Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10717287

Klávesy PSS F30

Klávesy PSS F30

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Yamaha PSS F30 je digitální keyboard s 37 mini klávesami (HQ mini), 120 zvuky nejrůznějších hudebních nástrojů, 114 automatickými doprovodnými styly a 30 vestavěnými písněmi. Tento malý a lehký nástroj pro začínající hudební mistry můžete také vzít kamkoliv s sebou díky funkci napájení bateriemi. Celý popis
1 790 Kč
Prodává CMI Music
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 790 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

12.8.2022 - 15.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Yamaha PSS F30 – vše, co začínající hráči potřebují

Úžasně mobilní digitální keyboard s 37 mini klávesami (HQ mini) bez dynamiky úhozu, 120 zvuků nejrůznějších hudebních nástrojů, 114 automatických doprovodných stylů a 30 vestavěnými písněmi. Nástroj nabízí funkce jako je sustain, metronom a další. Vždy slyšet budete díky vestavěnému reproduktoru. Pro tiché cvičení můžete využít sluchátkový výstup. Tento malý a lehký nástroj pro začínající hudební mistry můžete také vzít kamkoliv s sebou díky funkci napájení bateriemi.

Malá velikost – obrovské možnosti

Nástroj PSS F30 je malý, lehký a kompaktní nástroj, který je stvořen pro snadné přenášení. Můžete ho vzít kamkoliv s sebou a hrát kdykoliv vás napadne. Vysoce kvalitní mini klaviatura nabízí 37 kláves bez dynamiky úhozu, které se přesně hodí pro dětské ruce. PSS F30 přes svoji malou velikost obsahuje množství kvalitních zvuků, zvukových efektů, doprovodných stylů i vestavěných skladeb.

Tělo o hmotnosti pouhých 1,3 kg předurčuje tento nástroj k naprosto snadnému přenášení.

Zvuk

Nástroj PSS F30 disponuje 32hlasou polyfonií a 117 kvalitními zvukovými rejstříky (+ 3 sady bicích zvuků).

O to, aby vaše hra byla vždy slyšet se stará vestavěný reproduktor o výkonu 1,4 W a velikosti 8 cm.

Zvuky můžete doplnit i funkci Panel Sustain, tedy vestavěným Sustainem, po jehož aktivaci budou tóny déle doznívat, jako po sešlápnutí klavírního pedálu.

Doprovody

Tento maličký nástroj v sobě dále ukrývá i 28 automatických doprovodných stylů. Vaše hra tedy bude znít jako byste hráli se skutečnou kapelou!

Využít můžete také dva typy prstokladů, které automatické doprovody spouští – Smart Chord a Multi Chord.

Cvičit můžete také s vestavěným a tempově nastavitelným metronomem.

Písně

V PSS F30 najdete i 30 přednastavených skladeb, které mohou děti poslouchat a učit se je a tím tak rozvíjet své hudební nadání.

Hrajte kdekoliv

Model PSS-F30 lze napájet pomocí čtyř tužkových (AA) baterií nebo přes USB z mobilní powerbanky, což velmi usnadňuje hraní na cestách, jam sessiony, hraní při grilování na zahradě nebo dokonce v nahrávacím studiu.

Dodávaný napájecí USB kabel vám umožní připojit se k počítači nebo k síťové zásuvce, pokud nemáte právě k dispozici baterie. (Adaptér 5V není součástí balení).

Připojte sluchátka

Pro tiché a nikým nerušené cvičení můžete využít konektor pro připojení sluchátek