Kneipp Kneipp vonný difuzér Goodbye Stress Watermint Rosemary 50ml

Kneipp Kneipp vonný difuzér Goodbye Stress Watermint Rosemary 50ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kneipp vonný difuzér Goodbye Stress Watermint Rosemary je vůně, která vnáší do domova ideální atmosféru a vytváří příjemné prostředí. Vůně tyčinek se šíří po celé místnosti. Intenzitu parfému lze upravit podle vašich přání změnou počtu použitých tyčinek. Celý popis
Partner: INVE Beauty
305 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 2 kusy

25.1.2022 - 27.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera INVE Beauty

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100057284026

Popis

Kneipp vonný difuzér Goodbye Stress Watermint Rosemary je vůně, která vnáší do domova ideální atmosféru a vytváří příjemné prostředí. Vůně tyčinek se šíří po celé místnosti. Intenzitu parfému lze upravit podle vašich přání změnou počtu použitých tyčinek. 

Složení:

Linalool, Cineole, Cyclohexanol, 4-(1,1-dimethylethyl)-acetate, 1–1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthalenyl)ethane-1-one, 3,7-dimethyloctane-3-ol, Linalyl acetate.

Upozornění:

Může způsobit kožní alergii. Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek. Držte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zlikvidujte obsah a obal ve sběrném středisku nebezpečného nebo zvláštního odpadu.