Počet nalezených produktů: 7

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Disney Walt: Violetta - Kniha módy
299 Kč

252 Kč

Užijte si módu s hlavními postavami s Violettou! Staňte se opravdovou stylistkou a oblékněte postavy svého oblíbeného seriálu.


Disney Walt: Violetta - Příběh jednoho úspěchu
299 Kč

252 Kč

Hrdinové seriálu Violetta se představují prostřednictvím příběhů, zajímavostí a exkluzivních fotek. Mezi sny a hudbou, láskou a přátelstvím. Hrdinové seriálu Violetta se představují prostřednictvím příběhů, zajímavostí a exkluzivních fotek.


Disney Walt: Violetta - Pravá láska
149 Kč

126 Kč

Angie už není Violettina vychovatelka. Po hádce s Germanem vzala práci skladatelky ve Francii. Violetta sice ví, že je to pro ni velká šance, ale nemůže se s odjezdem své oblíbenkyně smířit.


Disney Walt: Violetta - Tajný deník Violetty
79 Kč

67 Kč

Otevřete tajný deník Violetty, hlavní hrdinky známého televizního seriálu stanice Disney Channel, a nahlédněte do jejích snů a představ!


Disney Walt: Violetta - Tajný deník Violetty - 3 roky spolu
79 Kč

67 Kč

Nová knížka Violetta: Můj deník, tři roky spolu je inspirovaná třetí sezónou televizního seriálu a podrobně probírá vztahy a témata, o kterých se ještě nevyprávělo. Těšte se na zábavný sled nedorozumění, vzpomínek, úsměvů a sem tam nějakých slz.


Disney Walt: Violetta - Tajný deník Violetty - Nová sezóna
299 Kč

252 Kč

V knížce Tajný deník Violetty. Nová sezóna o sobě vypráví už dospělejší Violetta. Je rozhodnější a víc si uvědomuje svoje kvality. Srdce má ale stále nerozhodné a je zamilovaná hlavně do života. Tak to je Violetta. A tohle je její deník.