Lorpio Krmítková Směs Magnetic Carp Big 2 kg

Značka: Lorpio Náš kód: 100005684059

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Lorpio Krmítková Směs Magnetic Carp Big 2 kg

Řada směsí MAGNETIC, která je zaměřena na lov velkých kaprů. Nová řada směsí MAGNETIC, která osloví jak rekreační rybáře tak i profesionály, kteří se účastní závodů. Celý popis

129

129 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100005684059

Popis

Popis produktu

Řada směsí MAGNETIC, která je zaměřena na lov velkých kaprů. Nová řada směsí MAGNETIC, která osloví jak rekreační rybáře tak i profesionály, kteří se účastní závodů.

Všechny recepty byly vyvinuty Piotrem Lorencem, individuální Vícemistr světa a současný Polský šampion. Pečlivě vybrané kvalitní komponenty byly tepelně ošetřeny, aby byla zvýšena jejich účinnost a barvy, chutě a vůně jsou dokonale přizpůsobeny preferencí jednotlivých druhů ryb. Tyto nástrahy mají silný atraktant součásti, které dlouhodobě udržuje ryby při lovu, který nenajdete v jiných směsí na trhu k dispozici. Naším hlavním cílem při výrobě řady MAGNETIC bylo dostat se až na vysoce kvalitní produkt za přijatelnou cenu. A uspěli jsme!

 

Krmení s přídavkem vzlínajících komponentů určené k lákání všech kaprovitých ryb na řekách i jezerech či nádržích. Výborná konzistence do krmítka, velmi dobré vzlínavé účinky na dně, pozvolné uvolňování částeček a velmi kvalitního a výrazného aroma.
 

Vnadící směs je složena z kukuřičných a obilných šrotů, pekárenských a cukrářských výrobků, chuťových a pachových stimulátorů a dalších speciálních přísad a také bioaktivátorů povzbuzujících zvýšené přijímání potravy a zároveň látkovou výměnu – metabolismus.
 

Navlhčete směs dle požadované konzistence, utvořte koule, popř. naplňte krmítko a vhodným způsobem dopravte krmení na místo lovu. Směs je možné doplnit o další ingredience, popř. bílými červi či patentkami.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Příchuť carp big
Hmotnost 2 kg