illy Francis X9 červený

100%
Hodnocení: 5
illy

illy Francis X9 červený

100%
Hodnocení: 5
illy

Nový kávovar Illy X9 v neotřelé červené barvě, navržený italským hercem Cosimo Fusco, s inovativním designem, je výjimečný v každém detailu. Pouhým stisknutím jediné ikony si připravíte kávu dle vašeho přání. Kávu s jemnou chutí, příjemným aroma a bohatou krémou. Kávovar používá kapsle systému Iperespresso Illy, které se jednoduše vkládají a po použití jsou automaticky odstraněny do zásobníku. Celý popis

6289
5 1
6 289 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem 3 kusy
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1105951

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti kávovaru illy Francis X9

 • Unikátní elipsoidní tvar
 • Intuitivní ovládání
 • Osvícení šálku během průtoku kávy
 • Systém přípravy kávy Iperespresso
 • Designové červené provedení

Ikonický design a funkčnost

Kávovar illy Francis X9 na první pohled zaujme svým neotřelým a inovativním designem, který je výjimečný v každém detailu. Navrhoval jej známý italský herec Cosimo Fusco, kterého můžete znát například z filmů Andělé a démoni nebo 60 sekund. Unikátní elipsoidní tvar a hliníkový povrch proměňuje tento spotřebič na designovou perlu vaší kuchyně. Kromě toho, že bude zdobit vaši domácnost, dokáže ušetřit i elektrickou energii, po 30 minutách nečinnosti zapne funkci automatického šetření energie

Vždy připraven

Tento kávovar je vhodný především pro ty, kteří neradi ztrácejí čas, ale zároveň si libují v kvalitně připraveném šálku kávy s vyváženou chutí i aroma. Tento kávovar přivedete k životu za méně než jednu minutu. Vyjímatelná nádrž na vodu pojme 0,7 litru vody, avšak potřebujete-li připravit více šálků kávy najednou, můžete doplňovat vodu do zásobníku i v době, kdy kávovar pracuje. Zaujme také svou snadnou údržbou a dlouhým přívodním kabelem, který měří 1,5 metru. 

Co je lungo?

Lungo je varianta espressa, ve které kávou proteče větší objem vody. Kvůli tomu je pak výsledný nápoj řidší, ale více hořký. Na jeden šálek připadá 7 gramů kávy. U tohoto nápoje by se káva měla extrahovat 45 až 60 sekund. Někdy bývá lungo zaměňováno za americano nebo long black.


Dokonalé espresso či lungo

V přední části je kávovar vybaven novou dotykovou technologií. Díky tomu je ovládání velice jednoduché a hlavně intuitivní. Zvolit můžete mezi dvěma typy kávy, espressem a espressem lungo. Pouhým stisknutím jedné z těchto dvou ikon si připravíte kávu podle vaší aktuální chuti nebo přání vašich hostů. Výsledkem bude káva s jemnou chutí, dokonalým aroma a bohatou krémou, která vám vždy zpříjemní den. Originálním zpestřením je osvícení šálku během průtoku kávy. 

Nebojte se kapslí

Kávovar illy Francis X9 používá k přípravě kávy kapsle systému Iperespresso illy, které se jednoduše vkládají a po použití jsou automaticky odstraněny do zásobníku, kam se jich vejde celkem 10. V první fázi se smíchá horká voda s kávou v kapsli, tím dojde k extrakci chuťových složek. V druhé fázi se uvolní aromatické oleje a káva je protlačena přes dno kapsle do šálku. Po celou dobu přípravy zůstává káva uvnitř kapsle, a tak odpadá nutnost vyčistit páku. 

Další funkce a vlastnosti

 • Funkce automatického vypnutí
 • Vyjímatelná nádrž na vodu o objemu 0,7 l
 • Snadná údržba
 • Ovládání dotykem – dvě tlačítka pro nastavení objemu kávy
 • Připraven k použití za méně než 1 minutu
 • Naplnění zásobníku vody, i když kávovar pracuje

Technické parametry

Výkon 1250 W
Napětí 230 V, 50 Hz
Tlak 15 bar
Hmotnost 4 kg
Rozměry 12,3 × 26,9 × 26,7 cm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ espressa na kapsle
Funkce Auto-Cappuccino

Funkce Auto-Cappuccino

ne
Druh kapsle illy
Automatický proplach ne
Tlak 15 bar
Displej ne
Parní tryska ne
Barva

Barva

červená
Objem nádrže na vodu 0.7 l
Funkce odvápňování ano
Funkce horká voda ne
Typ displeje žádný
Funkce nahřívání šálků ne
Šířka 26.9 cm
Příkon 1200 W
Nastavitelná pamět přístroje ano
Použití porcované kávy ne
Osvětlení šálků ne
Výška 26.7 cm
Hloubka 26.7 cm
Hmotnost 4 kg
Smart ne