Innobiz Difuzér Bulia

Innobiz Difuzér Bulia

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přenosný USB difuzér Bulia kombinuje praktičnost, eleganci a skutečnou účinnost éterických olejů v aromaterapii. Výkonný a snadno použitelný difuzér rozptyluje čisté éterické oleje bez potřeby míchání s vodou. Celý popis
791 Kč
Prodává FOLLY.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
791 Kč
Levněji s novou kartou za

1.6.2022 - 3.6.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Přenosný USB difuzér Bulia kombinuje praktičnost, eleganci a skutečnou účinnost éterických olejů v aromaterapii. Výkonný a snadno použitelný difuzér rozptyluje čisté éterické oleje bez potřeby míchání s vodou. Využívá technologii rozprašované difuze – ultra nebulize, která je považována za nejlepší pro využití účinků éterických olejů. 

Difuzér Bulia je vhodný i na větší plochy až do 60 m². Můžete si zvolit i směr difuze, který vám nejlépe vyhovuje. Tento difuzér je krásným objektem do každé domácnosti i kanceláře. Difuzér je dodáván s vlastní nabíjecí základnou a připojuje se pomocí USB kabelu k nabíječce, která je součástí dodávky.

Bulia funguje na USB portu počítače nebo nabíječce telefonu. Dodává se s napájecím adaptérem USB / 220v, takže jej můžete připojit i do zásuvky ve zdi. Má dvě úrovně difúze a je ideální pro domácí použití, cestování i v autě.

Klíčové vlastnosti:

  • rozptyluje éterické oleje a provoní prostor 

  • nejefektivnější difuze rozprašováním

  • nejúčinnější nová technologie pro využívání účinků éterických olejů

  • dvě úrovně difuze

  • difuzér je přenosný, na doma i na cestování

  • pro plochy až do 60 m2

  • funguje na USB portu počítače i nabíječce telefonu 

  • jedinečný design produktu

  • rozměry: 58 mm x 32 mm x 90 mm

Doporučené použití:

Sejměte víčko z lahve oleje. Otočte difuzor a našroubujte jej na lahvičku namísto víčka. Zajistěte, aby byl difuzér zcela utažen, aniž byste museli láhev tlačit.Otočte ho a jemně protřepejte, aby došlo k sestupu éterických olejů do difuzního zařízení.Připojte zařízení do zásuvky USB (nebo do elektrické zásuvky pomocí dodaného napájecího adaptéru).

Difuzér má několik cyklů použití: Stisknutím tlačítka zapnutí / vypnutí / časovače jednotku zapněte. 

1. stisknutí tlačítka, modré světlo: 3 difúzní trysky každých 10 minut. Vydrží cca 20 dní difúze pro 30ml lahvičku

2. stisknutí tlačítka, zelené světlo: 3 difúzní trysky každých 20 minut. Vydrží cca 40 dní difúze pro 30ml lahvičku

3. stisknutí tlačítka, světlo zhasne: difuzor je vypnutý.

Neumisťujte difúzní výstup směrem ke zdi nebo jinému médiu USB. Vhodné pro lahvičky éterických olejů 5 ml, 10 ml, 20 ml a 30 ml.

Balení obsahuje: 
 

Difuzér éterického oleje Bulia, USB/110–240VAC adaptér, návod k použití. 

Rozprašování jako nejúčinnější difuze éterických olejů.

Rozprašování nebo-li nebulizace je činnost rozprašování kapaliny v mikrokapkách prostřednictvím rozprašovače. Princip nebulizace je založen na Venturiho technice: v rozprašovací komoře rozprašuje vysokorychlostní vzduch éterické oleje uložené v základně skleněné nádoby v mikrokapkách. Lehčí mikrokapičky vycházejí ven do okolního vzduchu přes čepici, která větší kapky nepropustí. Ty se vrací zpět a klesají, aby se znovu rozstříkaly jako mikrokapičky. 

Výrobce: Innobiz, Francie. 
 

Innobiz je francouzská společnost založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz více než deset let reprezentuje výzkum a šíření účinků éterických olejů v aromaterapii nejen na francouzském trhu.

Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret sbíral nápady při cestování po celém světě. Zcela jednoduše v Innobiz milují navrhování a distribuci produktů, které přinášejí pohodu a potěšení jak v domácnosti tak u profesionálů. Difuzéry jsou navrženy s čistými liniemi a jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, keramika, dřevo, bambus a porcelán. V poslední době vyvíjí produkty z udržitelných zdrojů s minimálním dopadem na životní prostředí. 

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace Good Planet Foundation Yann Arthus-Bertrand – Nadace pro ekologii, udržitelnost a záchranu planety Země.

Jak používat difuzér Bulia se podívejte zde: