GEKO Plastový kanystr 20l s nálevkou GEKO G03242
239 Kč

Plastový kanystr 20l s nálevkou GEKO Popis zboží Plastová nádoba o objemu 20 litrů. Je opatřena rukojetí k uchopení a nálevkou. Určeno pro palivo, oleje a vodu. Kanistr splňuje normu (atest) 3H1 / Y / 150/18 / PL COBRO 1649 / HGB.

Maxeuro Kanystr Plastový na PHM 20l červený
233 Kč

Max Kanystr Plastový na PHM 20l červenýMax Kanystr Plastový na PHM 20l s UN certifikací (ADR/RID, IATA, IMDG, RTDG). Vhodný pro přepravu a skladování pohonných hmot. Speciální design s nekloktajícím hrdlem a s nálevkou.

Compass Kanystr plastový 10l
213 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní plastový kanystr s objemem 10l vhodný na uskladnění pohonných hmot.

AllServices Kanystr na vodu 10 l s kohoutem
229 Kč

Kanystr na vodu 10 l s kohoutem -  kanystr je vyroben z polyetylenu s vysokou hustotou a je vybaven výpustným kohoutem pro snadné dávkování kapalin. Plnící otvor se šroubovaným uzávěrem a držadlo pro snadnou manipulaci. Vhodné pro stysk s potravinami.

GEKO Kanystr plastový 10l
226 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický 10l kanystr z kvalitního plastu speciálně určený na pohonné hmoty.

Maxeuro Kanystr Plastový na PHM 10l červený
164 Kč

Max Kanystr Plastový na PHM 10l červenýMax Kanystr Plastový na PHM 10l s UN certifikací (ADR/RID, IATA, IMDG, RTDG). Vhodný pro přepravu a skladování pohonných hmot. Speciální design s nekloktajícím hrdlem a s nálevkou.

GEKO Kanystr plastový 5l
157 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický 5l kanystr z kvalitního plastu speciálně určený na pohonné hmoty.

Maxeuro Kanystr Plastový 5l červený
106 Kč

Max Kanystr Plastový 5l červenýMax Kanystr Plastový 5l s UN certifikací (ADR/RID, IATA, IMDG, RTDG). Vhodný pro přepravu a skladování pohonných hmot. Speciální design s nekloktajícím hrdlem a s nálevkou.

Bradas Kanystr na vodu s kohoutem 15L
481 Kč

Bradas Kanystr na vodu s kohoutem 15LKanystr je uzpůsoben pro skladování tekutých látek, pevná konstrukce zaručuje odolnost proti nárazům. Používaný v každé situaci kde je průtok vody omezený nebo nemožný, také se dá využít během kempování či na dovolené nebo na volném prostranství.

CarPoint Přečerpávač paliva profi
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pumpa přečerpávací profi, k přečerpání benzínu, nafty nebo jiné tekutiny. Použití: jeden konec dat do prázdné druhy do plný, musí být cílová nádoba umístěna níže, než nádoba zdrojová. Pomůže Vám na cestách, v garáži ale také na záhradě.

GEKO Kanystr kovový 5L
387 Kč

Praktický 5l kanystr z kvalitního kovu speciálně určený na pohonné hmoty.

Durgol Dávkovací sada ke kanystru 10 l - výpustný kohout + odměrka
199 Kč

Dávkovací sada ke kanystru 10 l - pomáhá často, snadno a přesně odměřovat potřebné množství tekutiny přímo z kanystru. Vodotěsný kohout nahrazuje originální uzávěr kanystru, který tak může být trvale položen v pohotovostní poloze. Systém odvzdušnění kohoutu zajišťuje nepřerušovaný tok kapaliny.

AHProfi Odměrka na olej a kapalinu baterie - 1 l - C342017 | AHProfi
120 Kč

Odměrky s kapacitou 1 – 5 litrů na kapaliny, který jsou vyrobeny z pevného plastu odolného proti chemikáliím. Nádobka je opatřena ryskami pro přesné určení množství v kanystru. Dále je odměrka opatřena držadlem a hrdlem a je vhodná na všechny druhy kapalin.

GEKO Kovový kanystr 10l GEKO G03231
419 Kč

Kovový kanystr 10l GEKO Plechový kanystr o objemu 10 litrů je určen k přenášení benzínu, nafty nebo oleje. Kanystr je vybaven rukojetí pro snadnější přenášení. Uzávěr má kovové těsnění které zabraňuje vylití přenášené kapaliny, Nechtěnému otevření dodatečně zabraňuje pojistka uzávěru.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kanystry na palivo do auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kanystry na palivo do auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kanystry na palivo do auta akce.