Essencio aroma difuzér

Essencio aroma difuzér

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Aroma difuzér s ultrazvukovou technologií rozprašování. Určen pro místnosti do 10 m2. Objem zásobníku na vodu 0.05 l. Barevné osvětlení. Vhodný pro použití esenciálními oleji. Až 4 hodiny provozu na jedno doplnění zásobníku. Dobíjení pomocí USB kabelu. Tichý provoz. Celý popis
699 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: CZC.CZ

Již se neprodává

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100067185313

Popis

Aroma difuzér ETA Essencio

Vůně, kterou milujte, kdykoli si vzpomenete. Aroma difuzér ETA Essencio díky ultrazvukové technologii vůni rovnoměrně rozptýlí po místnosti. Je malý, elegantní a vhodný pro použití s přírodními esenciálními oleji. A nejen že vonnou párou provoní celý váš byt, ale také přispívá ke zvlhčení vzduchu.

  • Rovnoměrně provoní celou místnost
  • Přispívá k lepší kvalitě ovzduší v místnosti
  • Pomáhá s uvolněním ucpaných dýchacích cest
  • Velmi tichý provoz a barevné podsvícení

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jak na to?

Aroma difuzér je vybaven zásobníkem o objemu 50 ml, dostatečně velkým pro pokrytí místnosti do 10 metrů čtverečních. Vydrží zapnutý až 4 hodiny na jedno naplnění zásobníku. Napájení pak probíhá pomocí USB kabelu. Aroma difuzér se automaticky vypne po vyčerpání zásobníku. Ovládání a údržba jsou velmi snadnou záležitostí, kterou zvládne úplně každý.

Tak si vyberte svou nejoblíbenější vůni a nechte aroma difuzér Essencio pracovat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalé podsvícení

Díky měnícímu se barevnému osvětlení navozuje difuzér Essencio velmi příjemnou relaxační atmosféru. Jeho provoz je velmi tichý, můžete tak trávit chvilky relaxace například u knihy a vychutnávat si příjemné okamžiky, které jsou ještě zdraví prospěšné.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Aroma difuzér s ultrazvukovou technologií rozprašování. Určen pro místnosti do 10 m2. Objem zásobníku na vodu 0.05 l. Barevné osvětlení. Vhodný pro použití esenciálními oleji. Až 4 hodiny provozu na jedno doplnění zásobníku. Dobíjení pomocí USB kabelu. Tichý provoz.