Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10827555

Klávesy Yamaha PSR F52

Klávesy Yamaha PSR F52

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Malý přenosný digitální keyboard s 61 klávesami, 136 kvalitními zvuky, 158 doprovody a 69 skladbami. Jednoduše ovladatelný, lehký a kompaktní nástroj je ideální pro naprosté začátečníky. Zvolte zvuk, vyberte rytmus a začněte hrát. Díky napájení bateriemi si můžete hudbu užít i venku nebo na cestách. Celý popis
2 990 Kč
2 590 Kč
Prodává CMI Music
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 990 Kč
2 590 Kč
Levněji s novou kartou za

7.7.2022 - 8.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Yamaha PSR F52 je přenosný digitální keyboard s 61 klávesami, 136 kvalitními zvuky (včetně 41 zvuků kategorie World) a 158 doprovody (včetně 75 stylů kategorie World). Nástroj nabízí i 69 vestavěných skladeb. Digitální zpěvník si můžete zdarma stáhnout. Najdete zde také funkce Panel Sustain, Metronom, Sound Boost a další. Tento jednoduše ovladatelný, lehký a kompaktní nástroj je ideální pro naprosté začátečníky. Zvolte zvuk, vyberte rytmus a začněte hrát! Díky napájení bateriemi si můžete hudbu užít i venku nebo na cestách.

Keyboard určený pro začátečníky, který nabízí charakteristické zvuky nástrojů a automatické doprovodné styly z mnoha různých zemí.

  • Vysoce kvalitní klaviatura
  • 136 zvuků (včetně 41 zvuků kategorie World) + 85 bicích sad (včetně 5 bicích sad kategorie World)
  • 158 automatických doprovodných stylů (včetně 75 stylů kategorie World)
  • 69 vestavěných skladeb
  • Digitální zpěvník zdarma ke stažení
  • Různé funkce (Panel Sustain, Metronom, Sound Boost a další)
  • Lehký a kompaktní nástroj
  • Vestavěné ozvučení / sluchátkový výstup
  • Napájení z AC adaptéru nebo baterií

Keyboard, který si užije každý

PSR F52 je skvělý keyboard pro všechny, kteří se chtějí naučit hrát. Má všechny možnosti a funkce, které potřebujete pro váš první herní zážitek. Existuje lepší způsob, jak začít objevovat tajemství hudby, než na keyboardu světově uznávaného výrobce nástrojů Yamaha? PSR F52 nabízí pevný základ pro každého, kdo chce začít hrát na keyboard.

Vše, co potřebujete, abyste mohli začít hrát!

Najdete zde nejen piana, kytary a dechové nástroje – Yamaha PSR F52 je vybavena zvuky nástrojů (Voice), které jsou nezbytné pro hraní hudby mnoha různých regionů. Funkce automatických doprovodů (Style) přináší zábavu při hraní s virtuální kapelou a nabízí řadu stylů nejen standardních žánrů, jako je rock nebo jazz, ale také těch, které zachycují podstatu hudby milované v mnoha různých zemích.

Model PSR F52 je navíc vybaven funkcemi pro hráče všech úrovní zkušeností. Digitální zpěvník (Song Book) je k dispozici zdarma ke stažení. Obsahuje standardní melodie, výuková videa a funkci Smart Chord, abyste si mohli užít hru se styly, i když neznáte ještě akordy… A mnohem více! Toto je keyboard pro každého, bez ohledu na jeho zkušenosti nebo jaký styl chce hrát.

Keyboard, který si můžete s důvěrou užít

Mezi důležitý body při nákupu keyboardu patří zvuková kvalita a uživatelská přívětivost, ale také důvěra v bezpečnost, pevnost a trvanlivost. Naše přísné standardy kvality pro zvládání náročných požadavků profesionálních hudebníků, bohatá podpora a široká nabídka jsou důvody, proč lidé po celém světě upřednostňují hudební nástroje Yamaha.

Vysoce kvalitní nejdůležitější zvuky

Model PSR F52 je vybaven 144 nádhernými zvuky vytvořenými s využitím rozsáhlých odborných znalostí Yamahy při výrobě nástrojů. Od světově proslulých klavírů po varhany, kytary, smyčcové nástroje, dechové nástroje, syntezátory a další – PSR F52 vám dává příležitost užít si hraní jakéhokoli druhu hudby. Yamaha ví nejen to, jak vytvořit krásný zvuk, ale také to, jak usnadnit používání nástrojů. Můžete si vždy projít široký výběr zvuků, abyste našli právě ten, který hledáte.

Zvuky pro vaše oblíbené písně

Ať už jde o nejnovější hity nebo standardy, které milujeme, tak jedním z tajemství půvabu hudby jsou zvuky známých nástrojů. PSR-F52 nabízí mnohem širší výběr hudebních nástrojů ze zemí z celého světa než jeho předchůdce PSR F51. Od gamelanských gonů pro Indonésii po pipa pro Čínu, pungi pro Indii, brazilské cavaquinho a další – PSR F52 je vybaven zvuky, které potřebujete pro hraní vašich oblíbených skladeb. Nová funkce Sound Boost navíc dodává zvuku na síle. Své využití tato funkce nalezne při přehrávání taneční hudby nebo v jiných situacích, kdy je vyžadován silnější zvuk.

Styly pro hudbu vaší země

Písně postavené na dobře známých rytmech a frázích jsou dalším tajemstvím půvabu hudby. Funkce automatických doprovodů Yamaha poskytuje doprovod s expertním využitím rytmů, basových linek a frází přizpůsobených akordovým postupům, které hráč zadává levou rukou. Pouze Yamaha dokáže díky svým bohatým zkušenostem v oblasti hudby a výroby různých hudebních nástrojů nabídnout tak vytříbené doprovody, které dokonce i profesionální hudebníci považují za dost dobré na to, aby byly použity i na pódiu. Model PSR F52 je vybaven celkem 158 styly, což je mnohem více než jeho předchůdce PSR F 51. Vybírat můžete z rocku, jazzu, Eurotrance a dalších celosvětově žádaných žánrů, stejně jako ze stylů, které potřebujete pro hraní oblíbených písní ve vaší oblasti, jako například Modern Dangdut (Indonesie), a Reggaeton POP (Latin) až po Saeidy (Blízký východ), Modern Afrobeat (Afrika), Bhangra (Indie) a další. Můžete zažít radost ze svých oblíbených melodií v jejich původních stylech, nebo si je zkusit zahrát s různými styly, abyste zjistili, jaká je to zábava!

Funkce pro začátečníky

Keyboard PSR-F52 je vybaven funkcemi, které začátečníkům pomohou užít si hudbu. Funkce Song je nabitá nádhernými standardy z celého světa, které je radost poslouchat. Můžete si ztlumit melodii jedné nebo druhé ruky a zpomalit skladbu a cvičit s využitím zpěvníku (Song Book), který je k dispozici zdarma ke stažení. Díky funkci Smart Chord si můžete užít hru se styly jedním prstem, aniž byste si museli pamatovat složité akordy. Vyzkoušejte skladby a písně se zpěvníky, které jsou označeny ikonou Smart Chord! K dispozici jsou také výuková videa pro nejpopulárnější skladby ze zpěvníku. Užijte si cvičení krok za krokem, které je klíčem k zvládnutí hry na keyboard!

Další zábavné možnosti

Existuje mnoho dalších způsobů, jak si užít PSR F52. Ve výbavě tohoto nástroje nechybí ani funkce jako DUO, která rozdělí klaviaturu na dvě části, takže si můžete vychutnat společné hraní s členy rodiny nebo přáteli. Funkce transpozice dokáže změnit výšku tónu bez toho, aby hráč musel hrát v jiné tónině, díky čemuž dokážete doprovodit karaoke zpěváky s různými hlasovými rozsahy. Objevte mnoho způsobů, jak si PSR F52 užít ještě více kromě jednoduchého hraní. Keyboard funguje také na 6 kusů AA baterií, takže můžete hrát také venku nebo kdekoli jinde.

Vše, co potřebujete

Keyboard PSR F52 je vybaven také notovým stojánkem, stejně jako i funkcemi, které nahrazují fyzické prvky nutné ke hře na keyboard – jmenovitě funkcí Sustain, která funguje jako sustain pedál pro delší dozvuk a vestavěným metronomem pro rozvoj citu pro rytmus. K dispozici je také zpěvník (Song Book) zdarma ke stažení a další pomůcky pro začátečníky.

Přísné standardy kvality

Nástroje Yamaha jsou známé nejen svou kvalitou zvuku a uživatelskou přívětivostí, ale také svou odolností a estetickým půvabem díky neochvějné pozornosti věnované každému detailu. Naše nástroje podrobujeme vibračním a šokovým testům, stejně jako i extrémním hodnotám teplot a vlhkosti. Výsledkem je, že kvalita a odolnost PSR F52 je na stejné úrovni jako u špičkových modelů používaných profesionálními hudebníky.

Šetrné k lidem, ekologické

Hudební nástroje Yamaha jsou vybaveny možnostmi a funkcemi, které chrání životní prostředí a lidi. Výstup na sluchátka umožňuje hráčům cvičit a hrát v noci nebo v situacích, které vyžadují ticho, aby nebyli obtěžováni ostatní. Funkce Volume limit (omezení hlasitosti) nastavuje maximální hlasitost, aby byl chráněn sluch posluchačů před nadměrně hlasitými zvuky a funkce Auto Power Off (automatické vypnutí) zabraňuje plýtvání energií, pokud je nástroj omylem ponechaný zapnutý.