10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Sháníte pomocníka v podobě malého domácího spotřebiče či jeho příslušenství? Široká nabídka zboží z kategorie Kávovary Tassimo na vás čeká u nás na MALL.CZ. Srovnali jsme pro vás produkty od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky.

Zobrazit více
  • Nečekejte na nákup - zboží vám můžeme doručit ještě dnes.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Máte dotazy ke zboží Kávovary Tassimo nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nakoupené zboží můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

U nás na MALL.CZ najdete mnohem více než jen malé spotřebiče pro domácnost. Prodáváme více než 2 milion produktů , mezi nimi také Kuchyňské váhy, Strojky na těstoviny, Litinové hrnce, Úložné boxy, French pressy.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1006 Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1006
Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1006

Kapslový kávovar v kompaktních rozměrech a atraktivním barevném provedení. Bosch TASSIMO TAS1006 připraví rozmanité nápoje od značek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K přípravě nápoje stačí stisknout jediné tlačítko. Díky automatickému čištění trysek po každém šálku se nepřenáší chutě, a tak bude váš nápoj chutnat vždy tak, jak má.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1007 Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1006
Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1007

Kapslový kávovar v kompaktních rozměrech a atraktivním barevném provedení. Bosch TASSIMO TAS1007 připraví rozmanité nápoje od značek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K přípravě nápoje stačí stisknout jediné tlačítko. Díky automatickému čištění trysek po každém šálku se nepřenáší chutě, a tak bude váš nápoj chutnat vždy tak, jak má.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bosch kávovar na kapsle TAS6502 Bosch kávovar na kapsle TASSIMO TAS1006
Bosch kávovar na kapsle TAS6502

Kávovar na kapsle v černé barvě určený pro kávové kapsle Tassimo. Bosch TAS6502 disponuje velkým výběrem nápojů mnoha oblíbených značek. Pomocí individuálního nastavení můžete personalizovat své oblíbené nápoje a uložit je do paměti. Filtrační technologie BRITA MAXTRA zajišťuje lepší chuť.

můžete mít DNES

Od MALL
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1103 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1103
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1103

Kapslový kávovar v kompaktních rozměrech a atraktivním barevném provedení. Bosch TASSIMO TAS1103 připraví rozmanité nápoje od značek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K přípravě nápoje stačí stisknout jediné tlačítko. Díky automatickému čištění trysek po každém šálku se nepřenáší chutě, a tak bude váš nápoj chutnat vždy tak, jak má.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bosch kávovar na kapsle TAS1102 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1103
Bosch kávovar na kapsle TAS1102

Kávovar na kapsle s inteligentní spařovací jednotkou a jednoduchou přípravou stiskem jednoho tlačítka. Bosch TAS1102 nabízí výškově nastavitelný a vyjímatelný podstavec na šálky s nerezovou mřížkou, který je vhodný pro všechny velikosti hrníčků a sklenic.

můžete mít DNES

Od MALL
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1104 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1103
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1104

Kapslový kávovar v kompaktních rozměrech a atraktivním barevném provedení. Bosch TASSIMO TAS1104 připraví rozmanité nápoje od značek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K přípravě nápoje stačí stisknout jediné tlačítko. Díky automatickému čištění trysek po každém šálku se nepřenáší chutě, a tak bude váš nápoj chutnat vždy tak, jak má.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bosch kávovar na kapsle TAS6504 Bosch kávovar na kapsle TAS1002N
Bosch kávovar na kapsle TAS6504

Kávovar na kapsle s velkým výběrem nápojů mnoha oblíbených značek. Bosch Tassimo TAS6504 nabízí inteligentní spařovací jednotku, obsluhu stiskem jednoho tlačítka a přizpůsobení nápojů podle intenzity, teploty a objemu. Dotykové uživatelské rozhraní.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bosch kávovar na kapsle TAS1002N Bosch kávovar na kapsle TAS1002N
Bosch kávovar na kapsle TAS1002N

Kávovar na kapsle s velkým výběrem nápojů. Bosch TAS1002N je vybaven inteligentní spařovací jednotkou, obsluhou pomocí jednoho tlačítka a nastavitelným a odnímatelným podstavcem na šálky. Patentovaná technologie intellibrew. LED ukazatele informují o stavu přístroje.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bosch kávovar na kapsle TAS16B2 Bosch kávovar na kapsle TAS1002N
Bosch kávovar na kapsle TAS16B2

Hodnocení dTest 3/2023 Kávovar na kapsle s inteligentní spařovací jednotkou a jednoduchou přípravou stiskem jednoho tlačítka. Bosch TAS16B2 umožňuje připravit intenzivnější kávu stiskem tlačítka po dobu 3 sekund. LED ukazatele informují o stavu přístroje. Výškově nastavitelný a vyjímatelný podstavec na šálky s nerezovou mřížkou je vhodný pro všechny velikosti hrníčků a sklenic.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bosch kávovar na kapsle TAS16B7 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1106
Bosch kávovar na kapsle TAS16B7

Hodnocení dTest 3/2023 Kávovar na kapsle s inteligentní spařovací jednotkou a jednoduchou přípravou stiskem jednoho tlačítka. Bosch TAS16B7 umožňuje připravit intenzivnější kávu stiskem tlačítka po dobu 3 sekund. LED ukazatele informují o stavu přístroje. Výškově nastavitelný a vyjímatelný podstavec na šálky s nerezovou mřížkou je vhodný pro všechny velikosti hrníčků a sklenic.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1106 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1106
Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1106

Kapslový kávovar v kompaktních rozměrech a atraktivním barevném provedení. Bosch TASSIMO TAS1106 připraví rozmanité nápoje od značek Carte Noire, Jacobs Krönung a Milka. K přípravě nápoje stačí stisknout jediné tlačítko. Díky automatickému čištění trysek po každém šálku se nepřenáší chutě, a tak bude váš nápoj chutnat vždy tak, jak má.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bosch kávovar na kapsle TAS16B4 Bosch kávovar na kapsle TASSSIMO TAS1106
Bosch kávovar na kapsle TAS16B4

Hodnocení dTest 3/2023 Kávovar na kapsle s inteligentní spařovací jednotkou a jednoduchou přípravou stiskem jednoho tlačítka. Bosch TAS16B4 umožňuje připravit intenzivnější kávu stiskem tlačítka po dobu 3 sekund. LED ukazatele informují o stavu přístroje. Výškově nastavitelný a vyjímatelný podstavec na šálky s nerezovou mřížkou je vhodný pro všechny velikosti hrníčků a sklenic.

můžete mít DNES

Od MALL

Kávovary Tassimo

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné kávovary Tassimo.