Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8353687

Dtangler Dtangler Mini Pink

Dtangler Dtangler Mini Pink

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přestaňte se trápit zacuchanými vlasy, rozčesávací kartáč Dtangler si s nimi hravě poradí! Rozčesávání tak bude pohodlnější a jednodušší. Celý popis
Ušetříte 10 Kč 99 Kč
89 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 10 Kč 99 Kč
89 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

10.2.2023 na výdejním místě
9.2.2023 - 10.2.2023 na vaší adrese

Popis

Dtangler Mini Pink

Přestaňte se trápit zacuchanými vlasy, rozčesávací kartáč Dtangler si s nimi hravě poradí! Rozčesávání tak bude pohodlnější a jednodušší.

Technologie: Štětiny kartáče Dtangler jsou speciálně rozvrhnuté a mají jedinečnou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem. Vzhledem k tomu, že jsou blízko u sebe, pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem jsou zdravé vlasy s oslnivým leskem.

VÝHODY: – Během chvilky jemně a bez námahy rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy, – hladce zkrotí všechny vlasy před, během i po foukání, – skvěle padne do každé ruky – má praktickou rukojeť, – lze použít na mokré i suché vlasy, – vhodný pro všechny typy a délky vlasů – i pro prodlužované vlasy, – ideální pro rozčesání dětských vlasů, – zabraňuje lámání a třepení vlasů, – obnovuje přirozenou pevnost a lesk vlasů.

DOPORUČENÍ: Odkládejte kartáč zuby nahoru, zabráníte jejich poškození. Po použití jakéhokoliv přípravku opláchněte kartáč teplou vodou a nechejte kartáč volně uschnout (nedávejte jej např. na radiátor). K čištění používejte mýdlovou vodu a lehce jej jednou týdně očistěte.

VELIKOST: délka 14,5 cm, šířka 5,5 cm, výška 2,5 cm