Lanaform Aroma difuzér Aroma Decor
1 290 Kč 890 Kč

Difuzér esenciálních olejů Lanaform Aroma Decor provoní Váš byt příjemnou vůní a díky jemnému barevnému světlu navodí příjemnou relaxační atmosféru. Difuzér stačí naplnit vodou a přidat několik kapek esenciálního oleje.

Beurer LA 20

Beurer LA 20

Hodnocení: 5
999 Kč 878 Kč

Obdarujte sebe nebo své blízké populárním aroma difuzérem. LA20 od značky Beurer rozbíjí molekuly vody a esenciálních olejů na mikročástice pomocí ultrazvukové technologie tak, že si zachovávají zdraví prospěšné vlastnosti. Navíc nabízí barevné osvětlení, takže jej lze využít i jako dekoraci či lampičku do dětského pokojíčku.

Stadler Form Aroma difuzér Jasmine - čili červená-29%
1 499 Kč 1 062 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tento aroma difuzér od švýcarské značky Stadler Form je spolehlivý, kvalitní a nenápadný přístroj, který vám pomůže nastolit skvělou náladu a provonět domácnost. Do difuzéru Jasmine stačí jen pár kapek vonné esence. K rozšíření vůně používá moderní ultrazvukovou technologii, která přeměňuje náplň na studenou vodní páru. Ta se pak rozšiřuje po místnosti a provoňuje ji vámi zvolenou vůní.

Arendo aroma difuzér Ginkgo
1 490 Kč

Tento difuzér ve věrném dekoru dřeva z jinanu dvoulaločného se svým obsahem 350ml perfektně hodí do větších místností. 

Arendo aroma difuzér Lucea
1 290 Kč

Nejlépe hodnocený difuzér německé firmy Arendo. Vkusný, malý, tichý. Krásně svítí barvami duhy a je tak možné jej použít i jako noční světýlko.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: