Sinner Gear Sinner Gear Pinwheel 1-Wheel Silver, stříbrné Wartenbergovo kolečko s jedním kotoučem

Sinner Gear Sinner Gear Pinwheel 1-Wheel Silver, stříbrné Wartenbergovo kolečko s jedním kotoučem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Stimulační kolečko v stříbrné barvě Sinner Gear Pinwheel 1-Wheel Silver. Celková délka včetně uchopení je 17 cm. Vyrobené z kvalitní nerezové oceli (neobsahující nikl). Pevný úchop, který neklouže a přirozeně se drží. Velmi ostré bodce. Celý popis
349 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
249 Kč
-28%
Partner: ErosStar.cz

Skladem u partnera 2 kusy

30.11.2021 - 1.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera ErosStar.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051569169

Popis

Stimuluj své smysly, zaryj ostnaté bodce do hloubky své duše, vychutnej si tepmné zábavy plné bolesti s kovovým stimulačním kolečkem Sinner Gear Pinwheel 1-Wheel Silver.

Wartenbergovo kolečko Sinner Gear Pinwheel 1-Wheel Silver patří do kolekce tvrdých fetiš erotických pomůcek. Svou kvalitu a důraz na zpracování dává najevo vybranými materiály. Ostnaté kolečko s úchytkou je vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Úchop je příjemný, neklouže a přirozeně se drží. Ladné pohyby v zápšstí bude následovat cestička bolesti.

Ostnaté hroty na kolečku Sinner Gear Pinwheel 1-Wheel Silver po pokožce krouží bez jakýchkoliv problémů. Svými špičatými konci tě bude lechtat, příjemně dráždit a nebo ti dopřeje tvé nejtemnější fantazie naplněné krví.

Díky materiálu a povedenému designu se Wartenbergovo kolečko Sinner Gear Pinwheel 1-Wheel Silver velmi jednoduše čistí. Základní službu zvládneš s teplou vodou a antibakteriálním mýdlem. Doporučujeme ovšem pořídit si čistič na erotické pomůcky, který je k dokonalé údržbě určený.