Felix Sensations Jellies masový výběr 24x100g

Felix Sensations Jellies masový výběr 24x100g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
FELIX SENSATIONS JELLIES mix kapsiček masový výběr v ochuceném želé 24×100g.
Celý popis
359 Kč
219 Kč
9,13 Kč/ks
-38%
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Ihned k odběru na prodejně
Prodejny
 
26.1.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1003050

Hodnocení (191)

94 %
5154 x
427 x
35 x
21 x
14 x

Recenze (45)

Všechny recenze
Autor si přál zůstat v anonymitě
Super balení
Lucie P.
Kočičky Felixe dlouhodobě rády

Popis

FELIX® Sensations® Jellies je řada lahodných krmiv vyrobených z kvalitních surovin, které výtečně vypadají, voní a samozřejmě lahodně chutnají Vaší kočce.

Každé krmivo FELIX Sensations Jellies obsahuje křehké kousky pro potěšení Vaší kočky servírované v různě ochuceném želé pro mimořádnou chuť a lákavou vůni. Zároveň jsou zdrojem esenciálních omega-6 mastných kyselin a mají správně vyváženou kombinaci minerálních látek a vitamínů, aby udžely Vaši kočku plnou života a připravenou k uličnictví!

Jsou plné zdravých dobrot a uspokojí 100 % denních potřeb Vaší kočky, když jsou podávány podle krmného návodu. To není všechno! FELIX Sensations Jellies jsou dostupné v široké řadě kombinací chutí v želé, aby každý den uspokojily lásku Vaší kočky po rozmanitosti.

Balení obsahuje:

  • 6 x kapsička s kuřecím
  • 6 x kapsička s hovězím
  • 6 x kapsička s kachním
  • 6 x kapsička s jehněčím

Složení:

  • S kuřecím: maso a výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (2,7 % mrkvového koncentrátu, odpovídá 4 % mrkve v želé), minerální látky, cukry.
  • S hovězím: maso a výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (2,7 % rajčatového koncentrátu, odpovídá 4 % rajčat v želé), minerální látky, cukry.
  • S kachním: maso a výrobky živočišného původu (z toho kachna 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (0,3 % dehydrovaného špenátu, odpovídá 4 % špenátu v želé), minerální látky, cukry.
  • S jehněčím: maso a výrobky živočišného původu (z toho jehněčí 4 %, zvěřina 1 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

Doporučujeme dokoupit: