Cafédirect BIO Christmas Blend mletá káva 227 g 100% Arabika
180 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vánoční limitovaná edice 100% BIO Arabiky od Cafédirect. Bohatá BIO Christmas Blend mletá káva vyniká plnou chutí s čokoládovými a lehce kořeněnými podtóny. Skvělá káva z Peru a Etiopie.

illy Espresso ESE pody 200 ks
1 699 Kč 1 499 Kč

Illy Espresso je porcovaná káva v ESE podech, díky kterým je příprava kávy rychlá a bez nutnosti úklidu. Středně pražená káva má bohatou a vyváženou chuť s tóny karamelu a čokolády.

Lavazza Pienaroma zrnková káva 1kg-21%
635 Kč 499 Kč

Akce

Zrnková káva Lavazza Pienaroma je 100% arabica. Zrna pocházejí výlučně z Ameriky, z nejlepších oblastí Brazílie a karibských ostrovů Střední Ameriky. Má chuť s příjemnou kyselinkou a ovocnými tóny.

illy Espresso ESE pody 18 ks
189 Kč 179 Kč

Illy porcovaná káva v ESE podech je středně pražená káva s bohatou a vyváženou chutí, které vévodí tóny karamelu a čokolády. ESE pody zajišťují snadnou přípravu kávy vhodnou jak doma, tak do kanceláře.

New York Caffé Extra 100% Arabica zrnková káva 1 kg
729 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

New York Miscela Extra je káva s nádherným aroma, plným charakterem a jemnou čokoládovou chutí. Exklusivní směs 100% Arabika si vychutnají zejména ti, kteří dávají přednost sladším druhům kávy s vyváženým a sametovým dozvukem.

Vergnano Espresso Casa mletá káva 4 x 250 g
396 Kč 369 Kč

Espresso Casa je směs kávy, která má silnější a intenzivní chuť a vůni. Mletá káva je ideální pro přípravu rychlého espressa jak doma, tak v kanceláři. Díky kvalitním kávovým zrnům je výsledkem krémové espresso.

Intenso Classico 150x ESE pody
959 Kč 799 Kč

150 ks ESE podů Classico ve směsi arabiky a robusty převládají zrna arabiky. Jeho jemná chuť a krémová pěna je dalsím plusem těchto praktických podů.

Bialetti Mletá káva MOKA MILANO
219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mletá káva Bialetti MOKA MILANO pochází ze 100% arabici. Zrodila se se silnou aromatickou chutí.

Vergnano Gran Aroma pody 4 x 18 ks
647 Kč 469 Kč

Gran Aroma je směs kávových odrůd Arabica a Robusta, které dávají šálku kávy bohatou chuť s lehce čokoládovým aroma. Mletá káva je porcovaná v praktických podech, které zajišťují rychlou přípravu kávy bez čištění kávovaru.

Rå Hygge BIO mletá káva Peru Arabica REISHI 227 g
299 Kč

Mletá káva Arabica v bio kvalitě od značky Ra-Hygge obsahuje výtažky z čínské medicinální houby Reishi, které se připisují významné zdravotní účinky – pozitivní vliv na hormonální systém, játra, detoxikaci organismu a alergie, opary a snížení negativních účinků chemoterapie. Snižuje stresovou odezvu při konzumaci kofeinu, jako je zvýšený srdeční tep, zvýšení hladiny adrenalinu a překyselení žaludku. Nabízí vyváženou jemnou chuť.

IZZO Caffé Grand Espresso, E.S.E. Pod 150ks
750 Kč 699 Kč

Caffe Izzo Grand Espresso Premium ESE pods obsahují podíl arabiky 92% a 8% robusty. Káva má extra silnou chuť s plným zemitým tělem. V balení naleznete 150 podů, které jsou balené tak, aby neztratily svou sílu a chuť.

Idee Kaffee Gold Express bez kofeinu 200 g instant
235 Kč

Instantní káva vyráběná bez kofeinu metodou sušení mrazem. Idee Kaffee Gold Express bez kofeinu 200 g instant patří mezi špičkové kávy. Speciální zušlechťovací proces dělá kávu velmi šetrnou k žaludku.

