Olimpia Splendid Mobilní klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi

Olimpia Splendid Mobilní klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej
Olimpia Splendid DOLCECLIMA AirPro 13 A+ WiFi Olimpia Splendid DOLCECLIMA AirPro 13 A+ je mobilní klimatizace s funkcí samostatného odvlhčování. Celý popis
16 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
14 990 Kč
Doprava zdarma
Platí do 2.10.2021 nebo do vyprodání
Partner: Lavatronic

Skladem u partnera 5+ kusů

29.9.2021 - 30.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Lavatronic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004677482

Popis

Olimpia Splendid DOLCECLIMA AirPro 13 A+ WiFi

Olimpia Splendid DOLCECLIMA AirPro 13 A+ je mobilní klimatizace s funkcí samostatného odvlhčování. Její velkou výhodou je energetická úspora, která je u přístroje v energetické třídě A+. Je to tedy jedna z nejúspornějších mobilních klimatizací na trhu. DOLCECLIMA AirPro 13 A+ je vybavená technologií BLUE AIR, která zvyšuje rychlost chlazení a rovnoměrně rozptyluje chladný vzduch, a to díky speciální konstrukci ventilátoru a lamel klimatizace.

Při používání oceníme automatický mód, který reguluje výkon podle aktuální teploty v místnosti. Pro nerušený spánek nabízí klimatizace funkci Silent, která snižuje hlučnost přístroje. V extrémně teplých dnech můžeme využít mód Turbo, který sníží teplotu vzduchu v místnosti maximální rychlostí. Přístroj umí také samostatně odvlhčovat a má automatický výparník kondenzátu.

Ovládání usnadňuje dálkový ovladač, který je součástí balení. Manipulaci pak boční úchyty a kolečka. Samozřejmostí je funkce autorestartu, která automaticky znovu zapne přístroj při výpadku proudu. Klimatizace má také časovač na 24 hodin.

Příslušenství: Dálkový ovladač s LCD displejem, trubice pro odvod horkého vzduchu, záklopka pro instalaci do zdi nebo skla, lišta do posuvného okna.

V čem klimatizace DOLCECLIMA AirPro 13 A+ vyniká?


TECHNOLOGIE BLUE AIR

1. TECHNOLOGIE BLUE AIR

Dokonce i při minimálním výkonu je díky efektivní konstrukci ventilátoru a výstupních lamel rovnoměrný rozptyl vzduchu zlepšen oproti klasickému systému. Chlazení je dvakrát tak rychlé a rovnoměrné.


FUNKCE AUTORESTARTU

2. FUNKCE AUTORESTARTU

Samozřejmostí je funkce autorestartu, která automaticky znovu zapne přístroj při výpadku proudu. Klimatizace má také časovač na 24 hodin.


DOTYKOVÝ PANEL

3. DOTYKOVÝ PANEL

  • Silent / Turbo funkce
  • Automaticka regulace výkonu v závislosti na kvalitě ovzduší
  • Nastavitelný časovač (až 24 hodin)
  • 3 rychlosti

SILENT SYSTEM

4. VELMI TICHÝ SILENT SYSTEM

Až o 10% tišší ve srovnání se srovnatelně výkonnými klimatizacemi na trhu.


DOLCECLIMA AirPro 13 A+ Pohyblivé Lamely

5. LAMELA S FUNKCÍ SWING

Po uvedení klimatizace do chodu se otevře lamela pod úhlem, který je optimální pro efektivní cirkulaci vzduchu. Na dálkovém ovládání je možné zapnout funkci SWING a lamela se začne pohybovat.


EKOLOGICKÉ CHLADIVO

6. NOVÉ EKOLOGICKÉ CHLADIVO

V nových mobilních klimatizacích Olimpia Splendid je použito ekologické chladivo R290. Toto chladivo je díky své vysoké energetické efektivitě úspornější, nepoškozuje ozonovou vrstvu v atmosféře a je mnohem šetrnější k životnímu prostředí..


FILTRY PRO ČIŠTĚNÍ VZDUCHU

7. FILTRY PRO ČIŠTĚNÍ VZDUCHU

Filtry pro čištění vzduchu – Funkce PURE 3.Klimatizace zároveň umožňuje čistit vzduch. K prachovému filtru můžeme přidat ještě dva speciální filtry. V balení naleznete 3× uhlíkový filtr (proti zápachu).


ODVLHČOVAČ VZDUCHU

8. FUNGUJE JAKO PLNOHODNOTNÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU

Funguje i jako plnohodnotný odvlhčovač vzduchu.


Ovladani pomoci Wi-Fi

9. OVLÁDÁNÍ POMOCÍ Wi-Fi

Novinkou letošního modelu je možnost ovládání pomocí Wi-Fi. Do Vašeho mobilního telefonu si pouze stáhnete aplikaci Olimpia Splendid a pak již pohodlně ovládáte Vaše zařízení odkudkoliv chcete. Pro chytrá zařízení je ke stažení zdarma pro na Google Play i App Store.


DOLCECLIMA AirPro 13 A+