Lorpio Krmítková Směs MegaMix Kapr Scopex Vanilla 3 kg
139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Směs pro vnadění velkých kaprů a kaprovitých ryb – Lorpio Megamix je vyrobena z kukuřičných a obilných šrotů, pekárenských a cukrářských výrobků, chuťových a pachových stimulátorů a doplněna o dalších speciálních přísady.

MIVARDI krmítková směs V1 Kapr Med 3 kg
139 Kč 132 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrubé a sladké krmení žluté barvy s velice příjemným medovým aroma, které udrží kapry dlouhou dobu v lovném místě. Tomu napomáhají i velké hrubé kousky, které kapři s oblibou nasávají.

Carp Zoom La Sirene X21 Jaune Groundbait - 850 g
119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vnadící směs La Sirene X21 je velmi známou francouzkou pochoutkou pro náročné ryby a rybáře. Jistě nezklame ani největší fajnšmekry. (silně koncentrované)

Carp Zoom La Sirene X21 Rouge Groundbait - 850 g
119 Kč

Vnadící směs La Sirene X21 je velmi známou francouzkou pochoutkou pro náročné ryby a rybáře. Jistě nezklame ani největší fajnšmekry. Červená varianta je obzvláště vhodná do čisté nebo chladné vody. (silně koncentrované)

Carp Zoom La Sirene X21 Groundbait - 850 g
109 Kč

Vnadící směs La Sirene X21 je velmi známou francouzkou pochoutkou pro náročné ryby a rybáře. Jistě nezklame ani největší fajnšmekry. (silně koncentrované)

Haldorado Haldorádo Fermentx 900g
99 Kč

Absolutní novinkou na palete produktů Haldorádó je řada FermentX. Patří sem směsi kvašených krmiv a semen. Mezi dobré vlastnosti řady produktů Ferment-X patří i to, že, zakoupením každého jedného balení dostanete do rukou takovú kompletní směs, s jejímž nemusíte nic jiné udělat jako rozbalit oba och

Mikbaits Carp Feeder mix 1kg - Jahoda
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Carp Feeder jsou celoročně použitelné nádherně vonící mixy do feederových i klasických krmítek. Dají se zvlhčit vodou, Feeder boosterem či Activatorem. K dostání v zipovém sáčku.

Browning krmení Champions Choice Canal 1kg
89 Kč

Krmení Canal má výslovně kořeněnou vůni a je jednoduše neodolatelné provelké plotice, cejny a cejnky. Krmení sestává z nejlepší pražené chlebovéstrouhanky s výrazným aroma a konopné močky. Hodí se výtečně pro použitís patentkami, protože v sobě nemá naprosto žádné slané komponenty. Tmavápřirozená ba

Browning krmení Champions Choice Crispy Carp 1kg
89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud jde o selektivní přilákání velkých ryb jako je kapr a cejn, a pak je v udržet na místě po dlouhou dobu, je tato vnadící velmi hrubá směs s velkým množstvím částic ideální. Křupavá Crispy Carp velmi dobře váže, a proto umožňuje zahrnout další velké množství volných přísad do směsi. Díky své svě

Browning krmení Champions Choice River 1kg
89 Kč

Velmi silně lepivé a dlouho působící krmení pro všechny druhy velkých bílýchryb. River se optimálně hodí pro použití na všech velkých řekách, v rychlémproudu nebo při silném lodním provozu. Díky vysoké pojivosti je možné použítjako příměs velké množství živých návnad nebo zatížení, jako například št

Sensas krmení Method & Feeder HALIBUT 1kg
59 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krmení určené svým složením a strukturou pro použití do krmítka. V krmítku při náhozu výborně drží. Ve vodě pak ihned pracuje a láká ryby. Obsahuje pomleté semínka, sladké sušenky, kukuřici nebo namletou anglickou vločku. Vhodné na celoroční použití. PŘÍCHUŤ-HALIBUT.

Nikl Method Feeder Mix 3 kg
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Naše Method feedrové mixy jsou určeny pro příznivce lovu na feeder, method feeder, nebo se dají použít do tradičních krmítek.

Sensas Krmení 3000 Method Tanches Carrasins 1kg
135 Kč

Série krmení speciálně vyvinutá pro lov kaprů s method feeder krmítkem. Výborně drží na krmítku a snadno se používá ve formičce. Ve vodě rychle láká ryby. Krmení lze použít i v běžném krmítku nebo při menším navlhčení ve feederovém krmítku. Pomerančová vůně láká především líny a jinou bílou rybu.

Carp Servis Václavík Krmítková směs Megacarp 3 kg
129 Kč

Tato krmítková směs je vyrobena převážně z tepelně upravovaných surovin, které velmi aktivně působí na vjemy ryb. Je zvýrazněna pachovým stimulátorem. Dále obsahuje některá zajímavá semena a pulzující částice, jež napomáhají vzlínacímu efektu. Vlivem tohoto vzlínání se vytváří tzv. mrak, který je zá

Lorpio Krmítková směs Magnetic 2kg
129 Kč

Novinka

Krmítková a vnadící směs Lorpio Magnetic Carp Halibut – balení 2,0 kg: Krmení s přídavkem vzlínajících komponentů určené k lákání všech kaprovitých ryb na řekách i jezerech či nádržích.

Mikbaits Spiceman WS PVA Bomb 15ks - Spiceman WS
180 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

PVA Bomb jsou punčochy z japonského PVA EasyFishing naplněné peletami Pikantní švestka. Šetří nejen váš čas, ale i vaše peníze. Pelety mají rychlý rozpad, aby začaly okamžitě pracovat a přitahovaly ryby. Doporučujeme používat spolu s boilie Spiceman Pikantní švestka.

Sensas Krmení CARP METHOD FEEDER (kapr-feeder) 2kg
255 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmení se silným masovým aroma složené z rybích mouček, proteinů a mletých pelet. Obsahuje i větší partiklové částice, světlejší hnědá barva. Speciální struktura pro použití v krmítku, ve vodě rychle láká ryby. Díky dobré lepivosti je možné jej použít i do method krmítek. Balení 2 kg.

Bait-Tech Krmítková směs big carp method mix tiger & peanut 2 kg
209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohatá krmítková směs, s vysokým obsahem bílkovin a amino spouštěčů.

Bude tahat a držet ryby déle při vás. Směs je bezkonkurenční díky vysokému obsahu tygřích ořechů a arašídů a také díky profilu aminokyseliny, pro který je charakteristická dlouhá výdrž. Plna proteinů z ořechů a luštěnin zajišť

Bait-Tech Krmítková směs big carp sladký kokos method mix 2 kg
209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce atraktivní krmení za super cenu
Balení obsahuje ty nejlepší atraktory a potravní složky např. sladký kokos, který ryby pouze navnadí a donutí je hledat další potravu jako je drcené konopí, rozemleté tygří ořechy a další klíčové pártikly, které jsou součástí tohoto method mixu. 2kg balení je

Bait-Tech Krmítková směs Special G Dark 1kg
193 Kč 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Speciál G Dark je vysoce úspěšný krmný produkt. Je složen z GPS90 (nejkvalitnější super rybí moučka na trhu) a další vysoce jakostní rybí moučky.

Bait-Tech Krmítková směs Super Method Mix 2kg
203 Kč 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Super koupě za skvělou cenu se všemi výhodami špičkové návnady, nový Super Method Mix byl vyvinut pomocí fascinující směsi sladkých bylin a koření, které kapr a jiné ryby zbožňují.

Bait-Tech Method Mix Big Carp Sweet Coconut M/Mix 3kg
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pomalu se rozpouštějící! Vysoce účinný, čistě přírodní obsah, krmítkový mix, ideální pro všechny rybářské situace a lov velkých ryb. Nyní v příchuti sladkého kokosu.

Bait-Tech Peletový mix (kbelík) Mixed Feed Pellet 3kg
494 Kč 459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pomalu se rozpouštějící! Vysoce účinný, čistě přírodní obsah, krmítkový mix, ideální pro všechny rybářské situace a lov velkých ryb. Obsahuje semínka, luštěniny, betain, s intenzivní kořeněnou příchutí.

Bait-Tech Spodová směs Spod Mix Jar 2,5lit
388 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nové vysoce kvalitní pártikly od firmy Bait-Tech. Obsahují ty nejkvalitnější ingredience třídy A. Bohaté na proteiny a karbohydráty.A to vše v 2,5lit dóze, ve které byly i připraveny.

Browning Champions Choice No.1 1kg
83 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

No.1 je nejuniverzálnější směs, která může být míchaná s jinými Browning směsmi. Je vhodná pro velmi suché použití jako feeder mix nebo vlhčený na stojaté vody a řeky. No.1 je nejuniverzálnější směs, která může být míchaná s jinými Browning směsmi. Je vhodná pro velmi suché použití jako feeder mix n

Browning Champions Choice Red Roach 1kg
83 Kč

Krmení na plotice, kterému není rovno. Výrazná červená barva dává vodě neodolatelný načervenalý nádech. Jsou použity pouze vysoce kvalitní ingredience. Díky výrazné vůni praženého konopí v kombinaci se speciálními přísadami je Red Roach neodolatelný pro velké plotice a cejny. Může být použit na poma

Browning krmení Champions Choice Blac Magic 1kg
89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krmení pro nejtěžší podmínky! Díky své velmi tmavé, téměř černé barvě jetoto krmení perfektní pro rybaření v čistých vodách. Díky speciálnímu zbarvenísouzní Black Magic® optimálně s barvou dna a ryby se nebojí stát přímo nadkrmným místem. Black Magic® obsahuje velmi aktivní složky. Díky své vybranék

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Krmítkové směsi.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Krmítkové směsi výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Krmítkové směsi akce.