Cafédirect BIO Machu Picchu mletá káva 227g-17%
169 Kč

139 Kč

Akce

Mletá pražená káva v BIO kvalitě obsahuje 100% Arabiku pěstovanou v extrémních nadmořských výškách v oblasti peruánských And. Káva je pražena sílou 4/5 a má bohatou a jemná chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Jedná se o 100% BIO kvalitu.


Cafédirect Machu Picchu mletá káva bez kofeinu 227g-17%
169 Kč

139 Kč

Akce

Mletá káva bez kofeinu z pečlivě vybraných kávových zrn odrůdy Arabika z Peru. Vyvážená plná chuť kávy s tóny hořké čokolády a oříšků. Síla pražení 3/5. Nadmořská výška pěstování: 1300 – 1400 m.n.m. Jedná se o 100% fairtrade kávu.


Cafédirect Machu Picchu instantní káva 100g-21%
189 Kč

149 Kč

Akce

Instantní káva 100% Arabika s jemnou a plnou chutí. Káva je mrazem sušená. Jemná chuť s tóny hořké čokolády a oříšků. Perfektně vyladěná směs. Síla pražení 4/5. Jedná se o 100% fairtrade kávu.


Cafédirect Arabica Espresso zrnková káva 1kg-16%
599 Kč

499 Kč

Akce

Speciální výběrová směs 100% zrnkové pražené kávy Arabiky z nejžádanějších lokalit Peru, Nikaragui a Hondurasu. Jedná se o 100% fair trade kávu se sílou pražení 5/5. V této kávě můžete najít tóny karamelu, vanilky a citrusové zakončení.


Cafédirect BIO Espresso zrnková káva 1kg-16%
599 Kč

499 Kč

Akce

Zrnková káva v BIO kvalitě, která má certifikaci 100% fairtrade. Tato výběrová peruánská káva obsahuje 80% BIO Arabiky a 20% BIO Robusty z regionu východní Afriky. Káva je sklízena ručně a silně pražena o síle 5/5. Při konzumaci můžete cítit delikátní chutí kakaa.


Cafédirect Espresso zrnková káva 1 kg-16%
599 Kč

499 Kč

Akce

Zrnková pražená káva obsahuje 60% Arabiky a 40% Robusty z Peru, Brazílie a Střední Ameriky. Jedná se o 100% fair trade kávu s tabákovými tóny a tóny hořké čokolády. Síla pražení je 5/5.


Celmar Mletá zelená káva se zázvorem, 250 g
149 Kč

129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pití zelené kávy má pro lidské tělo spoustu benefitů – protože obsahuje kofein, dodá vám ztracenou energii, urychluje metabolismus, snižuje krevní tlak a cholesterol. Tato káva je s přídavkem zázvoru a skořice. Celmar zrna zelené kávy nepraží, čímž si zachovají více účinných látek. Chuťově je na pomezí čaje a kávy.


Dallmayr Caffé Crema Perfetto 1 kg, zrnková káva
339 Kč

317 Kč

Směs nejkvalitnějších zrn Arabiky a Robusty s nízkou kyselostí, intenzivní chutí, barvou lískových oříšků a hustou krémovou pěnou. Dallmayr Caffe Crema Perfetto se nejlépe hodí pro přípravu espressa, cappuccina či caffé latté. Praženo tradiční mnichovskou pražírnou.


Dallmayr Classic 500 g, mletá káva
179 Kč

151 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Káva připravovaná dle původního receptu z roku 1933. Dallmayr Classic je 100% etiopská Arabica a díky pomalému pražení zrn je jen nepatrně kyselá s jemnou a vyváženou chutí.


Dallmayr Entcoffeiniert 500 g, mletá káva
189 Kč

179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezkofeinová káva Entcoffeiniert od značky Dallmayr naplní jemnou a vyváženou chutí skoro bez kyselých tónů. 100% etiopská Arabica, která je pomalu pražená. Káva je připravována podle receptu z roku 1933 v tradiční mnichovské pražírně.


Dallmayr Espresso Intenso 1 kg, zrnková káva
344 Kč

Směs nejkvalitnějších, tmavě pražených zrn Arabiky a Robusty s nízkou kyselostí, intenzivní chutí, barvou lískových oříšků a hustou krémovou pěnou. Dallmayr Espresso Intenso se nejlépe hodí pro přípravu espressa. Praženo tradičním italským způsobem.


Dallmayr Prodomo 500 g, zrnková káva
179 Kč

159 Kč

Díky specifickému výběru odrůd zrn a jejich zpracování patří Dallmayr Prodomo k silným kávámvyšším obsahem kofeinu. Jedná se o směs 100% Arabiky z Etiopie, Asie, Střední Ameriky a Afriky s jemnými ovocnými tóny a mírnou kyselinkou.


Fitness coffee Antioxidant fully active blend 250 g mletá káva
239 Kč
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato směs Arabiky a Robusty s léčivými bylinami a kořením nabíjí antioxidanty a dalšími zdravými prospěšnými látkami. Fitness Coffee káva Antioxidant fully active blend urychluje metabolismus, čímž podporuje spalování tuků, pomáhá při redukci hmotnosti, zvyšuje energii a má další pozitivní účinky.


Fitness coffee Antioxidant fully active blend 250 g zrnková káva
239 Kč
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato směs Arabiky a Robusty s léčivými bylinami a kořením nabíjí antioxidanty a dalšími zdravými prospěšnými látkami. Fitness Coffee káva Antioxidant fully active blend urychluje metabolismus, čímž podporuje spalování tuků, pomáhá při redukci hmotnosti, zvyšuje energii a má další pozitivní účinky.


Fitness coffee Cannabissimo coffee 250g, mletá káva
239 Kč
229 Kč

Prémiová mletá káva složená z kombinace zrn Arabiky a Robusty s konopnými semínky. Cannabissimo má zcela nezaměnitelnou chuť, kterou jistě ocení každý milovník či znalec kvalitní kávy. Díky svému složení posiluje imunitu, potlačuje vznik toxinů a obsahuje mnoho zdraví prospěšných antioxidantů.


Lavazza Espresso 100% Arabica 250 g dóza, mletá káva
149 Kč

Středně pražená káva Lavazza Espresso v praktické dózenižším obsahem kofeinu je vhodná na popíjení po celý den. Nabízí dokonalou chuť s ovocnými tóny a lahodnou pěnu. Lze s ní připravit všechny kávové nápoje.


Lavazza Espresso 100% Arabica 250 g, zrnková káva
139 Kč

Středně pražená káva s nižším obsahem kofeinu s ovocnými tóny a snadno rozpoznatelným aroma. Lavazza Espresso je 100% Arabica s intenzivní chutí vhodná na celodenní popíjení. Je ideální pro přípravu všech druhů kávových nápojů.


Lavazza Espresso Cremoso 1 kg, zrnková káva
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Středně pražená káva se středním obsahem kofeinu z vybraných odrůd Arabiky a Robusty. Zrnková káva Lavazza Espresso Cremoso se vyznačuje plnou chutí a bohatou krémovou pěnou.


Lavazza Gran Riserva 1 kg, zrnková káva
499 Kč
479 Kč

Směs zrn Arabiky a Robusty z Karibiku a Střední a Latinské Ameriky vás okouzlí bohatou a dlouhotrvající chutí se sametovou pěnou. Káva Lavazza Gran Riserva se hodí se nejen do klasického espressa, ale i do cappuccina či latté. Pražena v Turíně.


Lavazza Qualita Oro 250 g, mletá káva
149 Kč

141 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato káva nabízí neobvykle sladkou chuť a intenzivní aroma. Qualita Oro je jedna z nejoblíbenějším káv od značky Lavazza, na kterou nedají dopustit ani znalci kávy. Díky nízkému obsahu kofeinu ji lze popíjet i v pozdějších hodinách.


Pellini Espresso Bar Cremoso N 9., 1 kg, zrnková káva
459 Kč
439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Káva Pellini vyniká svou vyváženou chutí bez známky kyselosti. Espresso Bar Cremoso N 9 kombinuje ta nejkvalitnější zrna Arabiky z Latinské Ameriky a Robusty z Asie a Afriky. Je určena k přípravě nápojů v kávových automatech, zejména espressa, cappuccina a latté macchiata.


Pellini Oro Intenso 1 kg, zrnková káva
471 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silná káva Pellini vyniká svou kořeněnou chutí bez známky kyselosti. Oro Intenso kombinuje ta nejkvalitnější zrna Arabiky z Latinské Ameriky a Robusty z Asie a Afriky, které jsou praženy speciálním způsobem tak, aby se u nich dokonale rozvinula chuť.


Pellini Top 250 g, mletá káva
179 Kč
176 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dokonalá káva 100% Arabica, jejíž obsah kofeinu nikdy nesmí přesáhnout 1,7 %. Je proto vhodná na častější popíjení. Pellini Top nabízí hedvábnou chuť s čokoládovými tóny a decentní kyselinkou. Pražena v tradiční rodinné pražírně.


Bialetti Mletá káva MOKA CHOCOLATE
249 Kč

Novinka

Mletá káva Bialetti MOKA CHOCOLATE se sladkou vůní čokolády a tóny karamelu osloví všechny gurmány. Harmonická kombinace lískového ořechu s bohatou espressovou směsí okouzlí všechny vaše chuťové pohárky.


Bialetti Mletá káva MOKA ROMA
219 Kč

Novinka

Mletou kávu Bialetti MOKA ROMA ocení všichni milovníci tradiční římské kuchyně. Silné náznaky kakaa s harmonickými odstíny sušeného ovoce okouzlí všechny chuťové buňky.


Bialetti Mletá káva MOKA VANILLA
249 Kč

Novinka

Mletá káva Bialetti MOKA VANILLA je káva pro všechny gurmány. Harmonická kombinace espressové směsi se sladkou vůni lehce karamelizované vanilky okouzlí vaše chuťové pohárky.


Bristot BIO 100 % Organic Beans 200 g
139 Kč

Novinka

Zrnková káva vypěstovaná přírodní cestou splňující přísné normy BIO zemědělství. Bristot Organic Beans je velmi kvalitní káva s oříškovým aroma a jemnými tóny kakaa a vanilky. Nová technologie balení Fresh Pack uchovává čerstvost a rozvíjí aroma.


Bristot BIO 100 % Organic Ground 200 g
140 Kč

118 Kč

Novinka

Mletá káva vypěstovaná přírodní cestou splňující přísné normy BIO zemědělství. Bristot Organic Ground je velmi kvalitní káva s oříškovým aroma a jemnými tóny kakaa a vanilky. Nová technologie balení Fresh Pack uchovává čerstvost a rozvíjí aroma.


Bristot Classico 250g
90 Kč

71 Kč

Novinka

Káva s bohatou a intenzivní chutí Classico 250g Bristot je ideální pro přípravu silnějšího espressa, latte, cappuccina a macchiata.


Bristot Diamante Arabica 250g
140 Kč

118 Kč

Novinka

Pražená mletá káva 100% Arabica s vyváženou jemnou chutí, bohatým čokoládovým a citronovým aroma s ovocnými podtóny pro každodenní chvíle pohody.


Bristot Diamante Decaf 250g
140 Kč

118 Kč

Novinka

Káva Diamante Decaf značky Bristot je bezkofeinovou kávou s vyváženou jemnou chutí a bohatým aroma.


Bristot Diamante Espresso 250g
130 Kč

110 Kč

Novinka

Káva Diamante Espresso 250g je kávou s bohatou intenzivní chutí. Jedná se o směs pomalu pražené mleté kávy nejlepší brazilské a indické Arabiky s dotekem indické Robusty.


Bristot Diamante Moka 250g
130 Kč

110 Kč

Novinka

Káva Diamante Moka 250g je intenzivní kávou se sladkou chutí, příjemně kořeněnými tóny a podtóny hořké čokolády.


Bristot Gentile Stomach 200 g
149 Kč

Novinka

Směs pražené mleté kávyodparafinovaných zrnek odrůd arabica a robusta. Káva Bristot Gentile Stomach zajistí nejen příjemnou chuť, ale také klidné trávení i u citlivějších osob. Nová technologie balení Fresh Pack uchovává čerstvost a rozvíjí aroma.


Bristot GrandCru Rainforest 250g
179 Kč

Novinka

Káva GrandCru Rainforest 250g je vysoce kvalitní směsí mleté kávy s příjemnou oříškovou vůní a ovocnou chutí s nádechem čokolády.


Bristot Verde Body 200g
149 Kč

Novinka

Káva Verde Body 200g je směsí odparafinované zelené (50%) a pražené kávy (50%) s nižším obsahem kofeinu a jemnou chutí.


Celmar Mletá zelená káva, 250 g
139 Kč

119 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pití zelené kávy má pro lidské tělo spoustu benefitů – protože obsahuje kofein, dodá vám ztracenou energii, urychluje metabolismus, snižuje krevní tlak a cholesterol. Celmar zrna zelené kávy nepraží, čímž si zachovají více účinných látek. Chuťově je na pomezí čaje a kávy.


Lavazza Top Class zrnková káva 1 kg-41%
699 Kč

409 Kč

Akce

Zrnková káva Lavazza Top Class je jednou z nejintenzivnějších směsí a označení Top si určitě zaslouží. Kávu tvoří převaha vysokohorské odrůdy arabika z Jižní a Střední Ameriky, která je doplněná asijskými kávami robusta z Indonésie, která patří mezi nejlepší na kontinentu. Lavazza mění vzhled obalů, ale káva zůstává stejná. Doručené zboží tak může vypadat jako jedna z variant designu.


MONIN Amaretto, sirup 0,25 l
109 Kč

Novinka

Dopřejte si lahodnou kávupříchutí amaretto. Profesionální barmanské sirupy od značky Monin dodají nápoji sladkou, omamnou příchuť, po jejímž ochutnání se nebudete chtít vrátit k obyčejné kávě. Lze je využít i na přípravu koktejlů či jiných nápojů. Vyrobeno ve Francii.


MONIN Coffee box, 4 x 0,25 l
459 Kč

429 Kč

Novinka

Dopřejte si lahodnou kávupříchutí podle vaší nálady. Sada profesionálních barmanských sirupů od značky Monin, které dodají nápoji sladkou příchuť, po jejímž ochutnání se nebudete chtít vrátit k obyčejné kávě. Lze je využít i na přípravu koktejlů či jiných nápojů. Vyrobeno ve Francii.


MONIN Coffee box, mini, 5 x 0,05 l
229 Kč

Novinka

Dopřejte si lahodnou kávupříchutí podle vaší nálady. Sada profesionálních barmanských sirupů od značky Monin, které dodají nápoji sladkou příchuť, po jejímž ochutnání se nebudete chtít vrátit k obyčejné kávě. Lze je využít i na přípravu koktejlů či jiných nápojů. Vyrobeno ve Francii.


MONIN Čokoláda, sirup 0,25 l
109 Kč

Novinka

Dopřejte si lahodnou kávupříchutí čokolády. Profesionální barmanské sirupy od značky Monin dodají nápoji sladkou, omamnou příchuť, po jejímž ochutnání se nebudete chtít vrátit k obyčejné kávě. Lze je využít i na přípravu koktejlů či jiných nápojů. Vyrobeno ve Francii.


MONIN Karamel, sirup 0,25 l
109 Kč

Novinka

Dopřejte si lahodnou kávukaramelovou příchutí. Profesionální barmanské sirupy od značky Monin dodají nápoji sladkou, omamnou příchuť, po jejímž ochutnání se nebudete chtít vrátit k obyčejné kávě. Lze je využít i na přípravu koktejlů či jiných nápojů. Vyrobeno ve Francii.


MONIN Kokos, sirup 0,25 l
109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dopřejte si lahodnou kávukokosovou příchutí. Profesionální barmanské sirupy od značky Monin dodají nápoji sladkou, omamnou příchuť, po jejímž ochutnání se nebudete chtít vrátit k obyčejné kávě. Lze je využít i na přípravu koktejlů či jiných nápojů. Vyrobeno ve Francii.


MONIN Lískový oříšek, sirup 0,25 l
109 Kč

Novinka

Dopřejte si lahodnou kávupříchutí lískového oříšku. Profesionální barmanské sirupy od značky Monin dodají nápoji sladkou, omamnou příchuť, po jejímž ochutnání se nebudete chtít vrátit k obyčejné kávě. Lze je využít i na přípravu koktejlů či jiných nápojů. Vyrobeno ve Francii.


MONIN Makadamový oříšek, sirup 0,25 l
109 Kč

Novinka

Dopřejte si lahodnou kávupříchutí makadamového oříšku. Profesionální barmanské sirupy od značky Monin dodají nápoji sladkou, omamnou příchuť, po jejímž ochutnání se nebudete chtít vrátit k obyčejné kávě. Lze je využít i na přípravu koktejlů či jiných nápojů. Vyrobeno ve Francii.


MONIN Vanilka, sirup 0,25 l
109 Kč

Novinka

Dopřejte si lahodnou kávuvanilkovou příchutí. Profesionální barmanské sirupy od značky Monin dodají nápoji sladkou, omamnou příchuť, po jejímž ochutnání se nebudete chtít vrátit k obyčejné kávě. Lze je využít i na přípravu koktejlů či jiných nápojů. Vyrobeno ve Francii.