Whiskas Drůbeží výběr ve šťávě 48 pack

Whiskas Drůbeží výběr ve šťávě 48 pack

Akce
Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
Kapsičky pro všechny kočky. Výběr lahodných kousků jemně vařeného masa ve šťávě. Výhodné balení 48 × 100g.
Celý popis
649 Kč
369 Kč
7,69 Kč/ks
-43%
Platí do 25.4.2021 nebo do vyprodání
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Ihned k odběru na prodejně
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 485403

Popis

Krmivo v kapsičkách neprochází tak dlouhým sterilizačním procesem jako krmivo v konzervách, proto je chuťově bohatší, šťavnatější a lákavě voňavé.

Whiskas je pečlivě připravené krmivo s obsahem všech složek výživy, které vaše kočka potřebuje pro svoje zdraví, krásný vzhled a pocit spokojenosti. A navíc skvěle chutná. Může si vaše kočka přát něco víc?

Je vyrobeno bez umělých konzervačních látek a barviv a poskytuje Vaší kočce kompletní dávku potravy, neboť obsahuje všechny důležité živiny pro její zdravý život. Díky kapsičkám může být jídelníček Vaší kočky bohatší a rozmanitější, protože si každý den může pochutnat na něčem jiném.

Balení 48 × 100g obsahuje:

  • 12× kapsička s kuřecím masem
  • 12× kapsička s kachním masem
  • 12× kapsička s drůbežím masem
  • 12× kapsička s krůtím masem

Složení:

  • S kuřecím: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% jehněčího masa), bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky,
  • S kachním: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% jehněčího masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky
  • S drůbežím: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% králičího masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky
  • S krůtím: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% kachního masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky.