží 4 h, dalších 16 h dodá 300mAh nabíjecí box. Model je odolný vodě a podporuje hlasové ovládání.

můžete mít DNES

Od MALL
Rozbaleno
Sony WF-1000XM4, model 2021, černá - rozbaleno FIXED Dotykové pero pro iPady s chytrým hrotem a magnety Graphite FIXGRA-BK, černý - zánovní
Sony WF-1000XM4, model 2021, černá - rozbaleno

Špičkový zvuk bez rušení hluky z okolí vám do uší pošlou nádherná voděodolná Bluetooth 5.2 sluchátka Sony WF-1000XM4 s aktivním potlačením okolních ruchů a s výjimečnými audio vlastnostmi a technologiemi. Užijete si s nimi Hi-Res Audio zvuk ve vysokém rozlišení, zajistí čisté handsfree hovory a na nabití vydrží až 8 h. Dalších 16 h provozu přidá nabíjecí box.

můžete mít DNES

Od MALL
Zánovní
Blaupunkt BLP3935 - zánovní FIXED Dotykové pero pro iPady s chytrým hrotem a magnety Graphite FIXGRA-BK, černý - zánovní
Blaupunkt BLP3935 - zánovní

Stylový a příjemně hrající je přenosný Bluetooth reproduktor Blaupunkt BLP3935 vybavený AUX In vstupem pro kabelové připojení a USB portem. Má dva výkonné převodníky a pyšní se výkonem 10 W. Na jedno nabití hraje až 4 h a lze ho používat i pro handsfree hovory. Krytí IPX6 garantuje odolnost vodě.

můžete mít DNES

Od MALL
Zánovní
FIXED Dotykové pero pro iPady s chytrým hrotem a magnety Graphite FIXGRA-BK, černý - zánovní FIXED Dotykové pero pro iPady s chytrým hrotem a magnety Graphite FIXGRA-BK, černý - zánovní
FIXED Dotykové pero pro iPady s chytrým hrotem a magnety Graphite FIXGRA-BK, černý - zánovní

Elegantní dotykové pero je vyvinuté přímo pro Apple iPad. FIXED Dotykové pero pro iPady s chytrým hrotem a magnety Graphite FIXGRA-BK se vyznačuje vysokou citlivostí a úžasnou přesností, funguje rychle, bez zpoždění a dává možnost úpravy linky či úhlu záběru. Na jedno nabití vydrží až 20 hod. Magnet pro uchycení na těle iPadu.

můžete mít DNES

Od MALL
Zánovní
Forever Knížkové pouzdro (Fashion) Football univerzální 9-10″ GSM041330 - zánovní Forever Knížkové pouzdro (Fashion) Football univerzální 9-10″ GSM041330 - zánovní
Forever Knížkové pouzdro (Fashion) Football univerzální 9-10″ GSM041330 - zánovní

Univerzální flipové pouzdro na mobil je funkční i stylové. Forever Knížkové pouzdro (Fashion) Football univerzální 9–10″ GSM041330 je určené pro tablety o velikostech 9–10 ″ díky odolnému polyuretanu spolehlivě chrání před nárazy a zašpiněním.
(Fotografie jsou ilustrační.)

můžete mít DNES

Od MALL
Zánovní
KOSS Porta Pro - zánovní Forever Knížkové pouzdro (Fashion) Football univerzální 9-10″ GSM041330 - zánovní
KOSS Porta Pro - zánovní

Lehká přenosná sluchátka Porta Pro se zárukou 24 měsíců, legenda značky KOSS oceněna v mnoha testech a soutěžích, používána např. jako referenční sluchátka redakcí časopisu Stereo & Video pro test nejen přenosných přehrávačů.

můžete mít DNES

Od MALL
Zánovní
LAMAX Base1 - zánovní Forever Knížkové pouzdro (Fashion) Football univerzální 9-10″ GSM041330 - zánovní
LAMAX Base1 - zánovní

Moderní bezdrátovky s uzavřenou konstrukcí a náušníky přes uši – to jsou stylová Bluetooth 4.2 sluchátka LAMAX Base1, která se pyšní dokonce i slotem na microSD karty. Posluchačům nabízí vyvážený zvuk díky výkonným 40mm měničům, 20h výdrž na nabití, možnost připojení audio kabelu a také funkci handsfree.

můžete mít DNES

Od MALL
Zánovní
Niceboy HIVE Podsie 2021 - zán SHOKZ OpenRun PRO Bluetooth sluchátka před uši, černá - zánovní
Niceboy HIVE Podsie 2021 - zán

Díky nabíjecímu 500mAh pouzdru hrají celkem až 35 h – moderní Bluetooth 5.1 špuntová sluchátka Niceboy HIVE Podsie 2021 jsou příjemným překvapením 21. roku 21. století. Pyšní se 8mm měniči a opravdu vymazleným zvukem se silnými basy, za kterými stojí MaxxBass technologie. Pochlubit se mohou i mikrofonem s potlačením okolních hluků pro čisté handsfree hovory.

můžete mít DNES

Od MALL
Zánovní
Sony WH-1000XM4, model 2020 - zán SHOKZ OpenRun PRO Bluetooth sluchátka před uši, černá - zánovní
Sony WH-1000XM4, model 2020 - zán

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s technologií potlačení šumu a výdrží baterie až 30 h. Sony WH-1000XM4, model 2020 vás ponoří do světa vaší hudby, kde nebudou rušit ani hlasy a zvuky pozadí, které většina sluchátek propouští. Funkce optimalizace atmosférického tlaku vyrovná zvuk i ve vysoké nadmořské výšce – například v letadle.

můžete mít DNES

Od MALL
Zánovní
SHOKZ OpenRun PRO Bluetooth sluchátka před uši, černá - zánovní SHOKZ OpenRun PRO Bluetooth sluchátka před uši, černá - zánovní
SHOKZ OpenRun PRO Bluetooth sluchátka před uši, černá - zánovní

Sportovci a sportovkyně je milují čím dál víc – jedinečná a mimořádně lehounká Bluetooth 5.1 sportovní sluchátka AfterShokz OpenRun PRO Bluetooth s otevřenou konstrukcí před uši Bone Conduction jsou zárukou kvalitního poslechu hudby za maximální bezpečnosti třeba při běhání nebo cvičení. Odolají vodě a potu dle normy IP55, na nabití hrají 10 h, disponují handsfree funkcí.

můžete mít DNES

Od MALL