Oral-B White Luxe 2 ks náhradní hlavice
299 Kč

Náhradní hlavice Oral-B White Luxe 2 ks náhradní hlavice jsou ideální pro leštění a přirozené bělení zubů. Hlavice díky speciálním vláknům pronikají hluboko do mezizubních prostor, čímž zajistí spolehlivé výsledky. Balení obsahuje 2 náhradní kartáčkové hlavy.

Oral-B Floss Action 4 ks náhradní hlavice
489 Kč 369 Kč

Náhradní hlavice Oral-B Floss Action 4 ks náhradní hlavice perfektně vyčistí každý zub díky speciálním vláknům MicroPulse. Tato vlákna pronikají hluboko do těžko dostupných partií, zůstavají v mezizubních prostorách déle než ostatní vlákna, a tím odstraňují dokonale zbytky plaku. V balení 4 hlavice.

Hydrophil Bambusové pouzdro na kartáček
175 Kč

Praktické a elegantní bambusové pouzdro na kartáček od Hydrophil. Svůj oblíbený zubní kartáček Hydrophil teď můžete vzít kamkoliv sebou. Už nemusíte řešit, kam jej v batohu či kabelce uložit. Využijete jej na vašich cestách, ať už vás vedou do práce, k zubaři nebo na dovolenou.

Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9076/07 Mix náhradní standardní hlavice
1 399 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Mix prémiových náhradních hlavic Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9076/07 poskytuje až 10× účinnější odstranění zubního plaku než běžný zubní kartáček. Balení obsahuje 2 kartáčkové hlavice C3 Premium Plaque Defense, 2 kartáčkové hlavice G3 Premium Gum Care, 2 kartáčkové hlavice W3 Premium White .

SENCOR SOX 001

SENCOR SOX 001

Hodnocení: 5
599 Kč 399 Kč

Náhradní hlavice Sencor SOX 001 kompatibilní se zubními kartáčky SENCOR SOC 1×, SOC 2× a SOC 3×. Jsou vhodné pro každodenní čistění, odstraňují více plaku než ruční kartáček a velmi jednoduše se vyměňují.

Oral-B Cross Action 4 ks náhradní hlavice
489 Kč 479 Kč

Náhradní hlavice Oral-B Cross Action 4 ks náhradní hlavice je základní koncovkou pro perfektní čištění zubů i mezizubních prostor.

Oral-B Precision Clean 6 ks náhradní hlavice
599 Kč

Náhradní kartáčková hlava Oral-B Precision Clean 6 ks náhradní hlavice díky svému tvaru dokonale obklopí zub a dosáhne hluboko mezi zuby. Hlavy jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Oral-B s výjimkou modelů Oral-B Sonic. V balení naleznete 9 náhradních kartáčkových hlavic.

Oral-B Sensitive 4 ks náhradní hlavice
489 Kč 479 Kč

Náhradní hlavice Oral-B Sensitive 4 ks náhradní hlavice ve tvaru okvětního lístku má měkká, mimořádně tenká vlákna, která jsou šetrná k dásním, a zároveň běžná vlákna tvrdá proti zubnímu plaku. Díky jedinečné kombinaci na konci zaoblených a mimořádně tenkých vláken je Sensi Ultrathin ideální pro osoby s citlivými zuby a dásněmi a pro všechny, kteří si chtějí čistit zuby důkladně ale šetrně.

SENCOR SOX 002
599 Kč 374 Kč

Náhradní hlavice Sencor SOX 002 v černém provedení kompatibilní se zubními kartáčky SENCOR SOC 1×, SOC 2× a SOC 3×. Jsou vhodné pro každodenní čištění, odstraňují více plaku než ruční kartáček a velmi jednoduše se vyměňují.

Oral-B Precision Clean 9 ks náhradní hlavice
839 Kč

Náhradní kartáčková hlava Oral-B Precision Clean 9 ks náhradní hlavice díky svému tvaru dokonale obklopí zub a dosáhne hluboko mezi zuby. Hlavy jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Oral-B s výjimkou modelů Oral-B Sonic. V balení naleznete 9 náhradních kartáčkových hlavic.

Philips Sonicare Premium Gum Care HX9054/17 náhradní standardní hlavice
1 099 Kč 1 076 Kč
+ doprava zdarma

Sada náhradních hlavic Philips Sonicare Premium Gum Care HX9054/17 ve standardní velikosti. Jemné a flexibilní okraje, které pomáhají kopírovat tvar vašich dásní. V balení naleznete 4 kartáčkové hlavice G3 Premium Gum Care.

Oral-B Cross Action 8 ks náhradní hlavice
879 Kč 809 Kč

Náhradní hlavice Oral-B Cross Action 8 ks náhradní hlavice je základní koncovkou pro perfektní čištění zubů i mezizubních prostor.

Oral-B Cars 4 ks náhradní hlavice
449 Kč 379 Kč

Náhradní kartáčkové hlavice k elektrickému zubnímu kartáčku Oral-B Stages Power Kids. Cars 4 ks náhradní hlavice jsou speciálně navržené pro děti s motivy Disney animáku Auta. V balení naleznete 4 náhradní hlavice.

Oral-B Precision Clean 4 ks náhradní hlavice
449 Kč 439 Kč

Náhradní kartáčkové hlavice Oral-B Precision Clean 4 ks náhradní hlavice jsou určeny pro akumulátorové zubní kartáčky. Hlavice zanechávají díky speciálně vyvinutým vláknům celou ústní dutinu čistější než po ošetření běžným manuálním zubním kartáčkem.

