Stadler Form Aroma difuzér Jasmine - čili červená
1 499 Kč 1 290 Kč

Akce

Tento aroma difuzér od švýcarské značky Stadler Form je spolehlivý, kvalitní a nenápadný přístroj, který vám pomůže nastolit skvělou náladu a provonět domácnost. Do difuzéru Jasmine stačí jen pár kapek vonné esence. K rozšíření vůně používá moderní ultrazvukovou technologii, která přeměňuje náplň na studenou vodní páru. Ta se pak rozšiřuje po místnosti a provoňuje ji vámi zvolenou vůní.

Beurer LA 20

Beurer LA 20

Hodnocení: 4,8
999 Kč

Obdarujte sebe nebo své blízké populárním aroma difuzérem. LA20 od značky Beurer rozbíjí molekuly vody a esenciálních olejů na mikročástice pomocí ultrazvukové technologie tak, že si zachovávají zdraví prospěšné vlastnosti. Navíc nabízí barevné osvětlení, takže jej lze využít i jako dekoraci či lampičku do dětského pokojíčku.

Soehnle Aroma osvěžovač vzduchu Valencia
1 399 Kč 1 117 Kč

Zažijte úžasný relax s designovým aroma osvěžovačem vzduchu Valencia. Díky světelným efektům a překrásné vůni, kterou si můžete sami namíchat, se váš pokoj promění v oázu klidu.

Aromacare Vulcano

Aromacare Vulcano

Hodnocení: 4,8
1 999 Kč 709 Kč

Designový aroma difuzér s dřevěným dekorem vytváří pomocí ultrazvuku jemnou páru a po přidání esenciálního oleje umožní příjemnou aromaterapii. Difuzér je zároveň vybaven LED osvětlením se sedmi barvami, takže může sloužit i jako noční světlo.

Tescoma Ultrasonická aromalampa FANCY HOME, Rose
799 Kč

Ultrasonická aromalampa FANCY HOME značky Tescoma se stane nejenom vonným prvkem ve vaší domácnosti, ale je to také zvlhčovač vzduchu a skvělý designový doplněk, který svítí sedmi barvami.

Stadler Form Julia White
1 924 Kč

Aroma difuzér Julia od značky Stadler Form vyniká velmi tichým provozem, který je tišší než lidský šepot. Při spotřebě náplně se automaticky vypne. K jeho provozu stačí pouze voda a aroma esenciální olej. LED indikátory lze ztlumit či úplně vypnout.

Airbi MAGIC Aroma difuzér s osvětlením
1 490 Kč 1 199 Kč

Aroma difuzér Airbi je stylový doplněk, který vám pomůže nastolit skvělou náladu, uvolnit se po dni plném námahy a stresu, provonět domácnost nebo zamaskovat nepříjemné pachy cigaretového kouře či domácích mazlíčků. 7 různých střídajících se barev, lze nastavit podle vkusu či zcela vypnout. Ideální noční světlo do dětského pokoje, aby se děti nebály usnout. Při vyprázdnění nádoby na vodu se přístroj automaticky vypne.

Stadler Form Aroma difuzér Jasmine - titanium
1 499 Kč 1 290 Kč

Akce

Tento aroma difuzér od švýcarské značky Stadler Form je spolehlivý, kvalitní a nenápadný přístroj, který vám pomůže nastolit skvělou náladu a provonět domácnost. Do difuzéru Jasmine stačí jen pár kapek vonné esence. K rozšíření vůně používá moderní ultrazvukovou technologii, která přeměňuje náplň na studenou vodní páru. Ta se pak rozšiřuje po místnosti a provoňuje ji vámi zvolenou vůní.

Aromacare Gantha

Aromacare Gantha

Hodnocení: 4,8
1 490 Kč 1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Moderní aroma difuzér Gantha vytváří pomocí ultrazvukové technologie jemnou páru a po přidání esenciálního oleje umožňuje aromaterapii doplněnou příjemnými světelnými efekty. Difuzér je vybaven LED osvětlením se sedmi barvami, dvěma stupni intenzity vývinu páry a časovačem se čtyřmi stupni doby provozu.

Airbi Aroma difuzér s možností osvětlení SENSE – světlé dřevo
990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obdarujte sebe nebo své blízké populárním aroma difuzérem. SENSE od značky Airbi rozbíjí molekuly vody a esenciálních olejů na mikročástice pomocí ultrazvukové technologie tak, že si zachovávají zdraví prospěšné vlastnosti. Na jedno naplnění vydrží v provozu až 12 h a po odčerpání nádrže se z bezpečnostních důvodů sám vypne. Navíc nabízí možnost osvětlení oranžovou barvou, takže jej lze využít i jako dekoraci či lampičku do dětského pokojíčku.

Airbi Aroma difuzér s možností osvětlení Lotus, bílý
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aroma difuzér s možností osvětlení Lotus v bílém provedení od značky Airbi je stylový doplněk do domácnosti. Zbaví vás nepříjemných pachů v domácnosti a díky funkci barevného osvětlení s ním večer navodíte příjemnou atmosféru. Na jedno naplnění vydrží 3–6 hodin.

Medisana AD 625
1 459 Kč 1 413 Kč

Originální aroma difuzér Medisana vyrobený z bambusového dřeva používá ultrazvukovou technologii, která vytváří jemnou mlhovou vůni, která se šíří po celém pokoji. Difuzér je vybavený světlem v 6 barvách, které lze měnit dle nálady. Při prázdné nádrži se automaticky vypíná.

Aromacare Mandala

Aromacare Mandala

Hodnocení: 4,9
1 490 Kč 1 331 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designový aroma difuzér Aromacare Mandala vytváří pomocí ultrazvuku vytváří jemnou páru. Po přidání esenciálního oleje umožňuje aromaterapii doplněnou příjemnými světelnými efekty, bez oleje jej lze použít jako zvlhčovač vzduchu. Osvětlení v 7 barvách z něj zároveň vytváří stylový bytový doplněk.

Stadler Form Aroma difuzér Julia
1 990 Kč 1 890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Díky natáčecímu módu a ultrazvukové technologie dokáže Julia šířit vůni a esenciální oleje rovnoměrně po celé místnosti. Jemně nasvícený obláček páry může stoupat směrem vzhůru vkuse až 18 hodin.

Aromacare Maha dark, ultrazvukový aroma difuzér, tmavé dřevo, 400 ml
1 331 Kč

Aromadifuzér Maha dark od značky Aromacare přinese do vašeho příbytku pohodu a klid. Lze jej využít pouze s čistou vodou pro zvlhčení vzduchu či přidat pár kapek esenciálního oleje pro nastolení té pravé atmosféry, uklidnění organismu či naopak jeho nakopnutí. LED osvětlení zintenzivňuje zážitek z aromaterapie. Používání difuzéru umožní lépe dýchat a kvalitněji spát.

Lanaform Aroma difuzér Aroma Decor - rozbaleno-31%
1 290 Kč 883 Kč

Rozbaleno

Difuzér esenciálních olejů Lanaform Aroma Decor provoní Váš byt příjemnou vůní a díky jemnému barevnému světlu navodí příjemnou relaxační atmosféru. Difuzér stačí naplnit vodou a přidat několik kapek esenciálního oleje.

Airbi Aroma difuzér s možností osvětlení LOTUS – světlé dřevo
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obdarujte sebe nebo své blízké populárním aroma difuzérem. LOTUS od značky Airbi rozbíjí molekuly vody a esenciálních olejů na mikročástice pomocí ultrazvukové technologie tak, že si zachovávají zdraví prospěšné vlastnosti. Na jedno naplnění vydrží v provozu až 6 h a po odčerpání nádrže se z bezpečnostních důvodů sám vypne. Navíc nabízí barevné osvětlení, takže jej lze využít i jako dekoraci či lampičku do dětského pokojíčku.

Soehnle Designový LED osvěžovač vzduchu Modena
2 219 Kč 1 787 Kč

Elegantní aroma difuzér z matného skla a bambusu v přírodním designu bude vhodným doplňkem každého interiéru. Plynule se střídající berevné osvětlení a uvolňování vůně vytvoří z vašeho domova oázu pohody a relaxace.

ETA Aroma difuzér Essencio 0634 90000
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Aroma difuzér od značky Eta nabízí efektivní zvlhčování vzduchu v kombinaci s aromaterapií. Barevné podsvícení dále umocňuje relaxační atmosféru, kterou správně zvolený přírodní esenciální olej navodí. Luxusní a jednoduchý design, který se hodí do každé místnosti. Napájení přes USB kabel.

Tescoma Ultrasonická aromalampa FANCY HOME Lava, bílá
1 199 Kč 1 027 Kč

Ultrasonická aromalampa FANCY HOME Lava značky Tescoma vám příjemně osvěží ovzduší v každé místnosti. Aromalampa tvoří studenou páru a je vynikající pro použití s vonnými esenciálními oleji. Je možné ji podsvítit 7 barvami a díky speciální funkci se dokáže sama vypnout.

Aromacare Dharma

Aromacare Dharma

Hodnocení: 4,3
1 305 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní aroma difuzér s osvětlením vytváří pomocí ultrazvuku vytváří jemnou páru. Po přidání esenciálního oleje umožňuje aromaterapii doplněnou příjemnými světelnými efekty, bez oleje jej lze použít jako zvlhčovač vzduchu.

Aromacare Mantra

Aromacare Mantra

Hodnocení: 3,8
1 490 Kč 1 331 Kč

Chcete v interiéru navodit příjemnou atmosféru, zvlhčit vzduch nebo jen provonět prostor? Ultrazvukový aromadifuzér vám všechna tato přání splní. S novou technologií ultrasonických vln si můžete užít aromaterapii nebo zvlhčit vzduch až na 9 hodin. Skvělou vychytávkou je navíc tlumené osvětlení v 7 různých barvách.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Elektrické aroma difuzéry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Elektrické aroma difuzéry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Elektrické aroma difuzéry akce.