Ze široké nabídky produktů z kategorie kancelářské a hráčské židle si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
  • Objednané zboží z kategorie kancelářské a hráčské židle doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

Kromě zboží v kategorii kancelářské a hráčské židle prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také herní notebook, trezory, klávesnice, myš, psací stůl.

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Kancelářské a hráčské židle

Kancelářské a hráčské židle jsou navrženy tak, aby umožnily pohodlné sezení po dlouhé hodiny. Vybrat můžete ergonomické i zdravotní židle s područkami a opěrkami hlavy pro pohodlné sezení, nebo jednoduché konferenční židle do zasedacích místností.

Kancelářské židle

Kancelářské židle jsou pracovními židlemi. Mají nastavitelnou výšku a polohu opěradla, sedáku případně područek. Kancelářské židle jsou otočné a s kolečky. Dle modelu mají opěrku hlavy a područky. Podobné jim jsou také konferenční neboli jednací židle, které se hodí do zasedacích místností či pro hosty kanceláří.

Kancelářská křesla

Kancelářská křesla jsou robustnější konstrukce a s důkladnějším polstrováním. Vždy jsou vybaveny područkami, opěrkou hlavy a nastavitelným sedákem a opěrkou zad. Mnoho modelů kancelářských křesel je z kůže.

Herní židle

Herní židle se podobají kancelářským křeslům. Jsou ale anatomicky tvarované a z prodyšných materiálů. Jsou navrženy pro pohodlné sezení po dlouhé hodiny. Některé modely mají držák na sluchátka či láhev.

Ergonomické židle

Ergonomické židle jsou speciálně tvarované pro větší pohodlí. Mají upravené polstrování tak, aby kopírovalo linie těla. Vždy mají nastavitelnou výšku sedáku, opěrky a područek.

Zdravotní kancelářské židle

Zdravotní kancelářské židle podporují aktivní sezení. Jsou to balanční židle, při sezení vyrovnáváním polohy zapojujete řadu svalů. Mají možnost aretace.