illy Francis X9 chrom

80%
Hodnocení: 4
illy

illy Francis X9 chrom

80%
Hodnocení: 4
illy

Nový kávovar Illy X9, navržený italským hercem Cosimo Fusco, s inovativním designem je výjimečný v každém detailu. Unikátní elipsoidní tvar a chromovaný hliníkový povrch proměňuje tento domácí spotřebič v součást vašeho designového interiéru. Díky vybavení dotykovou technologií v přední části kávovaru dochází k intuitivnímu ovládání volby mezi espressem a espressem lungo. Celý popis

6223
4 2
6 223 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem 2 kusy
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1105950

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti kávovaru illy Francis X9

  • Unikátní elipsoidní tvar
  • Intuitivní ovládání
  • Osvícení šálku během průtoku kávy
  • Systém přípravy kávy Iperespresso


Ikonický design a funkčnost

Kávovar illy Francis X9 na první pohled zaujme svým neotřelým a inovativním designem, který je výjimečný v každém detailu. Navrhoval jej známý italský herec Cosimo Fusco, kterého můžete znát například z filmů Andělé a démoni nebo 60 sekund. Unikátní elipsoidní tvar a hliníkový povrch proměňuje tento spotřebič na designovou perlu vaší kuchyně. Kromě toho, že bude zdobit vaši domácnost, dokáže ušetřit i elektrickou energii, po 30 minutách nečinnosti zapne funkci automatického šetření energie

Vždy připraven

Tento kávovar je vhodný především pro ty, kteří neradi ztrácejí čas, ale zároveň si libují v kvalitně připraveném šálku kávy s vyváženou chutí i aroma. Tento kávovar přivedete k životu za méně než jednu minutu. Vyjímatelná nádrž na vodu pojme 0,7 litru vody, avšak potřebujete-li připravit více šálků kávy najednou, můžete doplňovat vodu do zásobníku i v době, kdy kávovar pracuje. Zaujme také svou snadnou údržbou a dlouhým přívodním kabelem, který měří 1,5 metru. 

Co je espresso?

Za espresso považujeme šálek kávy nepřesahující 40 ml, který je připravován pouze z vody a čerstvě namletých kávových zrn. Jeho chuť je vyvážená a v ústech zůstává i několik desítek minut po vypití. Vůně je velmi intenzivní a dlouho zanechává pocit vnitřního naplnění a uspokojení.


Dokonalé espresso či lungo

V přední části je kávovar vybaven novou dotykovou technologií. Díky tomu je ovládání velice jednoduché a hlavně intuitivní. Zvolit můžete mezi dvěma typy kávy, espressem a espressem lungo. Pouhým stisknutím jedné z těchto dvou ikon si připravíte kávu podle vaší aktuální chuti nebo přání vašich hostů. Výsledkem bude káva s jemnou chutí, dokonalým aroma a bohatou krémou, která vám vždy zpříjemní den. Originálním zpestřením je osvícení šálku během průtoku kávy. 

Nebojte se kapslí

Kávovar illy Francis X9 používá k přípravě kávy kapsle systému Iperespresso illy, které se jednoduše vkládají a po použití jsou automaticky odstraněny do zásobníku, kam se jich vejde celkem 10. V první fázi se smíchá horká voda s kávou v kapsli, tím dojde k extrakci chuťových složek. V druhé fázi se uvolní aromatické oleje a káva je protlačena přes dno kapsle do šálku. Po celou dobu přípravy zůstává káva uvnitř kapsle, a tak odpadá nutnost vyčistit páku. 

Další funkce a vlastnosti

  • Funkce automatického vypnutí
  • Vyjímatelná nádrž na vodu o objemu 0,7 l
  • Snadná údržba
  • Ovládání dotykem – dvě tlačítka pro nastavení objemu kávy
  • Připraven k použití za méně než 1 minutu
  • Naplnění zásobníku vody, i když kávovar pracuje

Technické parametry

Výkon 1250 W
Napětí 230 V, 50 Hz
Tlak 15 bar
Hmotnost 4 kg
Rozměry 12,3 × 26,9 × 26,7 cm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ espressa na kapsle
Funkce Auto-Cappuccino

Funkce Auto-Cappuccino

ne
Druh kapsle illy
Automatický proplach ne
Tlak 15 bar
Displej ne
Parní tryska ne
Barva

Barva

chrom
Objem nádrže na vodu 0.7 l
Funkce odvápňování ano
Funkce horká voda ne
Typ displeje žádný
Funkce nahřívání šálků ne
Šířka 26.9 cm
Příkon 1200 W
Nastavitelná pamět přístroje ano
Použití porcované kávy ne
Osvětlení šálků ne
Výška 26.7 cm
Hloubka 12.3 cm
Hmotnost 4 kg
Smart ne