Rå Hygge BIO zrnková káva Honduras Arabica LION’S MANE 1 kg
990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zrnková káva Arabica v bio kvalitě od značky Ra-Hygge obsahuje výtažky z čínské medicinální houby Lion's Mane, které se připisují významné zdravotní účinky – pozitivní vliv nervový systém, imunitu, vysoký tlak, podpora kognitivní funkcí a léčba nemocí, jako je Alzheimerova a Parkinsonova choroba, prevence stařecké demence. Snižuje stresovou odezvu při konzumaci kofeinu, jako je zvýšený srdeční tep, zvýšení hladiny adrenalinu a překyselení žaludku. Slabě pražená káva s bohatou chutí.

Cafédirect Machu Picchu instantní káva 100g
190 Kč

Instantní káva 100% Arabika s jemnou a plnou chutí. Káva je mrazem sušená. Jemná chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Perfektně vyladěná směs. Síla pražení 4/5. Jedná se o 100% fairtrade kávu.

Cafédirect Espresso zrnková káva 1 kg
599 Kč 588 Kč

Zrnková pražená káva obsahuje 60% Arabiky a 40% Robusty z Peru, Brazílie a Střední Ameriky. Jedná se o 100% fair trade kávu s tabákovými tóny a tóny hořké čokolády. Síla pražení je 5/5.

Bristot Diamante dárkové balení Espresso 2x250 g s hrníčky
299 Kč 259 Kč

Dárkový set hrníčků s podšálky a kávy od značky Bristot. Směs pomalu pražené mleté Arabiky z Brazílie a Indie spolu s indickou Robustou tvoří dokonalé espresso. Káva je balená ve speciálním obalu, který uchovává její chuť a aroma až po dobu 24 měsíců a umožňuje mu postupně se vyvíjet.

Lavazza Gran Riserva 1 kg, zrnková káva
499 Kč 479 Kč

Akce

Směs zrn Arabiky a Robusty z Karibiku a Střední a Latinské Ameriky vás okouzlí bohatou a dlouhotrvající chutí se sametovou pěnou. Káva Lavazza Gran Riserva se hodí se nejen do klasického espressa, ale i do cappuccina či latté. Pražena v Turíně.

Intenso Arabica 1 kg, zrnková káva
419 Kč 379 Kč

Ochutnejte autentickou 100% Arabiku z Brazílie praženou v tradiční italské rodinné pražírně. Intenso Arabica hraje karamelovými tóny, které se mísí s jemnou chutí kakaa. Dopřejte si espresso či cappuccino se středním obsahem kofeinu.

Dallmayr Espresso Intenso 1 kg, zrnková káva
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Směs nejkvalitnějších, tmavě pražených zrn Arabiky a Robusty s nízkou kyselostí, intenzivní chutí, barvou lískových oříšků a hustou krémovou pěnou. Dallmayr Espresso Intenso se nejlépe hodí pro přípravu espressa. Praženo tradičním italským způsobem.

Dallmayr Prodomo 500 g, zrnková káva
179 Kč 159 Kč

Díky specifickému výběru odrůd zrn a jejich zpracování patří Dallmayr Prodomo k silným kávámvyšším obsahem kofeinu. Jedná se o směs 100% Arabiky z Etiopie, Asie, Střední Ameriky a Afriky s jemnými ovocnými tóny a mírnou kyselinkou.

Fitness coffee Antioxidant fully active blend 250 g mletá káva
239 Kč 229 Kč

Tato směs Arabiky a Robusty s léčivými bylinami a kořením nabíjí antioxidanty a dalšími zdravými prospěšnými látkami. Fitness Coffee káva Antioxidant fully active blend urychluje metabolismus, čímž podporuje spalování tuků, pomáhá při redukci hmotnosti, zvyšuje energii a má další pozitivní účinky.

Dallmayr Classic 500 g, mletá káva
179 Kč 177 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Káva připravovaná dle původního receptu z roku 1933. Dallmayr Classic je 100% etiopská Arabica a díky pomalému pražení zrn je jen nepatrně kyselá s jemnou a vyváženou chutí.

Fitness coffee Antioxidant fully active blend 250 g zrnková káva
239 Kč 229 Kč

Tato směs Arabiky a Robusty s léčivými bylinami a kořením nabíjí antioxidanty a dalšími zdravými prospěšnými látkami. Fitness Coffee káva Antioxidant fully active blend urychluje metabolismus, čímž podporuje spalování tuků, pomáhá při redukci hmotnosti, zvyšuje energii a má další pozitivní účinky.