Oral-B Cross Action 6 ks náhradní hlavice
659 Kč

Náhradní kartáčková hlava Oral-B Cross Action 6 ks náhradní hlavice má dokonale zkosená vlákna, která se dostanou hluboko mezi zuby narozdíl od manuálního zubního kartáčku. Hlavy jsou kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Oral-B s výjimkou modelů Oral-B Sonic. V balení naleznete 6 náhradních kartáčkových hlavic.

Oral-B Sensitive 8 ks náhradní hlavice
879 Kč 809 Kč

Náhradní kartáčkové hlavy Oral-B Sensitive 8 ks náhradní hlavice pro elektrické zubní kartáčky. V balení naleznete celkem 8 náhradních hlavic. Ultratenká měkká vlákna jsou šetrná k dásním, běžná vlákna jsou nekompromisní k zubnímu plaku.

Oral-B Cross Action 4 ks náhradní hlavice
489 Kč

Náhradní kartáčková hlava Oral-B Cross Action 4 ks náhradní hlavice má dokonale zkosená vlákna pro odstranění až 100 % zubního plaku oproti manuálnímu zubnímu kartáčku. Hlavy jsou kompatibilní s variantami zubních kartáčků Oral-B Genius, Pro, Smart a Vitality. V balení naleznete 4 kartáčkové hlavice.

Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9073/07 Mix náhradní standardní hlavice
899 Kč

Sada náhradních hlavic HX9073/07 ke kartáčům PHILIPS SONICARE – hlavice kartáčku Premium Plaque Control poskytuje až 10× účinnější odstranění zubního plaku pro dosažení lepších výsledků. Hlavice Premium Gum Care zajišťuje 7× zdravější dásně během pouhých dvou týdnů a hlavice Premium White odstraní o 100 % více skvrn za 3 dny.

Oral-B Sensitive 2 ks náhradní hlavice
329 Kč 299 Kč

Náhradní hlavice Sensitive 2 ks náhradní hlavice jsou ideální pro osoby s citlivými zuby a dásněmi a pro všechny, kteří si chtějí čistit zuby důkladně ale šetrně.

Philips Sonicare ForKids HX6042/33 náhradní standardní hlavice
399 Kč 370 Kč

Náhradní čistící hlavice Philips Sonicare ForKids HX6042/33 pro děti ve věku 7+. Hlavice kartáčků jsou přizpůsobeny dětským ústům. Výhodou je pogumovaný povrch pro bezpečnější a šetrnější čistění.

Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8032/07
329 Kč

Náhradní trysky Philips Sonicare Airfloss Ultra HX8032/07. Tryska AirFloss Ultra je pro ty, kdo nepoužívají pravidelně zubní nit, nejjednodušším způsobem efektivního čištění mezi zuby.

Oral-B White Luxe 4 ks náhradní hlavice
459 Kč

Náhradní hlavice Oral-B EB 18–4 3D White Luxe je určen především pro leštění a přirozené bělení zubů. V balení naleznete 4 hlavice se speciálními vlákny, které stírají zubní plak, a díky lešticí vložce bělí zuby už od prvního dne.

Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9073/33 Mix náhradní standardní hlavice
899 Kč 889 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mix prémiových náhradních hlavic Philips Sonicare Premium Plaque Black Defense HX9073/33 poskytuje až 10× účinnější odstranění zubního plaku než běžný zubní kartáček. Balení obsahuje 1 kartáčkovou hlavici W3 Premium White, 1 kartáčkovou hlavici G3 Premium Gum Care, 1 kartáčkovou hlavici C3 Premium Plaque Defense.

Philips Sonicare Premium Gum Care HX9052/17 náhradní standardní hlavice
699 Kč 645 Kč

Náhradní hlavice PHILIPS Sonicare HX9052/17 2 ks – Zdravé zuby začínají u zdravých dásní. Starejte se o ně s naší kartáčkovou hlavicí Premium Gum Care. Jemné a flexibilní okraje, které pomáhají kopírovat tvar vašich dásní, poskytují 2× větší kontakt s povrchem pro kvalitní odstranění zubního plaku podél linie dásní.

Oral-B Star Wars 4 ks náhradní hlavice
449 Kč 378 Kč

Náhradní hlavice Oral-B Star Wars 4 ks náhradní hlavice s Disney postavičkami ze Star Wars jsou přizpůsobeny menším dětským ústům. Mají design inspirovaný špičkovými čisticími účinky profesionálních nástrojů zubních lékařů. Vlákna i celková velikost kartáčku je ideální pro děti od 3 let.

Philips Sonicare HX8072/01 náhradní hlavice
398 Kč

Náhradní hlavice PHILIPS Sonicare HX8072/01 2 ks – Proměňte zubní kartáček Philips Sonicare na kartáček k čištění jazyka se sonickou technologií. Díky speciálně vyvinutým vláknům MicroBristles čistí hlavice TongueCare+ v kombinaci se sprejem Philips Sonicare BreathRx jazyk do hloubky.

Oral-B Star Wars 2 ks náhradní hlavice
299 Kč

Speciální dětské koncovky – velikost, tvar hlavice, délka i kvalita vláken je plně přizpůsobena dětskému chrupu, všechna vlákna jsou ExtraSoft, delší modrá, Star Wars vizuál

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: