Pecháčková Ivana: Komplet Manamana III (9 knih)

Pecháčková Ivana: Komplet Manamana III (9 knih)


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

V devateru dalších slavných i méně známých biblických příběhů se završuje starozákonní část naší nové edice MANAMANA, která již byla oceněna Cenou za nejkrásnější dětskou knihu na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě a byla zařazena do katal Celý popis

671
798 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
671 Kč
-15%
Skladem u partnera 5 kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100003088500

Popis

Popis produktu

V devateru dalších slavných i méně známých biblických příběhů se završuje starozákonní část naší nové edice MANAMANA, která již byla oceněna Cenou za nejkrásnější dětskou knihu na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě a byla zařazena do katalogu Nejlepší knihy dětem 2016/2017.

Biblické příběhy převyprávěné Ivanou Pecháčkovou dětem ilustrují talentovaní čeští výtvarníci nejmladší generace – a z každého jednotlivého biblického příběhu vytvářejí originální umělecké dílo. V edici MANAMANA nepředkládáme biblické texty dětskému čtenáři za každou cenu a už vůbec ne za cenu nepřiměřeně velkého zjednodušení nebo zastření původního smyslu textu, jak se to u podobných typů knížek často stává. Snažíme se o co nejmenší úpravy původních biblických textů – citlivé a k dětskému čtenáři empatické. Nedílnou součástí biblických vyprávění edice MANAMANA jsou opět tvořivé otázky a úkoly pro děti (usnadňující práci rodičům, učitelům i knihovníkům) vložené do každé z knížek.

  • počet stran: 216
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 3.12.2018
  • šířka: 127mm
  • výška: 80mm
  • hmotnost: 1047g
  • ISBN: 978–80–7558–065–8

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Pecháčková Ivana
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Meander
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice MANAMANA