Starbucks Medium Pike Place 200 g zrno-23%
129 Kč 99 Kč

Akce

Ochutnejte jemnou vyváženou směs káv z Latinské Ameriky s lehkou příchutí čokolády a pražených oříšků. Zrnkovou kávu Medium Pike Place 200g světově známé značky Starbucks si okamžitě zamilujete.

Starbucks Dark Espresso 200 g zrno-23%
129 Kč 99 Kč

Akce

Ochutnejte tmavě praženou kávu s plnějším tělem a výrazným charakterem, která se vyznačuje charakteristickou esencí intenzivního pražení. Zrnková káva Dark Espresso 200 g známé značky Starbucks překvapí bohatými karamelovými tóny.

Lavazza Crema Classica-37%

Lavazza Crema Classica

Hodnocení: 4,5
559 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vůně mléčné čokolády a lískových oříšků tvoří dokonalou a harmonickou chuť kávy Lavazza Crema Classica. Smícháním Arabiky z Jižní Ameriky a Robusty z Jávy a Kapi Royal vznikla káva s bohatým aroma a sametovou kremou.

Starbucks Mletá káva Medium So Colombia 200 g-23%
129 Kč 99 Kč

Akce

Dopřejte si příjemně vyváženou chuť středně pražené kávy, která vás lehce nabudí. Mletá káva Medium So Colombia 200 g známé značky Starbucks zaujme oříškovými a květinovými tóny s mimořádně vyváženou chutí šálku a rafinovanou komplexností.

Lavazza Aroma TOP-32%

Lavazza Aroma TOP

Hodnocení: 5
595 Kč 399 Kč

Akce

Výběrová zrnková káva Lavazza Aroma TOP z certifikovaných plantáží Rainforest Alliance se pyšní vytříbeným aroma s květinovými a ovocnými tóny. 100% Arabica nabízí požitek díky jemné kyselince, tóny cereálií a dlouhotrvající dochutí sušeného ovoce.

Starbucks Mletá káva Blond Veranda Blend 200 g-23%
129 Kč 99 Kč

Akce

Pražená káva Starbucks Blonde roast je lehčí a jemnější, probouzí smysly a nabízí dostupný a chutný šálek s mírnými náznaky lehce pražené chuti. Mletá káva původem z Latinské Ameriky překvapí jemnou nuancí kakaa a zlehka pražených oříšků.

Starbucks Mletá káva Dark Cafe Verona 200 g-23%
129 Kč 99 Kč

Akce

Tmavě pražená káva s plnějším tělem a výrazným charakterem se vyznačuje silnými příchutěmi a charakteristickou esencí intenzivního pražení. Mletá káva Dark Cafe Verona 200 g známé značky Starbucks zaujme tóny tmavého kakaa.

Jacobs Barista Crema, zrnková káva, 1000g
369 Kč

Jacobs Barista zrnková káva přináší výběr těch nejkvalitnějších pomalu pražených kávových zrn, které Vám umožní přenést zážitek z dobré kávy přímo k Vám domů. Pomalý způsob pražení při nízkých teplotách přispívá zachování jedinečné kávové chuti a aroma.

Julius Meinl Caffé Crema Intenso 1 kg
380 Kč 349 Kč

Kávová směs vybraných zrn kávy 100% Arabica od značky Julius Meinl. Káva má intenzivní aroma s dlouhotrvajícími tóny hořké čokolády a velmi bohatou cremu. Ideální na přípravu s mlékem.

L'Or Espresso Onyx, zrnková káva, 500g
249 Kč

L´Or Espresso Onyx je vysoce kvalitní směs tmavě pražených kávových zrnek s výraznou chutí. Dopřejte si každé ráno s prvotřídním espressem lahodné čokoládové chuti a intenzivním aroma, které je navíc obohacené o hustou krémovou pěnu.

Julius Meinl Espresso Premium zrnková káva 1 kg
520 Kč 459 Kč

Kávová směs vybraných zrn kávy 100% Arabica s certifikací UTZ od značky Julius Meinl. Káva má svěží chuť, jemné aroma se sladkou dochutí a jemnou cremu. Ideální pro přípravu vídeňské kávy.

L'Or Crema Absolu Profond, 500g
249 Kč

L´Or Crema Absolu Profond byla stvořena pro milovníky silné Arabiky. Tato zrnková káva pochází z Jižní Ameriky a může se pyšnit intenzivní chutí s lehkou kyselkou a plnou aromatickou chutí tmavě pražených zrnek, 100% Arabika.

