Gigabyte Aorus K7, US (GK-AORUS K7)

Značka: Gigabyte Náš kód: 1311942

Doprava zdarma

Gigabyte Aorus K7, US (GK-AORUS K7)

Profesionální mechanická herní klávesnice Gigabyte Aorus K7 se spínači Cherry MX Red, jejichž životnost činí 50 milionů úhozů. Periferie podporuje technologii anti-ghosting. Nastavitelné a neklouzavé gumové nožní stojany, ovládání multimédií a podsvícení, 16,7 mil. přizpůsobitelných barev, délka kabelu 2 m, rozhraní USB 2.0, rozměry jsou 440 × 150 × 40 mm a hmotnost 848 g. Celý popis

2599
2 799 Kč
2 599 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1311942

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti:

Herní klávesnice Gigabyte Aorus K7

Klávesnice dostala do vínku to nejlepí ze světa progamingu – mechanické spínače Cherry MX Red. Znaky na klávesách jsou navíc gravírovany laserem, což brání jejich předčasnému opotřebení. Aorus K7 je připravena podávat prvotřídní výkon a nabídnout přesnou odezvu na jednotlivé údery. Čistý a ničím nerušený vzhled podtrhuje výjimečné schopnosti této periférie, která se osvědčí na nejedné LAN party či dokonce progamingové soutěži.

Podporuje anti-ghosting a barevné podsvícení

Revoluční takzvaný anti-ghosting dovoluje této klávesnici detekovat všechny i ty vůbec nejrychlejší úhozy jdoucí ve svižném tempu po sobě a poskytnout tak hráči ojedinělý zážitek. Decimujte své nepřátele na herním poli podle libosti – tato klávesnice vám k tomu dá dostatečný potenciál! Navíc každá klávesa může být zvlášť barevně podsvícena podle potřeb hráče, navíc je možno využít světelných efektů s plynulým proměňováním barev.

Vynikající odezva

Klávesnice je vybavena velmi kvalitními spínači s výbornou odezvou na stisk bez slyšitelného kliknutí. K aktivaci klávesy stačí už hmotnost 45 gramů, její pohyb se odehrává na minimální vzdálenosi 2 milimetrů. Co to jinými slovy znamená? Že klávesnice svižně a pohotově reaguje i na slabší stisknutí. Přepínače Cherry MX Red poskytují spojitou lineární odezvu se širokou ovládací zónou. Dovolují hráči vykonat dvojité či trojité ťuknutí do klávesnice a tím přesně reagovat na dění ve hře.

Chytré umístění kláves

Díky pečlivému návrhu periferie na ní každá z kláves sedí jako by byla malým ostrůvkem. Díky tomu pod nimi neulpívá tolik smetí a prachu. Další výhodou je, že ani nechtěné polití nemusí pro tuto klávesnici skončit fatálně – tekutina by se neměla dostat do jejich elektronických obvodů. Naopak by měla pouze neškodně stéci po jejím povrchu po jednotlivými klávesami.

Podrobná specifikace:

Technické parametry:
 • Rozhraní: USB
 • Délka kabelu [m]: 2
 • Podsvícené: Ano
 • Barva podsvícení: RGB
 • Herní: Ano
 • Typ spínače: Cherry MX Red, mechanický
 • Layout: US
Rozměry/váha:
 • Výška [mm]: 40
 • Šířka [mm]: 440
 • Hloubka [mm]: 150
 • Hmotnost [g]: 848

Užitečné odkazy:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Provedení drátové
Jazyková verze US
Herní klávesnice ano
Mechanická klávesnice ano
Konektor USB
Podsvícení Ano
Barva

Barva

stříbrná