Cooler Master MS110 Set, CZ

Cooler Master MS110 Set, CZ

Zatím nehodnoceno
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Set herní klávesnice a myši. Hybridní mechanická klávesnice. Exkluzivní Mem-chanical spínače. Poutavé RGB LED podsvícení v 6 zónách. Klávesy s CZ lokalizací (včetně diakritiky) přímo z výroby. Kvalitní kovová deska. N Key Rollover: 26keys Anti-Ghosting. Polling Time 125Hz. Celý popis
1 590 Kč
1 399 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 590 Kč
1 399 Kč
Jiní prodejci
Levněji s novou kartou za

24.5.2022 - 25.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Cooler Master MS110, set hybridní klávesnice a optické myši

Minimalistické herní duo Cooler Master MS110 je navržené pro vaše úspěchy. Klávesnice má charakteristické vlastnosti Cooler Master a je vybavena exkluzivními lineárními Mem-chanical přepínači. Herní myš je optimalizovaná pro praváky. Nadchne vás optickým senzorem herní kvality s nastavitelným DPI a a inovativním potahem pro větší odolnost.

  • Exkluzivní Mem-chanical spínače
  • Poutavé RGB LED podsvícení
  • Klávesy s CZ lokalizací (včetně diakritiky) přímo z výroby
  • Optický senzor, nastavitelné rozlišení, max 3200 DPI

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klávesnice tvořena pro vaši hru

Není třeba se bát, že vás klávesnice zklame v zápalu boje. Vhod vám zaručeně přijde 26-key anti-ghosting. Tato technologie zajistí, že každé stisknutí klávesy je detekováno správně, bez ohledu na to, jak rychle je mačkáte. Zámek klávesy Windows vás udrží vždy ve hře a nesmíme zapomenout ani na pohodlné ovládání multimédií. To vše vám poskytne přesně to, co pro svou hru potřebujete.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Exkluzivní spínače

Výrobce klávesnici vybavil specifickými hybridními přepínači, které v sobě kombinují přednosti mechanických a membránových kláves. Tyto přepínače jsou velmi odolné a poskytují větší citlivost než membránové spínače. Výsledkem je membránová klávesnice, která je vyladěna tak, aby vám pomohla vyhrát všechny vaše bitvy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Robustní myš

Herní myš tohoto setu je navržena tak, aby maximalizovala váš výkon bez bolavého zásahu vaší peněženky. Profesionální herní optický senzor s nastavitelnou citlivostí až 3200 DPI uspokojí potřebu přesnosti. Myš je vyvedena v symetrickém tvaru optimalizovaným pro praváky. Zaručuje tak, že vydržíte celou bitvu. Inovativní povrch pak zajišťuje pohodlný úchop, pohodlí a skvělou odolnost.

Klasický vzhled

Klávesnice i myš jsou vyvedeny v elegantním designu s nadčasovým vhledem, který jim dodává RGB osvětlení. Systém podsvícení je rozdělen do 6 zón (u klávesnice) a 3 zón (u myši) s možností více druhů efektů. RGB podsvícení klávesnice funguje perfektně s Funkcí CoolerMaster FN, která dokáže nastavit barevný režim a světelný efekt přesně jak si budete přát. 3-zónové RGB osvětlení myši má v nabídce osvětlení kolečka, oblast loga zobrazuje aktuální DPI pomocí rozdílných barev a dále si můžete nastavit osvětlení obou stran myši.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Set herní klávesnice a myši. Hybridní mechanická klávesnice. Exkluzivní Mem-chanical spínače. Poutavé RGB LED podsvícení v 6 zónách. Klávesy s CZ lokalizací (včetně diakritiky) přímo z výroby. Kvalitní kovová deska. N Key Rollover: 26keys Anti-Ghosting. Polling Time 125Hz. Ovládání multimédií prostřednictvím FN. Optická myš se senzorem Pixart 5050. Ergonomický tvar pro pravou ruku. RGB LED podsvícení ve 3 zónách. Povrch pro zvýšení odolnosti a pohodlí. Nastavitelné DPI s pěticí naprogramovaných úrovní (400, 800, 1600, 3200).