MONIN Vanilka, sirup 0,25 l
124 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dopřejte si lahodnou kávuvanilkovou příchutí. Profesionální barmanské sirupy od značky Monin dodají nápoji sladkou, omamnou příchuť, po jejímž ochutnání se nebudete chtít vrátit k obyčejné kávě. Lze je využít i na přípravu koktejlů či jiných nápojů. Vyrobeno ve Francii.

Mövenpick Latte Art 1000 g zrnková káva
649 Kč 450 Kč

Prémiovou kávu Mövenpick Latte Art tvoří směs vybraných druhů káv Arabica a Robusta. Tato zrnková káva je vhodná na přípravu mléčných kávových nápojů jako caffe latte a cappuccino.

Rå Hygge BIO zrnková káva Peru Arabica REISHI 1 kg
990 Kč

Zrnková káva Arabica v bio kvalitě od značky Ra-Hygge obsahuje výtažky z čínské medicinální houby Reishi, které se připisují významné zdravotní účinky – pozitivní vliv na hormonální systém, játra, detoxikaci organismu a alergie, opary a snížení negativních účinků chemoterapie. Snižuje stresovou odezvu při konzumaci kofeinu, jako je zvýšený srdeční tep, zvýšení hladiny adrenalinu a překyselení žaludku. Nabízí vyváženou jemnou chuť.

L'Or Classic mletá káva 250g
129 Kč

L'Or Classic mletá káva 250g vás nadchne svou vyváženou a fascinující chutí. S touto okouzlující směsí si vychutnáte jedinečné bohaté aroma a potěšení z každodenního šálku kávy. Nová inovativní technologie „Aroma lock“ umožňuje zrna ihned po mletí zabalit, káva si tak uchová svěžest a aroma.

Jacobs Kronung mletá káva 250g
120 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jacobs Kronung mletá káva 250g je středně tmavě upražená a středně namletá káva. Její chuť je příjemně plná, aromatická, s ovocnou nakyslostí. Připravte si ji do svého oblíbeného hrnku a užívejte si její chuť a vůni každý den.

Bristot Diamante Espresso 250g
129 Kč

Káva Diamante Espresso 250g je kávou s bohatou intenzivní chutí. Jedná se o směs pomalu pražené mleté kávy nejlepší brazilské a indické Arabiky s dotekem indické Robusty.

ZANZIBAR COFFEE Blend 100% arabica 750 g
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ZANZIBAR COFFEE Blend 100% arabica je středně pražená směs vysoce vybraných káv ze střední a jižní Ameriky. Příjemnou sametovou chuťčokoládově karamelovou dochutí budete mít ještě příjemně dlouho na jazyku.

Jacobs Barista Dark, mletá káva, 225 g
99 Kč

Novinka

V ošklivém počasí nic nepotěší víc než šálek oblíbeného kávového nápoje. Mletá káva Jacobs Barista Dark je směs arabiky a robusty s plnou chutí. Pokud máte rádi intenzivní a silnou kávu téměř bez kyselosti, je tohle ta pravá volba.

L'Or Espresso mletá káva 250g
125 Kč 110 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nechte se pohltit svěžím aroma mleté kávy L'Or Espresso s bohatou chutí. Tato kolekce L'Or je tvořena výběrem těch nejlepších mletých káv a připravena tak, aby vám mohla nabídnout neopakovatelné okamžiky ryzího potěšení.

MONIN Čokoláda, sirup 0,25 l
124 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dopřejte si lahodnou kávupříchutí čokolády. Profesionální barmanské sirupy od značky Monin dodají nápoji sladkou, omamnou příchuť, po jejímž ochutnání se nebudete chtít vrátit k obyčejné kávě. Lze je využít i na přípravu koktejlů či jiných nápojů. Vyrobeno ve Francii.

ZANZIBAR COFFEE Blend 100% arabica 250 g
209 Kč

Vyzkoušejte ZANZIBAR COFFEE Blend 100% arabica středně praženou směs vybraných vysoce kvalitních káv druhu arabika ze střední a jižní Ameriky. Její sametová chuť s čokoládově karamelovou dochutí zanechá dlouhotrvající a příjemný pocit ve vašich ústech.

Jacobs Gold 200g
219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Káva Jacobs Gold vás i vaše blízké povzbudí svou dokonale vyváženou jemnou chutí. Svým neodolatelným aroma provoní každý den. Káva se skvěle hodí do mléčných variant nápojů. Díky snadné přípravě si ji můžete dopřát i v okamžiku, kdy na setkání máte jen pár minut. Káva je zpracována speciální metodou vymražování.

Nastartujte svůj den s tou nejlepší kávou

Nápoj bohatý na kofein je po celém světě natolik milován a konzumován, že se z něj stal základ téměř každé domácnosti. Lidé začínají ráno šálkem kávy, aby se probrali. Večer ji pijí, aby přežili nesnesitelné ponocování. Konzumují ji v kteroukoliv denní dobu, aby zůstali vzhůru, anebo možná proto, že se jim prostě chce. Káva se stala synonymem mnohých atraktivních vlastností, jako je pracovitost, vytrvalost, uměleckost a tvořivost. Udržuje vzhůru tělo i mysl. Lidé pijí kávu už celou věčnost, ale přesto její obliba a spotřeba stále dál roste.

Spousta příchutí kávy, ze kterých si lze vybírat

Existuje spousta faktorů, které je třeba při nákupu kávy zvážit. Nejprve se zamyslete nad osobními chuťovými preferencemi. Chutnají vám tmavá a silná espresa? Nebo byste raději sladké a krémové bílé kávy? V současnosti existuje tolik různých příchutí, ze kterých si lze vybrat! Robusta je výrazné kávové zrno, které se často nachází v tmavších, hořčejších kávách, zatímco Arabika je trošku sladší a obsahuje méně kofeinu. Obchodní značky také nabízejí různé kávové směsi, aby si zákazníci mohli vychutnat vysoce kvalitní, chutnou kávu v pohodlí svých domovů. Za druhé byste měli vzít v úvahu způsob přípravy. Kávoví puristé si rádi kupují celá kávová zrna, aby si mohli připravit čerstvě umletou kávu podle svých potřeb. Mleté kávy jsou dobrou alternativou pro ty, kdo nemají čas mlít si zrna, ale přesto touží po aromatické kávě. Instantní káva je dnes celkem běžná a její příprava je velmi snadná. Postrádá však typickou komplexní chuť a není tak silná jako čerstvá káva. Nakonec vše závisí na preferencích konzumentů.

Základní odrůdy kávy

  • Arabika: Velmi běžný a populární druh kávy, která se často používá v kavárnách. Obsah kofeinu má asi 1,5 %, díky čemuž je mírně nahořklá, s relativně vysokým obsahem tuku a cukru, takže je vhodná pro většinu palet.
  • Robusta: Ačkoli je také docela běžná, Robusta je mnohem hořčejší a intenzivnější. Obsahuje 2,7 % kofeinu. Díky své výrazné chuti je ideální pro espressa a italské kávové směsi.
  • Směs: V dnešní době se chuťové preference konzumentů vyvinuly natolik, že volají po rozmanitých a komplexních chutích. Výše uvedené odrůdy se míchají v různém poměru. Tradiční sladkohořké kávy lze nyní zkombinovat s příchutěmi, jako jsou čokoláda, mléko, lískový oříšek a karamel.

Typy kávy

  • Zrnková káva: Kávová zrna byla již opražena, musí však projít správnými procesy, abychom z nich získali chuťově výrazný nápoj. Přestože je to nudné, znalci a puristé, kteří dávají přednost čerstvě umleté kávě, preferují celá kávová zrna.
  • Mletá káva: Jsou to namletá kávová zrna, která si zachovávají jen zlomek své původní chutě a vůně. Je alternativou pro milovníky kávy, kteří chtějí čerstvost mleté kávy, ale vyhýbají se problémům s mletím kávových zrnek. Můžete si pořídit kávu s různou hrubostí umletí, podle typy přípravy kávy (jiná hrubost je vhodná pro espresso, jiná pro french press, atd.)
  • Instantní káva: Populární základ každé domácnosti, káva zpracovaná v prášek, který stačí zalít horkou vodou. Často se komerčně prodává v balíčcích nebo pytlících. Populární značky nabízejí instantní kávy již ve směsi s cukrem, smetanou a dalšími příchutěmi. Je oblíbená mezi nevybíravými konzumenty, kteří potřebují rychlou dávku; jednoduše přidají horkou vodu.

_____

^ Zpátky nahoru