Gigaset A540

Hodnocení: 5 3 hodnocení Značka: Gigaset Náš kód: 903780

Doprava zdarma

Gigaset A540

Spolehlivý kancelářský bezdrátový telefon Gigaset A540 s technologií bez radiace ECO plus. Celý popis

1349
5 3

1 349 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 903780

2 uživatelské recenze

Hodnocení: 5
 • Ludvík O., Brno

rychlost potvrzené objednávky a následné dodání do automatu pro vyzvednutí dodávky bez časového omezení. Přístroj funguje dobře a spolehlivě s návodem.

Hodnocení: 5
 • Tomáš C., Řevnice

Zatím jsem spokojen. Tel. přístroj splňuje požadavky, které jsem na něj měl. Před tím jsem měl asi 12 let typ Gigaset 200 a s ním jsem byl spokojen a tak jsem předpokládal, že i tento typ bude také…

Popis

Popis produktu

Vlastnosti

 • Menu v českém jazyce
 • Handsfree
 • Telefonní seznam až na 150 položek
 • 20 polyfonních vyzváněcích tónů
 • Vynikající kvalita zvuku HSP
 • Nastavitelná hlasitost
 • Barevně podsvícený grafický displej s výbornou čitelností
 • Připojení až 4 sluchátek
 • Kompatibilní s repeatrem
 • Možnost instalace na zeď

Spolehlivý přístroj do domácnosti či kanceláře

Gigaset A540 je funkční telefon pro ty, kdo oceňují dobrý design a vysokou spolehlivost. Tento bezdrátový telefon kombinuje snadné ovládání s dvoutónovým provedením v antracitové a černé barvě. Barevně podsvícený grafický displej s výbornou čitelností vám usnadní vytáčení a navigaci v menu. Všechny důležité kontakty můžete mít na dosah během několika vteřin díky telefonnímu seznamu až na 150 jmen a čísel. Hovory vás zastihnou v absolutní čistotě, a to i v režimu handsfree, prostřednictvím vynikající kvality zvuku. Gigaset A540 je vybaven režimem ECO Plus a je tak šetrný vůči životnímu prostředí.

Personalizované pohodlí

Přepínač den/noc dovolí vypnout vyzvánění sluchátka, pokud chcete mít nerušený spánek. Ztišení anonymních hovorů volitelně vypíná vyzvánění telefonu u neidentifikovaných volajících. Přístroj je také možno rozšířit o 4 přídavná sluchátka, a tak můžete v domácnosti zřídit několik telefonních stanic. Telefon je kompatibilní s Gigaset Repeater.

Účinné funkce

Přístroj zobrazuje zmeškané hovory na svém displeji. Také má klávesový signál, který vás o zmeškaném hovoru ihned informuje. Disponuje funkcí opětovného vytáčení, takže jedním kliknutím můžete znovu vytočit posledních 10 zadaných čísel.

Úsporný a bez radiace

Energeticky úsporné napájení přístroje Gigaset A540 spotřebuje méně elektřiny, tudíž je šetrnější vůči životnímu prostředí a vaší peněžence. Jako všechny bezdrátové telefony Gigaset i tento model variabilně snižuje vysílací výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti. Režim ECO Plus bez radiace dokonce vysílací výkon vypne, když se telefon nachází v pohotovostním režimu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Záznamník

Záznamník

ne
Typ bezdrátový
Podsvícení Ano
Barva

Barva

černá
GAP / DECT

GAP / DECT

ano
Identifikace volajícího

Identifikace volajícího

ano
Polyfonní vyzvánění ano
Napájení 230V
Dosah

Dosah

50 m
SMS Výrobce neuvádí
Typ displeje černobílý