Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1080401

Philips Sonicare HX9042/17 náhradní hlavice

Philips Sonicare HX9042/17 náhradní hlavice

Náhradní hlavice PHILIPS Sonicare HX9042/17 2 ks – Získejte zářivě bílý úsměv. Naše hlavice Premium Plaque Control pro efektivní odstranění zubního plaku kopíruje tvar vašich zubů a dásní díky jemným, flexibilním bokům, které poskytují 4× větší kontakt s povrchem než běžná kartáčková hlavice pro pohodlné a hloubkové vyčištění. Adaptibilní technologie čištění. Celý popis
699 Kč
Zboží od: MALL
699 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Jiní prodejci
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
6.2.2023 na vaší adrese

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

hlavní přednosti

Výjimečná péče o zuby a dásně

 • Až 10× lepší odstranění plaku než manuálním zubním kartáčkem

Zatím nejhlubší vyčištění od značky Philips Sonicare

 • 4× více povrchového kontaktu pro hloubkové čištění bez námahy

Navrženo pro optimální výkon

 • Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu. A vždy dosáhněte efektivního čištění.
 • Nasazovací design pro jednoduché umístění výměnné kartáčkové hlavice
 • Produkty prošly testováním, díky kterému splňují nároky na péči o ústní dutinu

Nová LED technologie

 • Automatický výběr optimálního režimu pro maximální výsledek
 • Vyvinutá s cílem naplno využít inovativní sonickou čisticí sílu

vlastnosti

Rozlučte se s plakem

Díky flexibilnímu designu odstraňuje až 10× více plaku i v obtížně dostupných místech, čímž je dosaženo skutečně intenzivního čištění podél linie dásní a mezi zuby.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Adaptibilní technologie čištění

S naší adaptibilní technologií je každé čištění přizpůsobeno právě vám. Díky měkkým a flexibilním gumovým stranám se hlavice Premium Plaque Control přizpůsobí jedinečným liniím vašich zubů a dásní, absorbuje přílišný tlak při čištění a umožňuje tak naplno využít sonickou technologii. Vlákna se přizpůsobí tvaru dásní a zubů a zajistí tak až 4× větší kontakt s povrchem než běžná kartáčková hlavice pro hloubkové čištění na těžko přístupných místech.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Párování režimů BrushSync

S naším párováním režimů BrushSync™ dosáhnete nejlepší možné čistoty. Kartáčkové hlavice Premium jsou synchronizovány s funkcí BrushSync kartáčku Philips Sonicare a vybírají optimální režim a intenzitu čištění pro výjimečnou péči, bělost zubů a zdravé dásně. Stačí už jen začít čistit.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Technologie Philips Sonicare

Hlavice a tělo kartáčku Sonicare tvoří skvělý tým. Díky naší sonické technologii dosáhnete bezkonkurenčního čištění. Vysokorychlostní vibrace kartáčku s výkonem až 31 000 stěrů kartáčku za minutu napění zubní pastu na bublinky útočící na plak a vhání je mezi zuby a podél linie dásní, čímž zajistí výjimečné čištění.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Pokyny pro výměnu kartáčkové hlavice

Po třech měsících používání ztrácí hlavice na účinnosti, ale než k tomu dojde, prostřednictvím funkce BrushSync™ vás na to upozorníme. Váš chytrý kartáček sleduje, jak často a s jakým tlakem si zuby čistíte, a upozorní vás, když je potřeba hlavici vyměnit. Nemáte kartáček Philips Sonicare? Stačí sledovat modrá vlákna. Pokud zbělají, je čas hlavici vyměnit.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Čištění s klidnou hlavou

Všechny hlavice Philips Sonicare jsou bezpečné a šetrné k zubům a dásním. Hlavice jsou důkladně testovány, abyste si při každém čištění mohli užívat výjimečný výkon a výdrž.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Snadné nasazení

Kartáčková hlavice Premium Plaque Control dokonale pasuje na jakýkoliv kartáček Philips Sonicare, kromě modelů PowerUp Battery a Essence. Výměna a čištění jsou jednoduché díky snadnému nasazení.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

technické parametry

Balení obsahuje

 • Kartáčkové hlavice: 2 ks Premium Plaque Control

Design a provedení

 • Inteligentní rozpoznávání hlavice kartáčku: Ano
 • Měkkost vláken: Středně měkká
 • Barva: White
 • Materiál hlavice kartáče: Měkké, flexibilní gumové boky
 • Vlákna, která upozorní: Ztráta modré barvy vláken
 • Velikost: Standardní

Kompatibilita

 • Systém kartáčkových hlavic: Nasazovací
 • Vhodné pro tyto modely: Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku, Řada 2 Series na ochranu před zubním plakem, Řada 3 Series péče o dásně, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+, pro děti – for Kids, HealthyWhite, HealthyWhite+, PowerUp

Kvalita a výkon

 • Výměna: Každé 3 měsíce
 • Testováno: pro optimální použití

Přínos pro zdraví

 • Odstraňování zubního plaku: Odstraňuje 10× více plaku
Upozornění na esenciální oleje: Zubní pasty obsahující esenciální oleje mohou poškodit Vaší kartáčkovou hlavici. Vyvarujte se přímého kontaktu s produkty obsahujícími esenciální oleje nebo kokosový olej. Použití může mít za následek uvolnění vláken.

Videa