MIVARDI Krmítková Směs V1 Kapr Special
143 Kč 132 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velmi hrubé krmení žluté barvy s aktivními kousky a velmi účinným ovocným aroma, které kapři doslova milují.

Mondial F Mondial-F kapr (velká ryba) 5 kg
259 Kč

Hrubé krmení s většímy kousky kukuřice, pomletých oříšků, sladkých sušenek a anglické vločky.

Má příjemné vanilkově sladké aroma. Je vhodné pro celoroční použití pro lov kaprů a větších ryb. Vhodné do krmítka i pro zakrmování rukou nebo prakem.

Nikl stick mixy 500 g
215 Kč 199 Kč

Pro všechny milovníky krátkodobého rybáření, chytání na závodech nebo pro všechny, kteří chtějí docílit co nejrychlejšího záběru kdykoliv a kdekoliv jsme připravili pro sezonu 2015 tuto lahůdku.

Sensas Krmení IM7 Groundbait 1 kg
159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiová série kaprového krmení na masové bázi obohacená spoustou atraktívních složek. Vysoce výživné složení i v malém množství rychle láka a udrží kapry na krmném místě. 

Lorpio Hlína 2 kg
75 Kč

Novinka

Rybářské hlíny jsou komponenty používané do návnad jako zatěžovací a pojící prvek.

Lorpio Krmítková Směs MegaMix Kapr Scopex Vanilla 3 kg
139 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Směs pro vnadění velkých kaprů a kaprovitých ryb – Lorpio Megamix je vyrobena z kukuřičných a obilných šrotů, pekárenských a cukrářských výrobků, chuťových a pachových stimulátorů a doplněna o dalších speciálních přísady.

Bait-Tech krmítková směs pro-natural groundbait 1,5 kg
139 Kč

Nejúspěšnější univerzální krmítková směs od firmy Bait-Tech!

Vyroben po 25 letých zkušenostech s výrobou návnad a po více než 12 měsících testování a vývoje, Bait-Tech zahájila prodej tohoto přírodního method mixu.

Saenger MS Range Pastoncino 1kg
150 Kč 139 Kč

Pastoncino je směs ptačích zobů a sušenek podle originálního Italského receptu.

Nabízíme v barvě červené a žluté. Směs ovocno medové vůně s přídavkem rostlinných olejů se na mnoha závodech stala skvělým přídavkem do krmení pro přilákání velkých ryb.

Lorpio Krmítková Směs Magnetic Carp Big 2 kg
129 Kč

Řada směsí MAGNETIC, která je zaměřena na lov velkých kaprů. Nová řada směsí MAGNETIC, která osloví jak rekreační rybáře tak i profesionály, kteří se účastní závodů.

Sensas Krmení Carpes 3000 1 kg
155 Kč 129 Kč

Klasická a léty prověřená série nejkvalitnějších závodních krmiv od Sensasu

Najdete v ní speciálně vyrobená krmiva pro všechny druhy technik, vod i ryb – řeka, jezero, odhoz, kapr, cejn, plotice, hladinové krmení…

Sensas krmení 3000 Carpes Extra Gros (kapr hrubý) 1kg
123 Kč

Hrubé sladké krmení určené pro lov kaprů. Má vysokou výživnou hodnotu. Obsahuje namletý partikl jako jsou arašídy nebo řepka, kousky kukuřice, sladké sušenky nebo namletou anglickou vločku. Provedení s velkými partiklovými částicemi. Balení 1 kg.

Sensas Krmení 3000 Carpes Fine Mouture (kapr-jemný) 1kg
129 Kč

Jemné provedení kaprového krmení 3000 Carpes. Slouží jako základové. Je univerzálně použitelné během celého roku na všech typech vod pro všechny druhy ryb. Obsahuje velké množství pomletých oříšků a sladkých sušenek. Má příjemnou sladkou vůni. Balení 1 kg.

Lorpio Krmítková směs Megamix 3kg
135 Kč

Novinka

Směs pro vnadění velkých kaprů a kaprovitých ryb – Lorpio Megamix je vyrobena z kukuřičných a obilných šrotů, pekárenských a cukrářských výrobků, chuťových a pachových stimulátorů a doplněna o další speciální přísady a také řadu bioaktivátorů povzbuzujících zvýšené přijímání potravy.

Lorpio Method Feeder 700g
109 Kč 89 Kč

Novinka

Method feederové krmení té nejvyšší kvality s vysokým obsahem proteinů.

Sensas Krmení 3000 Uk Série
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Série krmení speciálně vytvořená pro anglický trh. Krmení jsou postavena na sladkých komponentech v kombinaci s aktivním konopím, koriandrem a dalšími semeny. 

Sensas krmítková směs Crazy Bait Sweet Strawberry 1kg
129 Kč

Sensas Crazy Bait Strawberry Sladká jahoda Bunch je směs vysoce kvalitních pelet, rybí moučky a stimulantů, což vede k fenomenálním výsledkům v lovu kaprů. Sensas Crazy Bait Sladká jahoda je zvláště účinná v létě, kdy ryby hledají sladké příchutě. Může být smíchán se sladkou kukuřicí.

