PARK TOOL U.S.A IB-3 I-Beam, 14 funkcí
659 Kč

Kompaktní multiklíč PARK TOOL U.S.A IB-3 I-Beam originalního I-Beam designu s imbusovými klíči, šroubovákem a nýtovačkou.

PARK TOOL U.S.A IB-2 I-Beam, 10 funkcí-20%
499 Kč 399 Kč

Akce

Sada skládacího nářadí do kapsy PARK TOOL U.S.A IB-2 I-Beam s nejběžnějšími imbudovými klíči a šroubovákem. Kompaktní rozměry a kvalitní materiál čini multinářadí velmi skladným a vhodným na cesty do brašny.

Lezyne Chain Drive Nickel Color
490 Kč 439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní nýtovač řetězu. Lezyne Chain Drive Nickel Color je vyroben z kvalitní opracované oceli a je určený na doma i do dílny. Hmotnost 93 gramů ho dovoluje přihodit do dresu, nebo kapsy.

BLACKBURN Tradesman Multi Tool
849 Kč

Kompaktní multi-tool obsahující sadu 18 ks nářadí. Blackburn Tradesman Multi Tool je vybaven nástrojem na rozpojení řetězu a úložištěm pro náhradní spojku. Dále disponuje plejádou imbusů, klíči Torx, nýtovačkou, šroubovákem a oddělovačem brzdových destiček. Skvělý pomocník pro každého cyklistu.

BLACKBURN Switch Multi Tool-32%
499 Kč 339 Kč

Akce

Všestranná sada 8 ks nářadí Blackburn Switch Multi Tool, která je zabalena do praktického pouzdra, v němž lze mít i občanku či platební kartu. V sadě naleznete různé imbusy, plochý šroubovák a torxy.

Schwalbe Montpáky sada 3ks

Schwalbe Montpáky sada 3ks

Hodnocení: 4,2
129 Kč 99 Kč

Se sadou montpák *Schwalbe montpáky 3 ks** je výměna pláště hračka. Nový patentovaný tvar a materiál pro příjemnější zacházení pro ruku i plášť.

BLACKBURN Wayside Multi Tool
899 Kč

Praktická multifunkční sada nářadí Wayside Multi Tool od značky Blackburn patří do povinné výbavy každého opravdového fanouška cyklistiky. Obsahuje 19 nejvyužívanějších funkcí, které pomohou s každou opravou.

BLACKBURN Grid 8
399 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Multifunkční nářadí Grid 8 od značky Blackburn je nezbytným pomocníkem pro každou vyjížďku na kole. Obsahuje 8 nejpoužívanějších nářadí pro údržbu kola.

Lezyne Multi Tools V-11 Black/Nickel
989 Kč

Praktický lehký multiklíč. Lezyne Multi Tools V-11 Black/Nickel je vybaven kovanými chrom-vanadiovými bity, které nekorodují a má hliníkové bočnice. Spolehlivý pomocník při jakékoli vyjíždce.

Lezyne Multi Tools SV-11 Polish
1 290 Kč 999 Kč

Praktický lehký multiklíč. Lezyne Multi Tools SV-11 Polish je vybaven kovanými nerezovými bity a má hliníkové bočnice. Spolehlivý pomocník při jakékoli vyjíždce.