Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4238315

Mixano for Dogs Kompletní jehněčí menu (1kg)

Mixano for Dogs Kompletní jehněčí menu (1kg)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kompletně namixované jehněčí menu obsahuje kostky masa, vnitřnosti, kosti, zeleninu a ovoce. Maso jako i všechny ingredience jsou potravinové kvality určeny pro lidskou spotřebu. Celý popis
273 Kč
Zboží od: mixano.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
273 Kč
S novou kartou za

Popis

Menu je sestaveno tak, aby obsahovalo všechny vitamíny a minerály potřebné ke správné výživě pejsků. Balíček obsahuje kostky masa v celku (nemleté), vnitřnosti, kosti a různé druhy zeleniny a ovoce. V balíčku jsou vždy 1 až 2 kostky větší. Jedná se o kosti a ty dejte pejskovi jako odměnu nebo dezert. 

Jehněčí maso je velice ceněné pro vysoký obsah kyseliny linolové, jež má protirakovinové i zeštíhlující účinky. Je velmi dobře stravitelné a doporučuje se tak při dietách (např. žlučníkových). Pozitivně ovlivňuje hladiny cholesterolu a je vhodné pro pejsky se srdečními a cévními problémy. Jehněčí maso je jedno z nejbezpečnějších mas co se týče alergenů. Je velmi dobře přijímáno, hypoalergenní a dietetické.

Vhodné pro malé i pro větší chlupáče.

Kostky o průměru 2,5 cm

Váha balení 1kg

Složení: listový žaludek a slez, zelenina a ovoce, jehněčí kosti malé, zelený bachor jehněčí, jehněčí svalovina, plíce jehněčí, jehněčí srdce, jehněčí játra

Analytické složky: vlhkost 72%, hrubý protein 12%, tuk 12%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 2%

Doporučené dávkování:

Denní dávka je 2% – 3% ideální hmotnosti psa. 

Příprava je tak jednoduchá:

1. Zmražený balíček Kompletního jehněčího menu vyndáme z mrazničky a odebereme do misky potřebné množství kostek dle váhy pejska (2% – 3% jeho ideální hmotnosti). Kostky nemusíme vybírat. V průběhu krmení Kompletním jehněčím menu je o vyvážený přísun živin postaráno. Náhodně vybrané kostky jsou navíc pro pejska každý den skvělou změnou ve stravě.

2. Balíček se zbytkem kostek skladujeme v mrazničce.

3. Kostky v misce necháme rozmrazit 3–4 hodiny přikryté. Pokud krmíte ráno, nechte misku s kostkami rozmrazit v ledničce v průběhu noci. Pokud krmíte večer, můžete kostky nechát rozmrazit v ledničce v průběhu dne.

4. Pokud jste zapoměli vyndat kostky z mrazničky a potřebujete je rychle, nikdy je nerozmrazujte v mikrovlnce! Kostky v misce zalijte teplou vodou (ne vroucí), ve které je nechte 15 minut rozmrazit. Kostky se pejskům podávají i s vodou, ve které roztály.

5. V balíčku jsou vždy 1 až 2 kostky větší. Jedná se o kosti a ty dejte pejskovi jako odměnu nebo dezert. 

Dobrou chuť!