Bait-Tech krmítková směs big carp method mix krill & tuna 2 kg
215 Kč 199 Kč

Úspěch BCMM pokračuje a to tímto kompletním smyslovým přetížením ryb!
Toto je na protein bohatá, dráždivá, vysoce hodnotná kaprová krmítková směs. Nejkvalitnější rybí krmení, krill a tuňák vytvořily velmi komplexní a velmi atraktivní – stimulující mix.

Browning krmení Champions Choice Big Fish 1kg
89 Kč

Těžké, výživné krmení pro velké ryby jako cejny a kapry. Díky vysoké pojivostije možné do směsi použít velké množství živé návnady, jako jsou kostní červi,kukly, žížaly, a stejně tak zatížení v podobě štěrku nebo jílu. Nasládlá vůně pomandlích, vanilce a marcipánu je pro velké nedravé ryby neodolate

Browning krmení Champions Choice Crispy Carp 1kg
89 Kč

Pokud jde o selektivní přilákání velkých ryb jako je kapr a cejn, a pak je v udržet na místě po dlouhou dobu, je tato vnadící velmi hrubá směs s velkým množstvím částic ideální. Křupavá Crispy Carp velmi dobře váže, a proto umožňuje zahrnout další velké množství volných přísad do směsi. Díky své svě

Browning krmení Champions Choice Gardon 1kg
89 Kč

Směs vyvinutá speciálně pro lov velkých plotic v kanálech a řekách. Krmení Gardonmá dobrou pojivost, láká zvláště velké ryby ke krmnému místu a dlouho jeudrží hledat si potravu. Má málo volně unášivých částeček, tím pádem stojí rybypřímo na zakrmeném místě. Vůně hrubě umletého koření je pro velké pl

Browning krmení Champions Choice M7 1kg
89 Kč

Legendární holandské feederové krmení pro nasazení na jezerech, ale také nařekách. Pro rybaření na stojatých vodách je potřeba krmení M7 cca hodinu předzačátkem rybaření navlhčit a protlačit skrze středně hrubé síto, aby byla zajištěnajeho explozivita. Pro rybaření s M7 na řekách je lepší navlhčit h

Daiwa Krmítková směs Advantage Groundbait Big Carp 1kg
139 Kč

Tato směs absorbuje hodně vody. Výsledkem je těžká a kompaktní směs kombinovaná s většími a viditelnými částečkami krmení. Vysoká lepivost a pojivost této směsi ji činí vhodnou pro použití s ​​kukuřicí nebo červy.

Lorpio Krmítková směs Feeder Mix 2kg
109 Kč

Novinka

Vysoký obsah 15% pražených, tepelně upravených semen olejnatých rostlin, kvalitní komponenty z velké části tepelně ošetřené a 30 let zkušeností nám umožnily vyrobit další efektivní řadu krmítkových směsí té nejvyšší kvality.

Lorpio Krmítková směs Grand Prix 1kg
119 Kč

Novinka

Krmení nejvyšší kvality určené pro opravdové „fajnšmejkry“! Exkluzivní serie vnadících směsí, které byly vyrobeny podle vybraných receptur Piotra Lorence ze složek nejvyšší kvality.

Lorpio Krmítková směs Magnetic 2kg
129 Kč

Novinka

Krmítková a vnadící směs Lorpio Magnetic Carp Halibut – balení 2,0 kg: Krmení s přídavkem vzlínajících komponentů určené k lákání všech kaprovitých ryb na řekách i jezerech či nádržích.

Lorpio Krmítková Směs Magnetic Carp 2 kg
129 Kč

Řada směsí MAGNETIC, která je zaměřena na lov kaprů. Nová řada směsí MAGNETIC, která osloví jak rekreační rybáře tak i profesionály, kteří se účastní závodů.

Lorpio Krmítková Směs MegaMix Universal 3 kg
139 Kč

Směs pro vnadění velkých kaprů a kaprovitých ryb – Lorpio Megamix je vyrobena z kukuřičných a obilných šrotů, pekárenských a cukrářských výrobků, chuťových a pachových stimulátorů a doplněna o dalších speciálních přísady.

Lorpio Krmítková směs Perfect Mix 3kg
145 Kč

Novinka

Vysoký obsah 15% pražených, tepelně upravených semen olejnatých rostlin, kvalitní komponenty z velké části tepelně ošetřené a 30 let zkušeností nám umožnily vyrobit další efektivní řadu krmítkových směsí té nejvyšší kvality.

MIVARDI Krmítková Směs V1 Kapr Jahoda
143 Kč 132 Kč

Světlé, dobře lepivé krmení načervenalé barvy s výbornou konzistencí. Intenzivní jahodové aroma spolehlivě láká kapry do lovného místa.

MIVARDI Krmítková Směs V1 Kapr Med
143 Kč 132 Kč

Hrubé a sladké krmení žluté barvy s velice příjemným medovým aroma, které udrží kapry dlouhou dobu v lovném místě.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: