Počet nalezených produktů: 5

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Intimní sprcha - Wet & Horny
525 Kč

368 Kč

Intimní sprcha s nástavci je elegantní, praktická, užitečná a univerzální. Určená je především pro očistu poslední části tlustého střeva a pro dokonalou dezinfekci vagíny. Souprava má dvě trysky o délce 5 cm a 9 cm. Transparentní barva je navíc naprosto nerušivá.


Intimní rozvěrač - Intimate Spreader red
781 Kč

547 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pomůcka pro otevření vagíny, roztažení stydkých pysků a dráždění G-bodu. Hebce sametový, dokonale pružný, univerzální velikost.


Intimní rozvěrač - Intimate Spreader
781 Kč

547 Kč

Pomůcka pro otevření vagíny, roztažení stydkých pysků a dráždění G-bodu. Hebce sametový, dokonale pružný, univerzální velikost.


Vibrační intimní rozvěrač - Vibrating Intimate Spreader
2 244 Kč

1 571 Kč
+ doprava zdarma

Vibrační vajíčko s intimním rozvěračem jako pomocník při stimulaci bodu G nabízí ty nejintimnější pohledy. Nevšední milování, skvělá zábava a stylový design.


Fifty Shades Wartenbergovo kolečko - Adrenaline Spikes
699 Kč

419 Kč

Wartenbergovo kolečko Metal Pinwheels – Adrenaline Spikes je erotická hračka, která vypadá děsivěji než ve skutečnosti je. Wartenbergovo kolečko vytváří skutečný adrenalin. Je označované také jako neurologické kolečko, které bylo vynalezené lékařem Robertem Wartenbergem, používané v neurologii a určené ke zkoumání citlivosti kůže na dotek.