Whiskas Masový výběr se zeleninou BONUS 24pack

Whiskas Masový výběr se zeleninou BONUS 24pack

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
Kapsičky pro dospělé kočky všech plemen. Velké balení Menu Masový výběr 24 pack.
Celý popis
349 Kč
249 Kč
10,38 Kč/ks
-28%
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 806154

Popis

Krmivo v kapsičkách neprochází tak dlouhým sterilizačním procesem jako krmivo v konzervách, proto je chuťově bohatší, šťavnatější a lákavě voňavé.

Whiskas je pečlivě připravené krmivo s obsahem všech složek výživy, které vaše kočka potřebuje pro svoje zdraví, krásný vzhled a pocit spokojenosti. A navíc skvěle chutná. Může si vaše kočka přát něco víc? Je vyrobeno bez umělých konzervačních látek a barviv a poskytuje Vaší kočce kompletní dávku potravy, neboť obsahuje všechny důležité živiny pro její zdravý život. Díky kapsičkám může být jídelníček Vaší kočky bohatší a rozmanitější, protože si každý den může pochutnat na něčem jiném.

Balení 24×100g obsahuje:

  • 6× kapsička s kuřecím masem a zeleným hráškem
  • 6× kapsička s hovězím masem
  • 6× kapsička s krůtím masem
  • 6× kapsička s jehněčím masem a mrkví

Složení:

  • S jehněčím masem a mrkví: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% jehněčího masa), zelenina (včetně 4% mrkve), obiloviny, minerální látky, různé cukry.
  • S krůtím masem: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% krůtího), obiloviny, minerální látky, různé cukry.
  • S hovězím masem: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% hovězího masa), obiloviny, minerální látky, různé cukry.
  • S kuřecím masem a zeleným hráškem: maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4% kuřecího masa), zelenina (včetně 4% zeleného hrášku), obiloviny, minerální látky, různé cukry.

Doporučujeme dokoupit: