Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13261166

Enzo Holičské Křeslo Hydraulický Tyrs Barberking

Enzo Holičské Křeslo Hydraulický Tyrs Barberking

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Holičské křeslo díky své pevné konstrukci unese maximální zatížení 180 kg. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, zajišťuje dlouhou životnost a je extrémně spolehlivé. Celý popis
8 310 Kč
Prodává Enzo Polska
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
8 310 Kč
S novou kartou za

11.8.2022 - 12.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Jedná se o moderní, dokonale zpracovaný kus nábytku, který zákazníkovi salonu dopřeje maximální pocit pohodlí při prováděných ošetřeních.

Kromě nastavení nahoru-dolů a otáčení o 360 stupňů má křeslo sklopné opěradlo. Pohodlné sedadlo je potaženo kvalitní ekokůží.

Sedačka je umístěna na pevném hydraulickém podstavci, který výrazně zlepšuje komfort používání a zaručuje stabilitu při provozu.

Další výhodou je možnost snadného nastavení opěrky hlavy a její vyjmutí. Křeslo je vybaveno aretací polohy a aretací otáčení.

Holičské křeslo díky své pevné konstrukci unese maximální zatížení 130 kg. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, zajišťuje dlouhou životnost a je extrémně spolehlivé.

Jsme evropský dodavatel vybavení pro kosmetické a kadeřnické salony. Během výroby jsou naše produkty podrobovány několika kontrolám kvality, abychom zaručili stálou a jednotnou úroveň kvality našeho zboží.

Černé barevné schéma.

Vlastnosti:
• Elegance a ergonomie,
• Vynikající kvalita provedení,
• Sedák a opěrák z nedeformující pěny,
• Vše vyrobeno z odolných materiálů.
• Jedinečný design
• Nosnost až 130 kg