Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11912892

Perníková chaloupka - CD

Perníková chaloupka - CD

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dětská opera Perníková chaloupka vznikla na základě mé spolupráce s Dětskou operou Praha, v roce 2006 jsme společně například natočili a v pařížské Opéra Bastille uvedli operu. Hanse Krásy Brundibár. Celý popis
299 Kč
278 Kč
Zboží od: Knihy Daniela
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
299 Kč
278 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

3.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
3.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Dětská opera Perníková chaloupka vznikla na základě mé spolupráce s Dětskou operou Praha, v roce 2006 jsme společně například natočili a v pařížské Opéra Bastille uvedli operu.

Hanse Krásy Brundibár. Nyní se po delší době opět společně hudebně setkáváme, po celou tu dobu jsem ovšem aktivity Dětské opery Praha v čele s Jiřinou Markovou Krystlíkovou pozorně sledoval a fandil jim. Stejně tak mě Jiřina po celou tu dobu neúnavně vybízela k tomu, ať pro ně něco napíšu, a začátkem roku 2020 mi předala libreto Perníkové chaloupky. Klavírní výtah opery vznikl velmi rychle a spontánně během února 2020 a přes všechny nástrahy toho roku se nám operu podařilo realizovat v září na Nové scéně Národního divadla v rámci festivalu Dvořákova Praha.

Hodinová jednoaktová opera vypráví vtipnou a sdělnou formou známý pohádkový příběh, pracuje s hudebním jazykem na pomezí opery a muzikálu. Je hudebně i obsahově srozumitelná i pro nejmenší děti. Kromě hlavních postav hraje důležitou roli sbor, který je stálou součástí děje. Cílem bylo zapojit všechny účinkující děti co nejvíce po stránce pěvecké, herecké i taneční.

  • Datum vydání: 25. 08. 2021