10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Rozbalené, zánovní a použité zboží

100% funkční zboží • Na zboží se vztahuje záruka • Vrácení do 14 dní • 250+ výdejních míst

Upřesnit parametry
Rozbaleno
Garmin HRM-Dual - rozbaleno iGET Cyklonavigace C250 - rozbaleno
Garmin HRM-Dual - rozbaleno

Snímač tepové frekvence Garmin HRM Dual. Hrudní pás s nastavitelnou délkou je měří hodnoty tepové frekvence a tepové zóny, konektivita pomocí ANT+ a Bluetooth, synchronizace s aplikací Garmin Connect. Výdrž baterie až 3,5 roku s předpokladem 1h tréninku denně, vodotěsnost s certifikací 1ATM pro sportování i v nepříznivém počasí. Nastavitelné cíle tepové zóny, jednoduché spárováníchytrými hodinkami, telefonemsportovními trenažéry. Vhodný pro běh, cyklistiku, běžky, kardio trénink a další.

můžete mít DNES

Od MALL
Rozbaleno
iGET Cyklonavigace C250 - rozbaleno iGET Cyklonavigace C250 - rozbaleno
iGET Cyklonavigace C250 - rozbaleno

Kompaktní výkonná GPS navigace pro cyklistiku. Navigace iGET C250 přijímá signál GPS, Glonass a Galileo a nabízí mnoho vyspělých funkcí. Vydrží na jedno nabití až 22 hodin, zobrazuje notifikace z telefonu, poskytuje pokročilé tréninkovébezpečnostní funkce a je voděodolná s krytím IPX7. Barevný displej s úhlopříčkou 2.2“, bezdrátové připojení Bluetooth, WiFi a ANT+. Kompatibilní se senzory rychlosti SPD, kadence CAD, srdečního tepu HR, výkonu PWR a aplikacemi GPS Bike App, TrainingPeaks, Strava.

můžete mít DNES

Od MALL
Zánovní
Sigma Pure 1 - zánovní iGET Cyklonavigace C250 - rozbaleno
Sigma Pure 1 - zánovní

PURE 1 od renomované firmy Sigma sází na jednoduchost a minimalistický design. Velký display vždy ukazuje ty nejpoužívanější informace.

můžete mít DNES

Od MALL
Rozbaleno
Sigma tachometr Baseline 1200 WL - rozbaleno Sigma tachometr Baseline 1200 WL - rozbaleno
Sigma tachometr Baseline 1200 WL - rozbaleno

Bezdrátový tachometr disponuje až 12 funkcemi. Mezi nimi je například ukazatel okamžité rychlosti, hodiny, čas jídzdy nebo teploměr. Sigma tachometr Baseline 1200 WL je voděodolný a velmi dlouho vydrží v perfektním stavu.

můžete mít DNES

Od MALL