Lavorel Mathias: Fortnite Poslední šampion
249 Kč

209 Kč

Novinka

Cesta z ostrova, kde nic není tak, jak by mělo být Sedmnáctiletý Paul má jediný sen. Stát se hercem. Když dostane nabídku na malou roli v chystaném velkofilmu, nenechá si příležitost upláchnout.


Braswell Liz: Disney - Co kdyby... Starý jako čas sám
349 Kč

294 Kč

Novinka

Belle ztratila svou matku, když byla ještě malá. Žije jen s otcem v chudém provinčním městečku, ze kterého touží uniknout a objevovat svět. Pak se Belle stane zajatkyní hrozivého a zlostného Zvířete a všechny ostatní starosti musí odsunout stranou.


Brezina Thomas: Klub Tygrů 35 - Děsivá helikoptéra
179 Kč

151 Kč

Novinka

Nový případ pro tebe a Klub Tygrů! Vezmi lupu a zapoj se do pátrání. Kamarádi z Klubu Tygrů se tentokrát vypravili do New Yorku. Během procházky v centru se na ně náhle snese z nebe jako obrovský dravý pták helikoptéra a unese Patrika.


Egyptologie
599 Kč

504 Kč

Novinka

Výpravný deník o starověkém Egyptě, který pátrá po hrobce boha Usira. Výpravná publikace o starověkém Egyptě je faksimile deníku Britky Emily Sandsové, která se v r. 1926 vydala hledat hrobku boha Usira.


Řeháčková Věra: Za bílými mřížemi
269 Kč

202 Kč

Novinka

Autorka líčí tři měsíce ze svého dětství, které strávila v nemocnici. Po přechozené angíně dostala zánět srdečního svalu. Ocitla se na třílůžkovém oddělení se stejně postiženými spolupacienty.


Francková Zuzana: Jako Popelka
249 Kč

187 Kč

Novinka

Pohádky má rád téměř každý, ovšem jenom málokdo z dospělých jim věří, vždyť život přece bývá mnohem složitější. Přesně totéž si myslí i sedmnáctiletá Valerie do chvíle, kdy se po tragické smrti svého tatínka ocitá v postavení opravdové Popelky.


Hanová Jenny: Bez tebe to není léto
299 Kč

252 Kč

Novinka

Druhý díl úspěšné série od autorky oblíbené řady Všem klukům, které jsem milovala v novém překladu. Dřív Belly počítala dny, než se zase bude moct vrátit na pláž.


Krýslová Michaela: Mami, típni to!
199 Kč

149 Kč

Novinka

Už je to tutovka! Pepina se ve svých osmi letech konečně dočká sourozence. Na takovou událost se musí připravit, a tak si pročítá knížku o tom, jak děti přicházejí na svět.


Linhart Jiří: Městské legendy
199 Kč

168 Kč

Novinka

Pozor, temná duše měst číhá i na vás. Možná si myslíte, že města jsou docela nudná místa, kde se můžete potkat pouze s nerudnými a věčně spěchajícími spoluobčany. Kdepak hledat v nich tajemné a někdy i hrůzu nahánějící příběhy.


Pearsonová Mary E.: Kroniky pozůstalých - BOX
890 Kč

748 Kč

Novinka

Tři knihy Kronik pozůstalých v jednom boxu“

Království Morrighan je ponořeno v tradicích a příbězích o dávném světě, ale některé tradice princezna Lia nemůže překousnout. Například sňatek s někým, koho nikdy nepotkala.


Sturmová Anca: Magický expres
299 Kč

252 Kč

Novinka

Tajemný příběh o lásce, přátelství a hledání důvěry v sebe sama Noc co noc sedává třináctiletá Flinn na opuštěném nádraží, odkud před dvěma lety beze stopy zmizel její nevlastní bratr Jonte.


Thornton Nicki: Hotel Poslední naděje
299 Kč

252 Kč

Novinka

Detektivka ve stylu Agathy Christie plná kouzel Harryho Pottera Hlavní hrdina Seth je pomocníkem v kuchyni hotelu Poslední naděje, který vlastní nepříjemná a zvláštní rodina Bunnových. Sethovou jedinou kamarádkou je jeho kočka Černostínka.


Wernisch Ivan: He, he!
328 Kč

246 Kč

Novinka

Po úspěšných titulech Chodit po provaze je snadné (2011, Nejkrásnější kniha ČR 2012) a Plop! (2015), které vyšly s ilustracemi Jiřího Stacha, vydáváme tento rok Wernischovu sbírku básní s názvem He, he!


Wilsonová Jacqueline: Zlatá klec
269 Kč

205 Kč

Novinka

Příběh z viktoriánské doby

Rose Riversová bydlí v honosném domě v Londýně se svým otcem, známým malířem, hádavou matkou, šesti sourozenci a služebnictvem – a připadá si jako ve zlaté kleci. Ráda by studovala na internátní škole jako její bratr.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: