Saccaria caffé Prestige 1 Kg zrnková káva

Značka: Saccaria caffé Náš kód: 100006798431

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Saccaria caffé Prestige 1 Kg zrnková káva

Nejvyšší směs pražírny Saccaria caffé. Po otevření balení kávy objevíte krásná souvislá zrnka s vůní čokolády. Káva Prestige má klasické italské pražení, tedy více do tmava. Při nastavení kávovaru na kávu Prestige je dobré nastavit co nejnižší teplotu kávy, aby se káva dobře rozvinula v chuti a vůni Celý popis

579

629 Kč
579 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100006798431

Popis

Popis produktu

Saccaria caffé Prestige 100% arabika

Směs více druhů kávy Arabiky. Nejvyšší směs pražírny Saccaria caffé. Po otevření balení kávy objevíte krásná souvislá zrnka kávy s krásnou vůní hořké čokolády. Káva Prestige má klasické italské pražení, tedy více do tmava. Při nastavení kávovaru na kávu Prestige je dobré nastavit na co nejnižší teplotu kávy, aby se káva dobře rozvinula v chuti i vůni.

Pražírna si zakládá na tradičním pražení italské kávy již od roku 1882. Saccaria caffé byla vůbec první pražírnou kávy v oblasti Marche, která se nachází ve střední Itálii nedaleko státu San Marino. Pražírnu založili dvě italské rodiny Calef a Terni, opravdový odborníci na výběr a pražení kávy. V roce 1962 se pražírna přestěhovala do Marina di Montemarciano, kde praží dodnes. Rodinnou tradici převzala již 4. generace, která pokračuje v pražení kávy na velice vysoké úrovni.

Výběr kvalitní kávy Arabiky a Robusty je pro pražírnu dnes zásadní. Výrobci na velkém trhu kávy v Itálii se dnes nepředhání levnější cenou kávy, ale nejvyšší kvalitou. Saccaria caffé do toho boje poslala svoji nejvyšší směs kávy Saccaria caffé Prestige, kterou vyrábí jako svoji nejlepší kávu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Hmotnost 1000 g
Počet kusů v balení 1 ks
Druh kávy arabica
Fair Trade ne
Rainforest Alliance ne
Bio, Organic ne
Sirup ne