Philips Sonicare HX6212/87 for Teens

Philips Sonicare HX6212/87 for Teens

Sonický elektrický kartáček zaručí vynikající výsledky čištění pro bělejší zuby a svěží dech. Kartáček Philips Sonicare HX6212/87 for Teens je ideální pro začátečníky. Jednoduše vyčistí i prostory mezi zuby a rovnátky a díky ergonomickému provedení těla kartáčku se dostanete i do obtížně dostupných míst. Celý popis
2 199 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 599 Kč
-27%
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1121018

Popis

Klíčové vlastnosti Philips Sonicare HX6212/87 for Teens

 • Speciální hlavice InterCare
 • Technologie Philips Sonicare
 • Program Easy Start
 • Časovač hlídající správnou dobu čištění
 • Ergonomický design

Speciálním hlavicím nic neunikne

Sonický kartáček Philips Sonicare HX6212/87 for Teens je vyvinutý i pro začátečníky, kteří s elektrickými kartáčky doposud neměli zkušenost. K vynikajícím výsledkům poslouží dvě speciální hlavice, které se jednoduše vyměňují. Hlavice InterCare krásně ošetří vaše dásně, které budou už po dvou týdnech prokazatelně zdravější. Hlavici tvoří extra dlouhá vlákna, která přispívají k odstraňování plaku, a to i z obtížně dostupných míst. Druhá hlavice ProResults plaque control odstraní oproti manuálnímu kartáčku mnohem více plaku. Dlouhá vlákna obou hlavic bez problému vyčistí i zuby s rovnátky, kde pronikne i do mezer.

Kartáček Philips Sonicare HX6212/87 for Teens hlavice InterCare

Kartáček Philips Sonicare HX6212/87 for Teens vyčistí zuby – spolehlivě

Profesionální hlavice nejsou jedinou výhodou kartáčku Sonicare HX6212/87 for Teens. Ten totiž využívá jedinečnou sonickou technologii, která dokáže za pouhé dvě minuty dosáhnout tak důkladných výsledků, které by manuální kartáček zvládl až po měsíčním čištění. Tuto efektivitu zajišťuje sonický stíravý pohyb, který dokáže zubní pastu napěnit do takových bublinek, které lehce proniknou do mezizubních prostor, kde už odvedou standartní práci, stejně tak i podél linie dásní. To vše kartáček zvládá s 31 000 stěry za minutu. Nejenom, že vaše zuby budou vyčištěné na jedničku, kartáček je také probělí a důkladně osvěží váš dech.

Philips Sonicare HX6212/87 for Teens sonická technologie stěrů

Správná technika čištění

Nejprve proveďte čištění vnější strany, poté vnitřní. Přiložte kartáček pod úhlem 45 stupňů k linii dásně. Pomalu přejíždějte ze zubu na zub, přičemž každý posun proveďte zhruba po třech vteřinách, aby se dostatečně rozrušil zubní plak. U vnitřního oblouku úhel přizpůsobte podle rozmístění zubů.


I časovou přesnost zajistí kartáček sám

Konečně se dostáváme k vysvětlení vhodnosti kartáčku i pro začátečníky. Ten totiž nabízí program Easy Start, který poskytuje možnost postupného zvyšování výkonu v průběhu prvních 14 čištění s novým kartáčkem. Díky tomu si na tento provoz pozvolně snadno zvyknete. Ideální doba čištění by měla zabrat dvě minuty. S tím vám může pomoci praktický časovač QuadPacer, který vám dá vědět, v jakých oblastech chrupu je časový limit dodržován. Časovač SmartTimer vás poté upozorní na uplynutí celkového času, dvou minut.

Sonický kartáček Philips časovač Quadpacer

Kartáček Philips Sonicare HX6212/87 for Teens pohodlně přibalíte i na cesty

Velkokapacitní baterie NiMH zajistí dlouhou výdrž kartáčku, který s každodenním provozem vydrží až dva týdny. Pro zjištění stavu baterie poslouží indikátor s kontrolkou. Kromě nabíječky balení kartáčku obsahuje také praktické cestovní pouzdro, díky kterému si přístroj můžete jednoduše přibalit i na cesty. I při cestování totiž jistě oceníte tenké ergonomické provedení, které snadno padne do ruky a umožní jendoduché čištění. A nakonec i nápaditý modrý design bude jistě vyhovovat každému.

Sonicare HX6212/87 for Teens cestovní pouzdro

Vlastnosti

 • Systém kartáčkových hlavic: nasazovací hlavice kartáčku
 • Odstraňuje7× více plaku než manuální kartáček
 • Přispívá ke snížení výskytu zubního kazu
 • Pro každodenní kvalitní čištění

Důležité informace

Napětí 110–220 V
Typ baterie NiMH
Frekvence 31 000 stěrů za minutu

Příslušenství

 • Tělo kartáčku: 1 Philips Sonicare for Teens
 • Kartáčkové hlavice: 1 ProResults plaque control, 1 ks InterCare, standardní velikost
 • Cestovní pouzdro
 • Nabíječka

Odkazy